МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Попри застереження УІС, МВС не вдалось попередити бійку в Одесі

09/29/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Українська Інформаційна Служба ще 25 вересня попереджала про можливі силові провокації, які готувались в Одесі під приміщенням суду під час процесу щодо місцевого каналу АТВ 28 вересня. http://www.ukrpohliad.org/news.php/news/561/group/4 .

На жаль, правоохоронці не дослухались до інформації УІС, це дало змогу відбутись силовим розбіркам між «націоналістами», які чомусь зловживали нацистським привітанням і російськими екстремістами з оточення опального лідера партії «Родіна» Ігоря Маркова. В результаті бійки оператор каналу АТВ Дмітрій Докунов отримав ножові поранення.

УІС впевнена, що ця акція була добре продуманою провокацією самого Маркова з метою відбілювання його образу та впровадженню негативного іміджу України. Українофоби отримали черговий козир в інформаційній війні проти української влади.

Сподіваємось, що на майбутнє МВС прислухатиметься до подібних повідомлень в пресі і запобігатиме провокаціям та масовим безладам, інспірованим антиукраїнськими силами.

Українська Інформаційна Служба

Відповіді

 • 2009.09.29 | Sean

  бо застерігати краще не в інтернет-новинах

  а письмово, рекомендованим листом, за власним підписом. Тоді будуть підстави нарікати і дорікати
 • 2009.09.29 | Pianist

  Re: Попри застереження УІС, МВС не вдалось попередити бійку в Одесі

  Сподівайтесь... Доки отих вонючих комсомольчиків типу Яворівського Томенка, Луценка не випремо з влади, доти в Україні порядку не буде.
 • 2009.09.30 | karpo

  Ніякої бійки не було - була провокація.

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Українська Інформаційна Служба ще 25 вересня попереджала про можливі силові провокації, які готувались в Одесі під приміщенням суду під час процесу щодо місцевого каналу АТВ 28 вересня. http://www.ukrpohliad.org/news.php/news/561/group/4 .
  >
  Нічого 28 вересня під приміщенням суду не відбувалось, акція під приміщенням суду запланована була на 29 число.

  > На жаль, правоохоронці не дослухались до інформації УІС, це дало змогу відбутись силовим розбіркам між «націоналістами», які чомусь зловживали нацистським привітанням і російськими екстремістами з оточення опального лідера партії «Родіна» Ігоря Маркова. В результаті бійки оператор каналу АТВ Дмітрій Докунов отримав ножові поранення.
  >
  Суцільна брехня з боку УІС(що це за організація?) - ніяких "силових" розбірок крім штовханини біля вантажівки яку противники АТВ використовували як трибуну. Хоча атмосфера була дуже гарячою ніхто не піддався на провокації захисників АТВ. Ніяких людей в масках в радіусі 500 метрів не було і тим більше ніхто по нацистські не вітався. Через якийсь час, коли акція практично закінчувалась з'явився цей хлопець з порізаною рукою і досить довго стрибав перед журналістами.

  > УІС впевнена, що ця акція була добре продуманою провокацією самого Маркова з метою відбілювання його образу та впровадженню негативного іміджу України. Українофоби отримали черговий козир в інформаційній війні проти української влади.
  >
  Це вже правда. Їм потрібно було підпалити Рейхстаг.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua