МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Оптимальні рішення майбутнього Президента – хто їх запропонує?

09/29/2009 | Адвокат ...
З 10 по 19 вересня 2009 року на сайті «Право Знати» (http://stop-x-files-ua.org/) за інформаційної підтримки сайту Майдан (http://maidan.org.ua) було проведено інтерактивне опитування щодо пріоритетів діяльності майбутнього Президента України.

На думку більшості серед 500 учасників такими пріоритетами є:

1. Енергетична безпека України (69.0%, 343 голоси)

2. Подолання корупції та прозорість влади (68.0%, 342 голоси)

3. Обороноздатність України та вступ у військові союзи (62.0%, 309 голосів)

4 Реформа судової системи та забезпечення правосуддя (59.0%, 296 голосів)

5. Відродження та розвиток української культури (52.0%, 260 голосів)

Деякі ймовірні кандидати у Президенти України в своїх публічних виступах також зазначили ці питання серед своїх пріоритетів. Але визнання існування проблеми - то лише половина її вирішення, або подолання. Друга половина - це відповідь на питання «Яким чином?». Сподіваємось, що незабаром ми дізнаємось версії кандидатів у Президенти. Однак, щоб дати можливість українським виборцям додатково оцінити якість тих відповідей, ми вирішили звернутись до групи людей поза списком кандидатів, здатних запропонувати оптимальні рішення і (або) стратегії.

Запрошуємо Вас взяти участь у формуванні віртуальної «громадської колегії радників» майбутнього Президента України. До цієї колегії мають увійти громадяни України, що добре знаються на визначених 5-ти пріоритетних проблемах; люди, чиї думки та поради можуть допомогти новобраному Президенту вирішити означені проблеми краще, швидше та економніше.

Формування «громадської колегії радників Президента України» буде відбуватися до 17 жовтня 2009 року шляхом рейтингового голосування на сайті «Майдан». Громадяни, що здобудуть підтримку більш ніж половини учасників рейтингового голосування, отримають одночасно з зареєстрованими кандидатами у Президенти України опитувальник, який буде створено на основі визначених 5-ти пріоритетних проблем, а їхні відповіді будуть оприлюднені разом з відповідями кандидатів.

Як взяти участь рейтинговому голосуванні.

  1. Клікніть сюди: http://www2.maidan.org.ua/n/free/1254189042 та подивіться, чи є у списку особа, яку Ви бажали б включити до «громадської колегії радників Президента України». Якщо ця кандидатура вже є, підтримайте її;

  2. Якщо цієї кандидатури у списку немає, Ви маєте можливість додати її, вказавши: ім'я, прізвище, фах та/або посаду тієї особи, яку Ви пропонуєте включити до «колегії радників». За Вашим бажання Ви можете зазначити своє ім'я, прізвище та організацію, яку Ви представляєте.

  3. Ви можете також запропонувати кандидатуру до «громадської колегії радників», надіславши електронного листа на адресу: tender17012010@maidan.org.ua та вказавши у листі: ім'я, прізвище, фах та/або посаду тієї особи, яку Ви пропонуєте включити до «громадської колегії радників». За Вашим бажання Ви можете зазначити своє ім'я, прізвище та організацію, яку представляєте.


Опитування проводиться в рамках проекту «Виборчий тендер 2010: усвідомленість вибору, прозорість учасників, відповідальність переможця», підтриманого Міжнародним фондом «Відродження» ( http://www.irf.kiev.ua/ ). Архів попереднього опитування можна подивитись тут: http://stop-x-files-ua.org/?page_id=2028

з повагою,

Віктор Гарбар, Віктор Пушкар, Олександр Северин,
ГІМЦ «Всесвіт» - ВГО Альянс «Майдан»

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua