МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко продаватиме ОПЗ допоки його не куплять росіяни.

09/29/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Тимошенко оголосила недійсним результати, незаконно проведеного нею, аукціону по продажу Одеського припортового заводу. Про це було повідомлено майже негайно після завершення аукціону та оголошення переможця – фірми яка належить групі Коломойської.

Окрім Коломойського в конкурсі приймала участь фірма російського громадянина Григоришина і ще одна суто російська фірма, власником якої є російський „Газпром”. Не виключено що поспішне анулювання результатів торгів спричинено не, так «малою сумою» продажі – 5 млрд. грн., а фактичною відмовою російських фірм боротися за право володіння ОПЗ .

Виникає резонне питання – а для чого було той конкурс проводити, нехтуючи рішенням судів та Указом Президентом, яким ці торги було офіційно призупинено. Чи не в надії на перемогу «правильного» російського покупця? Судячи із сьогоднішньої заяви Тимошенко, в якій вона звинувачувала учасників торгів у змові з метою знизити ціни, російські учасники, вирішили не робити рискованої з правового боку купівлі ОПЗ, або дійсно домовилися з Коломойським, бо таки всупереч всім постановам і заборонам прийняли участь у торгах.

Самі торги відбувалися під акомпанемент обурених вигуків натовпу одеситів, які пікетували торги, вимагаючи їх припинити як незаконні і такі що суперечать інтересам Одеси та України. Їм протистояла дуже велика кількість міліціонерів. Про зіткнення не між міліцією і демонстрантами не повідомлялося.

Відповіді

  • 2009.09.29 | Мартинюк

    Народна прикмета :

    Сьогодні Тимошенко у своєму типу "зверненні до нації" дуже багато раз повторювала слова "кормуповані мафіозні групи" "схеми" і таке подібне.
    Із досвіду попередніх полумямних тимошенківських "кампанії по боротьбі з ..." та в перкладі на просту народну мову це означає що група Тимошенко мала намір щось вкрасти, це їй не вдалося, але вона зробить все можливе аби в кінці кінців таки вкрасти те що їй сподобалося...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua