МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Люди Маркова порізали власних журналістів(/)

09/29/2009 | SignumDei
Сьогодні під час мітингу біля Окружного адміністративного суду Одеси, де відбувалося слухання щодо закриття антиукраїнського телеканалу "АТВ", люди екс-лідера партії «Родина» Ігоря Маркова порізали журналістів свого ж телеканалу.

Крім цього, один із лідерів прокремлівської організації "ЗУБР" Валентин Дорошенко переплутав конфліктуючі сторони, і закидав димовими шашками мітинг прихильників «Родини».

Близько 9 ранку 29 вересня, біля входу до суду зібралось декілька сотень одеситів, аби вимагати від судді закрити антиукраїнський телеканал «АТВ». Туди ж прийшли прибічники забороненої антиукраїнської партії «Родина», лідеру якої і належав цей канал. Намагання спровокувати українських патріотів на бійку жодних результатів не мали. Тоді «родинці» самі напали на власних журналістів, з метою зробити з них мучеників. Невідомо, як журналісти опинились на подвір’ї суду, але саме там люди Маркова напали на них.

За кілька хвилин до того стався інший дивний інцидент. Відомий одеський «дуелянт» Валентин Дорошенко (раніше він викликав на дуель мера міста Едуарда Гурвіца) закидав своїх же посібників з «Родини» димовими шашками. Це зафіксували відеокамери та десятки свідків. Дорошенка затримала міліція. Триває допит свідків.

Поки сам Ігор Марков перебуває у розшуку, свавілля його посібників досягло апогею. Останні б’ють своїх, аби показати себе жертвами «українських фашистів».

http://www.bratstvo.info/bratstvo-text-16964.html

Відповіді

 • 2009.09.29 | Черговий модератор

  MOD:Не порушуйте Правила - поставьте позначук лінку

  Інакше Ваша оперативна та корисна фнформація буде видалена.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.29 | SignumDei

   Re: MOD:Не порушуйте Правила - поставьте позначук лінку

   модератор, покажіть як?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.29 | OlalaZhm

    Дуже просто, навіть я вже знаю

    ставите у кінці заголовку в темі такий значок: (л). Або ж (L)/ А ще можна(/)
 • 2009.09.30 | So_matika

  Цей форум досі вірить "Братству" як джерелу?

  SignumDei пише:
  > люди екс-лідера партії «Родина» Ігоря Маркова порізали журналістів свого ж телеканалу
  Той журналіст випадково засік на телекамеру, як "братчики" чи їм подібні відморозки отримували інструктаж від міліції. Пацики оператора помітили, наздогнали і силоміць намагалися відібрати у нього камеру, щоб вийняти плівку. Рятуючи сенсацію, чувак побачив ніж, направлений йому просто в живіт, рефлекторно закрився рукою, і це його врятувало від "сеппуку". Але рука виявилася розпоротою як випотрошена риба. Зашивали сім годин, боялися навіть, що доведеться ампутувати.
  Дівчинка-репортер, що кинулася на допомогу, була збита з ніг, гепнулася головою і отримала струс мозку.
  Камеру той оператор, звичайно, випустив, і касета мабуть таки пропала. Але є запис того самого епізоду, випадково знятий мобілкою просто сторонньої людини, яка звернула увагу на підозрілу групу молодиків, що кучкувалися навколо мента. Хто ця людина - сказати не можу, бо не знаю. В кого зараз той запис - знаю, але сказати знов-таки не можу.

  Попри всю пафосну промосковськість АТВ, їхні новинарі - шалені репортери, і можуть полізти за сенсацією просто у повний екстрім. Але коли йдеться про різанину, тут вже не екстрім, а зумисне перешкоджання професійній діяльності працівника ЗМІ з застосуванням холодної зброї та нанесенням тяжких тілесних ушкоджень. "Братчики" ж, з яких складається "Свободная Одесса", цілком варті "Родіни", причому якщо "Родіна" не приховує своєї провокативної совковості, і це ворог відвертий, то пацики-хайлятєлі - це набагато небезпечніший ворог, бо вони маскуються під патріотів, дискредитуючи українську ідею.


  > Крім цього, один із лідерів прокремлівської організації "ЗУБР" Валентин Дорошенко переплутав конфліктуючі сторони, і закидав димовими шашками мітинг прихильників «Родини».
  Цей чувак таки трохом несповна розуму :)))) Власне ці "зубри", скільки їх там є, з десятка півтора старих пердунів-клікуш, всі здвинуті дахом.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.30 | karpo

   Не дивіться на ніч Атв(л)

   Ви так розказуєте наче були там.
   Знятий на мобільник репортаж - туфта, яку вони і організували.
   Постраждалий, котрому мало не відрізали руку бігає між журналістами даючи інтервью.
   http://www.atv.odessa.ua/news/2009/09/29/napadenie_na_operatora_atv_9099.html
   Брєддні про хайлятелів у лавах прогурвіцевських організацій залиште для Маркова. Вже на Атв договорились про те що треба евреїв разом з Гурвіцем вивезти до Ізраїлю, то підтримайте їх.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.30 | So_matika

    Ого. Не очікувала навіть, що вуха визирнуть так відверто

    karpo пише:
    > Ви так розказуєте наче були там.
    Ні, не була. Я була в Києві, біля Фонду держмайна, коли безпеку життя мешканців Одеси намагалися пустити з молотка. Слава Богу, корупція перемогла сама себе і фокус не вдався, але це окрема тема.
    Але на місці були кореспонденти інших одеських видань і телестудій. В них теж є очі і телекамери.

    > Знятий на мобільник репортаж - туфта, яку вони і організували.
    Угу, самі запросили пациків, самі мента попросили зібрати їх у коло, самі підрізали свого, самі дівчинку гепнули головою об землю...
    Не читайте на ніч "Свободную Одессу", може попустить.

    > Постраждалий, котрому мало не відрізали руку бігає між журналістами даючи інтервью.
    Від больового шоку людина може і пісні співати, не тільки давати інтерв"ю. А якщо адреналін гепне в кров, то і танки підривати. Судячи з відео, той оператор молодий здоровий чоловік. А те, що він шкіриться - то схоже скоріше на больові судоми, ніж на веселуху.

    > Брєддні про хайлятелів у лавах прогурвіцевських організацій залиште для Маркова.
    А може їх вам поіменно назвати, тих хайлятелів?
    А матеріали всеукраїнських кримінальних справ на цих хайлятелів - кому залишити?
    А повний міськвиконком братчиків з кримінальним минулим - кому залишити?
    А провокаторів, які несподівано опинились на чолі колони фанів, що йшли на футбол, і перетворили її на "марш фашистів" - кому залишити?
    А Корчинського в ближньому оточенні Гурвіца - кому залишити? Того самого Корчинського, якого Дугін особисто запросив на Селігер вишколювати путін-югенд?

    АТВ (власне як і телевізор взагалі) не дивлюся. Навіть не знаю, на якій вони кнопці. В інтернеті можна все знайти, якщо треба.

    Захищаючи одне з зол, ви підіграєте іншому, як же ж ви не розумієте. Вся ця бридота, що корчі, що марківці, з одного путінського корита жере.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.30 | karpo

     Ви про що?

     Я маю на увазі "вуха".

     So_matika пише:
     > karpo пише:
     > > Ви так розказуєте наче були там.
     > Ні, не була. Я була в Києві, біля Фонду держмайна, коли безпеку життя мешканців Одеси намагалися пустити з молотка. Слава Богу, корупція перемогла сама себе і фокус не вдався, але це окрема тема.
     > Але на місці були кореспонденти інших одеських видань і телестудій. В них теж є очі і телекамери.
     >
     А я був там, тому не треба мені переспівувати Карузо...

     > > Знятий на мобільник репортаж - туфта, яку вони і організували.
     > Угу, самі запросили пациків, самі мента попросили зібрати їх у коло, самі підрізали свого, самі дівчинку гепнули головою об землю...

     До речі де цей репортаж, я другий день його знайти не можу. Тільки розмови. До речі - "Угу" тут недоречне. Чи Ви хочете сказати що було щось не так. Саме підрізали свого, бо їм це зараз потрібно. Бовболан на мітингу біля міськради ще 28 числа попереджав Гурвиця, що не дай Боже з кимось з АТВ щось станеться. І на тобі - шаман напевно, на другий день ріжуть руку.

     > Не читайте на ніч "Свободную Одессу", може попустить.
     >
     Я цю гидоту не читаю.

     > > Постраждалий, котрому мало не відрізали руку бігає між журналістами даючи інтервью.
     > Від больового шоку людина може і пісні співати, не тільки давати інтерв"ю. А якщо адреналін гепне в кров, то і танки підривати. Судячи з відео, той оператор молодий здоровий чоловік. А те, що він шкіриться - то схоже скоріше на больові судоми, ніж на веселуху.
     >
     Я звичайно не лікар, але був там і бачив.

     > > Брєддні про хайлятелів у лавах прогурвіцевських організацій залиште для Маркова.
     > А може їх вам поіменно назвати, тих хайлятелів?
     Прошу.

     > А матеріали всеукраїнських кримінальних справ на цих хайлятелів -
     кому залишити?
     А це тут до чого?

     > А повний міськвиконком братчиків з кримінальним минулим - кому залишити?
     > А провокаторів, які несподівано опинились на чолі колони фанів, що йшли на футбол, і перетворили її на "марш фашистів" - кому залишити?
     Згадала баба...

     > А Корчинського в ближньому оточенні Гурвіца - кому залишити? Того самого Корчинського, якого Дугін особисто запросив на Селігер вишколювати путін-югенд?
     >
     Я взагалі то про вчорашню акцію, а ВИ?

     > АТВ (власне як і телевізор взагалі) не дивлюся. Навіть не знаю, на якій вони кнопці. В інтернеті можна все знайти, якщо треба.
     >
     > Захищаючи одне з зол, ви підіграєте іншому, як же ж ви не розумієте. Вся ця бридота, що корчі, що марківці, з одного путінського корита жере.

     Ви ще забули Льошу додати. І ні Корча з прибічниками, ні його прибічників без нього я там не бачив. Ваша особиста ненависть до Гурвиця не повинна затьмарювати тверезий погляд на речі.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.09.30 | So_matika

      Про те саме

      karpo пише:
      > Я звичайно не лікар, але був там і бачив.
      Не лікар, добре. Нехай присутні тут медики підкажуть, наскільки серйозну травму отримала людина, рука якої зображена на фото внизу.


      > > А може їх вам поіменно назвати, тих хайлятелів?
      > Прошу.
      В реалі. Можу навіть документи кримінальних справ показати.


      > А це тут до чого?
      До різанини. Кримінальники, будучи безкарними, застосовують кримінальні методи і далі.


      > > А провокаторів, які несподівано опинились на чолі колони фанів, що йшли на футбол, і перетворили її на "марш фашистів" - кому залишити?
      > Згадала баба...
      А що, це не так? І це за давністю не рахується?


      > Я взагалі то про вчорашню акцію, а ВИ?
      Я теж. І це прямо взаємопов'язані речі.


      > Ви ще забули Льошу додати.
      Льошу ж Моссад спонсорує, хіба ви не в курсі?


      > І ні Корча з прибічниками, ні його прибічників без нього я там не бачив.
      Вони мали написати собі на лобі "я братчик"?


      > Ваша особиста ненависть до Гурвиця не повинна затьмарювати тверезий погляд на речі.
      Нічого особистого. Виключно бажання врешті решт звільнити місто від усіх сортів лайна.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.09.30 | So_matika

       І ще фото (до уваги медиків, потрібна професійна оцінка)

       Самопорізаний оператор радісно сміється, роздаючи інтерв"ю. Хохма вдалася.

       Прошу тих, хто розбирається в темі, дати оцінку а) виразу обличчя потерпілого; б) характеру травми.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.09.30 | karpo

        Re: І ще фото (до уваги медиків, потрібна професійна оцінка)

        Ще раз повтрюю - не має ніякого значення чи він плаче чи посміхається.
        Важливо тільки одне - кому це вигідно? Звичайно вигідно АТВ, Родині, Маркову.
        Іще одне - цей хлопець бреше з самого початку:" Мене порізали націоналісти. В масках і "зіги" кидали". Нормальна постановка питання.
        І ще - говорив я таки з лікарем. Так він мені сказав що навряд чи був у цього хлопця шок больовий.
      • 2009.09.30 | один_козак

       Re: Про те саме

       So_matika пише:
       > А що, це не так? І це за давністю не рахується?
       Не те що рахується, а накопичується.
      • 2009.09.30 | karpo

       Re: Про те саме

       Що значить - "Про те саме"?

       So_matika пише:
       > karpo пише:
       > > Я звичайно не лікар, але був там і бачив.
       > Не лікар, добре. Нехай присутні тут медики підкажуть, наскільки серйозну травму отримала людина, рука якої зображена на фото внизу.

       Яке має значення серйозність травми, якщо він або сам це зробив, або йому друзі допомогли. Можливо навіть без відома цього "цапа відбувайла" але навряд, бо він є громадянським чоловіком отої самої Перевалової - головного редактора, чи як там воно в них називається.

       > > > А може їх вам поіменно назвати, тих хайлятелів?
       > > Прошу.
       > В реалі. Можу навіть документи кримінальних справ показати.

       Не треба пересмикувати. Я просив назвати тих хто був 29 вересня біля суду. І ніяких інших.

       > > А це тут до чого?
       > До різанини. Кримінальники, будучи безкарними, застосовують кримінальні методи і далі.
       >

       Саме тому ми і вийшли на цей мітинг. Протестувати проти безкарності кримінальників. І тут ця провокація. Це кримінальний метод використаний марковцями. Невже цього не видно. Подумайте - Cui prodest? (кому вигідно?).

       > > > А провокаторів, які несподівано опинились на чолі колони фанів, що йшли на футбол, і перетворили її на "марш фашистів" - кому залишити?
       > > Згадала баба...
       > А що, це не так? І це за давністю не рахується?

       Все рахується. Просто зараз Ви захищаєте АТВ, Родину, Маркова. Куди це зарахуємо.

       > > Я взагалі то про вчорашню акцію, а ВИ?
       > Я теж. І це прямо взаємопов'язані речі.
       Звичайно ні.

       > > Ви ще забули Льошу додати.
       > Льошу ж Моссад спонсорує, хіба ви не в курсі?
       Гадаю Моссад до цього не докотиться.

       > > І ні Корча з прибічниками, ні його прибічників без нього я там не бачив.
       > Вони мали написати собі на лобі "я братчик"?
       Я по очам бачу. Це тільки частина правди. Вся компанія противників АТВ стояла на одному місці і нікуди не розходилась, бо страшно було проходити повз осатанілий до краю натовп.

       > > Ваша особиста ненависть до Гурвиця не повинна затьмарювати тверезий погляд на речі.
       > Нічого особистого. Виключно бажання врешті решт звільнити місто від усіх сортів лайна.
       Свята справа. То приєднуйтесь. Ми ж цим вже займаємось. А ОПЗ я ще навесні покинув. Можете глянуть, у нас на сайті десь заява була. І до депутатів звертались і до Президента. Його все одно продадуть.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.09.30 | So_matika

        Re: Про те саме UPD

        karpo пише:
        > Яке має значення серйозність травми, якщо він або сам це зробив, або йому друзі допомогли. Можливо навіть без відома цього "цапа відбувайла" але навряд, бо він є громадянським чоловіком отої самої Перевалової - головного редактора, чи як там воно в них називається.
        Ну звичайно не має жодного значення. Сам зробив, однозначно! Навіть голову собі міг відтяти, бо ж громадянський чоловік, чи як воно там називається.
        І Ющ сам себе труїв, і Янукович сам у себе яйцями кидався. Навіть Германша сама свого сина вантажівкою переїхала.
        Навіть Льошка сам собі зеленкою хату обливав, і офіс палив, і навіть морду сам собі бив - правда чомусь руцями кума Вахтангі Шалвовича, але це фігня, головне маневри...
        Це все змова, вороги не сплять!


        > Я просив назвати тих хто був 29 вересня біля суду. І ніяких інших.
        Цих нехай міліція знайде. Ножове поранення це не жарт.
        UPD. Таки побачила персоналії. Дійсно ляля. Дивіться внизу додаток.


        > Саме тому ми і вийшли на цей мітинг. Протестувати проти безкарності кримінальників.
        Краще б ви його проігнорували. Тільки рекламу маркову робите.


        > Це кримінальний метод використаний марковцями. Невже цього не видно. Подумайте - Cui prodest? (кому вигідно?).
        Судячи з повідомлень на Унсо-блокс, цих пациків вербували в Харкові. Тобто це скоріше за все "ПУ", квазіпатріоти як і "Свободная Одесса". Така ж розробка, як і Марков. Вигідно - Затуліну або Дугіну, щоб продемонструвати "агресивний ультранаціоналізм" і вибити кошт на подальшу плідну працю.


        > Все рахується. Просто зараз Ви захищаєте АТВ, Родину, Маркова. Куди це зарахуємо.
        Я захищаю виключно закон. Людину поранено ножем. Я не хочу бачити "нізабудєм ніпрастім" з жодного боку. Хочу бачити розслідування кримінальної справи.


        > Свята справа. То приєднуйтесь. Ми ж цим вже займаємось.
        Але лайна чомусь не меншає, а тільки більшає :(


        > А ОПЗ я ще навесні покинув. Можете глянуть, у нас на сайті десь заява була. І до депутатів звертались і до Президента. Його все одно продадуть.
        То треба не в повітря звертатись, а робити все, щоб тебе почули. Нас - почули. Зірваний аукціон - то наслідок указу Юща. Указ Юща - то наслідок нашої роботи.
        Моссад ледарів не кришує, тут пахати треба ;)


        ПС. Хлопець на фото - спікер вашого мітингу, так? Цей персонаж має дві підписки про невиїзд: одна з Києва, де він підсудний по кримінальній справі (бійка з нанесенням тілесних ушкоджень), друга - з Одеси (наркотики). Входить до активу Братства, видає себе за "журналіста". Мешканець Житомирської області, якщо не помиляюсь.
        Протоколи судові показати, чи так повірите?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.10.01 | karpo

         Re: Про те саме

         Так про які вуха йшла мова - може поясните.


         So_matika пише:
         > Ну звичайно не має жодного значення. Сам зробив, однозначно!
         > І Ющ сам себе труїв, і Янукович сам у себе яйцями кидався. Навіть Германша сама свого сина вантажівкою переїхала. Це все змова, вороги не сплять...
         Скільки пафосу...А чом би й не сам. Поранено ліву руку, в місті якраз придатному найкраще для того щоб самому порізати.
         >
         > > Я просив назвати тих хто був 29 вересня біля суду. І ніяких інших.
         > Цих нехай міліція знайде. Ножове поранення це не жарт.
         Ну от вже краще. Все ж - цих, а не націоналістів які ще й ходять по місту в масках і хайляють чи кидають "зіги" як каже молодь. Добре хоч не в шароварах. Кіно і ...націоналісти.

         > > Саме тому ми і вийшли на цей мітинг. Протестувати проти безкарності кримінальників.
         > Краще б ви його проігнорували. Тільки рекламу маркову робите.
         А оце вже ні. Цього задоволення ми йому(Вам) не зробимо. Ця погань це не просто лайно типу Гурвіца чи Вашого(вибачайте але так воно і є) Льоші. Воно зазіхає не просто на наші гроші, як Гурвіц, йому потрібно розвалити країну, йому потрібна тут кривава бойня, йому потрібні наші життя. І тому ніякого ігнорування.

         > > Це кримінальний метод використаний марковцями. Невже цього не видно. Подумайте - Cui prodest? (кому вигідно?).
         > Судячи з повідомлень на Унсо-блокс, цих пациків вербували в Харкові. Тобто це скоріше за все "ПУ", квазіпатріоти як і "Свободная Одесса". Така ж розробка, як і Марков. Вигідно - Затуліну або Дугіну, щоб продемонструвати "агресивний ультранаціоналізм" і вибити кошт на подальшу плідну працю.

         Я не заперечую, але наймали їх і використовували родинці - двох зайців одночасно. Це цілком можливий варіант.

         > > Все рахується. Просто зараз Ви захищаєте АТВ, Родину, Маркова. Куди це зарахуємо.
         > Я захищаю виключно закон. Людину поранено ножем. Я не хочу бачити "нізабудєм ніпрастім" з жодного боку. Хочу бачити розслідування кримінальної справи.
         Йшла мова про - кому це вигідно. До речі, не підкажете на якому пам'ятнику чи там монументові в Одесі написані ці слова, ну майже дослівно. Це не по темі правда, так "музыкой навеяло".

         > > Свята справа. То приєднуйтесь. Ми ж цим вже займаємось.
         > Але лайна чомусь не меншає, а тільки більшає :(
         Кожен хоче вдихнути кисень, а видихнути якусь гидоту...
         >
         > То треба не в повітря звертатись, а робити все, щоб тебе почули. Нас - почули. Зірваний аукціон - то наслідок указу Юща. Указ Юща - то наслідок нашої роботи.
         > Моссад ледарів не кришує, тут пахати треба ;)

         Не тіште себе цими дурницями. Ющ сьогодні пояснив свою позицію - сьогодні його продавати не вигідно. Тобто - "так не достанься ж ты ни кому...". От Костенко коментуючи продаж, сьогодні на 5му каналі сказав, що його зовсім продавати не треба, ну це інша історія.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.10.01 | So_matika

          Тільки два моменти, якщо вже так

          karpo пише:
          > > > Я просив назвати тих хто був 29 вересня біля суду. І ніяких інших.
          Дивіться доповнення дописом вище. Ваше бажання виконано.


          > А оце вже ні. Цього задоволення ми йому(Вам) не зробимо.
          Так ось, момент перший. Задоволення ви робите саме йому. Бо найпалкіше його бажання - щоб про нього згадували кожну секунду, не важливо як, позитивно чи негативно, аби не забули. Щоб прізвище муляло як гидотна вірусна реклама і пролазило у печінки. Саме тому він не сидить спокійно у своїй Москві, а кожен раз телефонує на якісь пресухи та прямі ефіри. Скандал - його паливо. Ігнор - його смерть. Якщо про нього ніхто не згадуватиме - він політичний мрець.
          А ви робите йому за свої гроші шарову рекламу. Робіть. Він залюбки вас поюзає.


          > Ця погань це не просто лайно типу Гурвіца чи Вашого(вибачайте але так воно і є) Льоші.
          Момент другий. Льоша - аццкій пахарь, і реально вирішує прості проблеми звичайних людей. Кожен день, системно. На відміну від вас. Тому він єдиний у місті, хто здатен зібрати тисячну акцію без того, щоб платити хоч копійку найманцям. Люди довіряють, бо бачать щоденну марудну роботу та її результати. Це дорогого варте.
          Спробуйте зібрати на мітинг людей, кожного з яких ви знаєте в обличчя, по імені, які проблеми у його дитини в школі, якого ремонту потребує його будинок та скільки коштує квартплата за квадрат в його квартирі. Який дзвонить - і його проблеми вирішують. Та щоб вони ще й плакати принесли, намальовані власноруч, а не гламурне "благородіє" з друкарні.
          Чи спробуйте по три зустрічі підряд у дворах проводити, кожна на 100-120 людей, і кожен якісь скарги несе. Щоденно, з п*ятої до дев*ятої вечора, після роботи. Потім до ночі відповідати на листи, а вранці знову на роботу на 10.
          Не слабО так місячишко попрацювати? А потім розповідати - хто лайно, а хто повидло.          > Не тіште себе цими дурницями.
          Ці "дурниці" повідомив заступник Вєрванни, який займався в Секретаріаті питанням ОПЗ і пробивав до Юща наші папери. Особисто повідомив, телефоном. Я була присутня при цій розмові.


          > Ющ сьогодні пояснив свою позицію - сьогодні його продавати не вигідно. Тобто - "так не достанься ж ты ни кому...".
          Він і раніше казав, що не проти вигідної приватизації, і не приховував цього. І що з ним робити з цього приводу, хто ж йому лікар. Але зараз він вчинив правильно, і за це ріспект.


          > От Костенко коментуючи продаж, сьогодні на 5му каналі сказав, що його зовсім продавати не треба, ну це інша історія.
          Чомусь Костенка досі не було ні видно, ні чути. Пост-фактум всі такі розумні, всі герої. А вчора навіть один нардеп міг допомогти пройти через кордон ментів. І де вони всі були, такі розумні? Мабуть дивилися телевізори, в теплих кріслах сидячи.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.10.01 | karpo

           Якщо вже так

           So_matika пише:
           > > А оце вже ні. Цього задоволення ми йому(Вам) не зробимо.
           > Так ось, момент перший. Задоволення ви робите саме йому. Бо найпалкіше його бажання - щоб про нього згадували кожну секунду, не важливо як, позитивно чи негативно, аби не забули. Щоб прізвище муляло як гидотна вірусна реклама і пролазило у печінки. Саме тому він не сидить спокійно у своїй Москві, а кожен раз телефонує на якісь пресухи та прямі ефіри. Скандал - його паливо. Ігнор - його смерть. Якщо про нього ніхто не згадуватиме - він політичний мрець.
           > А ви робите йому за свої гроші шарову рекламу. Робіть. Він залюбки вас поюзає.

           Приклади: 1)Ви не дивитесь АТВ (я також зовсім не дивлюсь телевізор, хоча повинен), а сотні і тисячі людей дивляться, і цей канал формує світогляд цих людей. І він дуже простий цей світогляд - все українське погане, не тільки українське - жидівське ще гірше і місце всьому українському і жидівському - на Галичині і в Ізраїлі.
           простіший приклад 2)Ви пам'ятаєте як на кожній зупинці стояв гральний автомат і грали всі - особливо діти і пенсіонери. Я не хочу дуже заглиблюватись, але коли прибрали ці автомати, а тепер і будки-"казіно" на кожному кроці, то стало набагато легше дихати.
           Але ж можна проігнорувати. Я не граю і добре, я не дивлюсь АТВ і класно. Це позиція страуса - засунути голову в пісок - може пронесе.
           Ми на відміну від Вас не можемо проігнорувати.
           Насправді все зовсім інакше - просто Льоша весь час тусується на цьому каналі. Просто Льоша кращий друг Родини і Маркова. І тепер коли Марков надовго (сподіваюсь назавжди) отправілісь на "історіческую Родіну", погляди кремлядські звернуться до молодого і перспективного.

           > > Ця погань це не просто лайно типу Гурвіца чи Вашого(вибачайте але так воно і є) Льоші.
           > Момент другий. Льоша - аццкій пахарь, і реально вирішує прості проблеми звичайних людей. Кожен день, системно. На відміну від вас. Тому він єдиний у місті, хто здатен зібрати тисячну акцію без того, щоб платити хоч копійку найманцям. Люди довіряють, бо бачать щоденну марудну роботу та її результати. Це дорогого варте.
           > Не слабО так місячишко попрацювати? А потім розповідати - хто лайно, а хто повидло.

           Момент другий. "Льоша - аццкій пахарь", бла-бла-бла, нічого він не вирішує, тільки поради дає. Я б на місці Гурвіца поставив би його керівником жеку - хай спробує. Всі його зустрічі з людьми - Гурвіц кака набрав повну мерію націоналістів які заважють одєссссітам спілкуватись на істінна руссскам язике.

           > > От Костенко коментуючи продаж, сьогодні на 5му каналі сказав, що його зовсім продавати не треба, ну це інша історія.
           > Чомусь Костенка досі не було ні видно, ні чути. Пост-фактум всі такі розумні, всі герої. А вчора навіть один нардеп міг допомогти пройти через кордон ментів. І де вони всі були, такі розумні? Мабуть дивилися телевізори, в теплих кріслах сидячи.
           Дивно - чому Ви до того заступника знову не звернулись.

           Ще не з'ясовані питання про вуха, і питання про монумент.
           Про Соколова я вже з'ясував - ваша правда, але як тут хтось влучно сказав - "і стоячий годинник двічі на день точний час показує".
           Я до цього й не бачив його ніколи.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.10.01 | So_matika

            Я здогадуюсь, звідки ті мислевіруси, що ви озвучуєте

            karpo пише:
            > Ми на відміну від Вас не можемо проігнорувати.
            І створюєте йому безкоштовну рекламу і резонанс, як "гнобленому за правду". Він тільки цього і добивався.


            > Насправді все зовсім інакше - просто Льоша весь час тусується на цьому каналі. Просто Льоша кращий друг Родини і Маркова. І тепер коли Марков надовго (сподіваюсь назавжди) отправілісь на "історіческую Родіну", погляди кремлядські звернуться до молодого і перспективного.
            Просто цитата зі "Свободной Адєсси".
            Насправді все дійсно трошки інакше. Зовсім трошки. Марков його ненавидить зі всією силою ненависті, як тільки може ненавидіти "канкрєтний пацан". З абсолютно конкретної безлічі причин. І не чіпає тільки тому, що доторкнувшись хоч пальцем, відразу отримає антирейтинг. Попри всі намагання М. наблизити Л. до свого оточення, це йому не вдалося, і це ще один, додатковий привід біснуватися.
            "Руку кремлядів" краще поблизу себе пошукайте. Я не жартую і можу обгрунтувати. Але знов-таки у реалі, якого ви, я бачу, чомусь уникаєте.


            > Я б на місці Гурвіца поставив би його керівником жеку - хай спробує.
            Пряма цитата Гурвіца, яку "свабодная одєсса" розвоняла по усіх усюдинах. Визнайте, ви ж з їхніх. Соколов, Казаков і Ущаповський - ваші супергерої і хедлайнери. Чи ні?


            > Всі його зустрічі з людьми - Гурвіц кака набрав повну мерію націоналістів які заважють одєссссітам спілкуватись на істінна руссскам язике.
            Ви ж не бачили жодної такої зустрічі, але повну срань несете, вибачте. Це безсила заздрість політичного імпотента, який може хіба присісти перед "благородієм" з російського консулату в раболіпному "ку", тримаючи вдесятьох чотири беззубих фабричних баннера, макети яких узгоджено "нагорі".


            > Дивно - чому Ви до того заступника знову не звернулись.
            Якого заступника? Костенка? Марна трата часу.


            > Ще не з'ясовані питання про вуха, і питання про монумент.
            Не хочу я викривати вуха при людях. Комусь може дах зірвати, а це буде негуманно з мого боку.


            > Про Соколова я вже з'ясував - ваша правда
            І решта теж правда. Тільки вам чи то гординя, чи то може й звичайна неінформованість заважає це сприйняти.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.10.01 | karpo

             Я сам розкажу

             So_matika пише:
             > karpo пише:
             > > Ми на відміну від Вас не можемо проігнорувати.
             > І створюєте йому безкоштовну рекламу і резонанс, як "гнобленому за правду". Він тільки цього і добивався.

             Погана реклама, вона і є погана реклама. Не хочу зараз читати лекцію
             з маркетингу, тим більше потенційним опонентам на виборах.

             > > Насправді все зовсім інакше - просто Льоша весь час тусується на цьому каналі. Просто Льоша кращий друг Родини і Маркова. І тепер коли Марков надовго (сподіваюсь назавжди) отправілісь на "історіческую Родіну", погляди кремлядські звернуться до молодого і перспективного.
             > Просто цитата зі "Свободной Адєсси".
             Не читав, посилання на Атв легко найдете самі.
             Не хочу тут Льошу вже так ганьбити, може ще оговтається.

             > Насправді все дійсно трошки інакше. Зовсім трошки. Марков його ненавидить зі всією силою ненависті, як тільки може ненавидіти "канкрєтний пацан". З абсолютно конкретної безлічі причин. І не чіпає тільки тому, що доторкнувшись хоч пальцем, відразу отримає антирейтинг. Попри всі намагання М. наблизити Л. до свого оточення, це йому не вдалося, і це ще один, додатковий привід біснуватися.
             "Канкретний пацан" може й ненавидить його, але всього лише як "ботаніка" і трепло.

             > "Руку кремлядів" краще поблизу себе пошукайте. Я не жартую і можу обгрунтувати. Але знов-таки у реалі, якого ви, я бачу, чомусь уникаєте.
             Добре - поспілкуємось.

             > > Я б на місці Гурвіца поставив би його керівником жеку - хай спробує.
             > Пряма цитата Гурвіца, яку "свабодная одєсса" розвоняла по усіх усюдинах. Визнайте, ви ж з їхніх. Соколов, Казаков і Ущаповський - ваші супергерої і хедлайнери. Чи ні?
             З цими "хероями" не знайомий просто з першими двома стояли поруч на цій акції. Казакову на моїх очах якийсь покидьок з АТВ "журналістів" розбив носа, вдаривши його збоку коли той і не бачив. Взагалі акція була досить цікавою.
             Про цитату з Гурвіца - це просто збіг. Воно само по собі проситься.

             > > Всі його зустрічі з людьми - Гурвіц кака набрав повну мерію націоналістів які заважють одєссссітам спілкуватись на істінна руссскам язике.
             > Ви ж не бачили жодної такої зустрічі, але повну срань несете, вибачте. Це безсила заздрість політичного імпотента, який може хіба присісти перед "благородієм" з російського консулату в раболіпному "ку", тримаючи вдесятьох чотири беззубих фабричних баннера, макети яких узгоджено "нагорі".
             Зробіть краще.

             > > Дивно - чому Ви до того заступника знову не звернулись.
             > Якого заступника? Костенка? Марна трата часу.
             До заступника Верванни.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.10.01 | So_matika

              Re: Я сам розкажу

              karpo пише:
              > Погана реклама, вона і є погана реклама.
              Ключове слово тут якраз "реклама". Для таких людей все, що не некролог, все піар.


              > Зробіть краще.
              Кращі баннери? А навіщо? Зроблене руцями чи прінтером все одно прикольніше виходить. Ось дивіться яка цяця http://photo.unian.net/ukr/detail/232915.html


              > До заступника Верванни.
              Заступники Вєрванни, нажаль, не мають нардепського імунітету. А нардепи (будь-які) зі своїми корочками розсунули б ту міліцію, як лєдакол лєнін палярниє льди.
        • 2009.10.01 | karpo

         Re: Про те саме UPD

         Покажіть, не вірю.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.10.01 | So_matika

          Не питання. Завтра можу віддати просто в руки

          Чи показати на компі.
          Дзвоніть хоч зараз, і домовляємося про зустріч. Будете приємно здивовані тим, хто допомагав постраждалим активістам КУНу викрити винних у цій справі. Ніколи не здогадаєтесь. Парі?
    • 2009.10.01 | Д. А.

     В усьому з Вами згодний

     Особливо ось в цьому:

     So_matika пише:

     >
     > Вся ця бридота, що корчі, що марківці, з одного путінського корита жере.

     Що й треба було довести: хто там порізав того журналіста - марківці чи корчі - однаково самі. Бо це одне й те ж саме - "нанайська боротьба".
  • 2009.09.30 | karpo

   Можете ще оце підтримати(л)

   http://revisor.od.ua/article/Nacionalistam_net_mesta_v_Odesse_-_gorode_impers/
   Це навіть коментарів не потребує - вони все написали самі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.30 | So_matika

    О, та ви не тільки АТВ дивитесь, а ще й Ревізор читаєте

    karpo пише:
    > Це навіть коментарів не потребує - вони все написали самі.
    Серед усіх фігурантів в мене є претензії тільки до Чайчук. Ця людина перевищує свої повноваження, і порушує конституційне право громадян на мирні акції, беручись судити про їх правомірність чи неправомірність. Цьому є письмові докази за її підписом.

    Одеса - єдине місто в Україні, де міський чиновник на підставі указу Президіума Верховного Совєта СССР відправив людину під суд за мирну акцію - пікет громадян, яких міськвиконком кинув на гроші при купівлі квартир. І цим чиновником була саме Чайчук.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.30 | один_козак

     Правильно. Тре читати. Такого ворога треба моніторити

     Щодо пані Чайчук, то я її не знаю. А от Ви їй інкримінуєте речі, гідні осуду, а "Ревізор" - "український буржуазний націоналізм"...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.09.30 | So_matika

      Фе, зливний бачок то, а не ворог

      З тролятником пригодованим.
      Вони зробили клон з київськими новинами - то за місяць туди зайшло ажно 44 відвідувачі. Бо зливних бачків і без них багато, і ще один без накрутки нічого не вартий. Як в анекдоті: "Это у себя в Москве вы фигура, а тут вы говно. Меряйте кепочку!"
    • 2009.09.30 | karpo

     Я ще й переписуватись з Вами намагаюсь в межах пристойності

     So_matika пише:
     > karpo пише:
     > > Це навіть коментарів не потребує - вони все написали самі.
     > Серед усіх фігурантів в мене є претензії тільки до Чайчук. Ця людина перевищує свої повноваження, і порушує конституційне право громадян на мирні акції, беручись судити про їх правомірність чи неправомірність. Цьому є письмові докази за її підписом.
     > Одеса - єдине місто в Україні, де міський чиновник на підставі указу Президіума Верховного Совєта СССР відправив людину під суд за мирну акцію - пікет громадян, яких міськвиконком кинув на гроші при купівлі квартир. І цим чиновником була саме Чайчук.

     Невже не зрозуміло, що не про Чайчук йде мова. Мова про АТВ, Родину і Маркова і всю оцю компанію. Ви аргументи почитайте їхні. Ви ж їх захищаєте.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.09.30 | So_matika

      Ну то не намагайтесь, розслабтесь

      karpo пише:
      > Невже не зрозуміло, що не про Чайчук йде мова.
      > Мова про АТВ, Родину і Маркова і всю оцю компанію. Ви аргументи почитайте їхні. Ви ж їх захищаєте.
      Ви робите ту саму помилку (все ж таки сподіваюсь, що у вашому випадку це помилка), яку робить АТВ. "Хто не з нами, той проти нас. Хто не за (потрібне вписати) - той ворог".
      Так ось ще раз повторюю: я не роблю різниці між сортами лайна. Для мене Чайчук і Родина - однакове лайно, бо і те, і те порушує закони і обмежує людей в правах.
      Ось тільки ворог, що замаскований під "свого", набагато небезпечніший, ніж ворог відвертий. Тому "демократка" Чайчук, а саме про неї йде мова, ворог небезпечніший, ніж будь-який русошовіністичний зомбі.
      Не буде чайчуків - зникне попит на маркових. Зрозумійте це нарешті.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.10.01 | karpo

       Re: Ну то не намагайтесь, розслабтесь

       So_matika пише:
       > Ви робите ту саму помилку (все ж таки сподіваюсь, що у вашому випадку це помилка), яку робить АТВ. "Хто не з нами, той проти нас. Хто не за (потрібне вписати) - той ворог".
       > Так ось ще раз повторюю: я не роблю різниці між сортами лайна. Для мене Чайчук і Родина - однакове лайно, бо і те, і те порушує закони і обмежує людей в правах.
       > Ось тільки ворог, що замаскований під "свого", набагато небезпечніший, ніж ворог відвертий. Тому "демократка" Чайчук, а саме про неї йде мова, ворог небезпечніший, ніж будь-який русошовіністичний зомбі.
       > Не буде чайчуків - зникне попит на маркових. Зрозумійте це нарешті.

       Ні це Ви робите помилку, я досить давно знаю Чайчук. Різниця між нею і Родиною величезна. Власне різниця між Гурвіцем і Марковим. Я би все ж хотів щоб Ви зрозуміли цю різницю.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.10.01 | So_matika

        Re: Ну то не намагайтесь, розслабтесь

        karpo пише:
        > Ні це Ви робите помилку, я досить давно знаю Чайчук.
        Я її не знаю ні давно, ні недавно. Але маю докази, що підтверджують перевищення нею повноважень. Наведіть довідки у Гельсінській спілці з прав людини. Цю справу вони занесли до категорії стратегічних - як особливо цинічне порушення прав людини, що має системний характер. На "майдані" були новини про це зі сканами документів.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.10.01 | karpo

         Re: Ну то не намагайтесь, розслабтесь

         Я тільки підтримую Вас у цій боротьбі

         So_matika пише:
         > karpo пише:
         > > Ні це Ви робите помилку, я досить давно знаю Чайчук.
         > Я її не знаю ні давно, ні недавно. Але маю докази, що підтверджують перевищення нею повноважень. Наведіть довідки у Гельсінській спілці з прав людини. Цю справу вони занесли до категорії стратегічних - як особливо цинічне порушення прав людини, що має системний характер. На "майдані" були новини про це зі сканами документів.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.10.01 | So_matika

          Та дякую

          але не треба, ми вже якось самі - нам результат потрібен...

          karpo пише:
          > Я тільки підтримую Вас у цій боротьбі
 • 2009.09.30 | karpo

  Re: Люди Маркова порізали власних журналістів(/)

  SignumDei пише:
  > За кілька хвилин до того стався інший дивний інцидент. Відомий одеський «дуелянт» Валентин Дорошенко (раніше він викликав на дуель мера міста Едуарда Гурвіца) закидав своїх же посібників з «Родини» димовими шашками. Це зафіксували відеокамери та десятки свідків. Дорошенка затримала міліція. Триває допит свідків.

  Це вказує на те, що провокацій було заплановано багато, просто цей ідіот - Дорошенко думав що його не впізнають, тому і закидав шашками своїх.
 • 2009.10.01 | Арій.

  (з надією в голосі) - Всіх?

 • 2009.10.01 | Д. А.

  Бо мали час та натхнення?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua