МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Із відповідей Олександра Литвиненка

09/30/2009 | Мірко
цитата із першої відповіді гостя
>6. Стосовно російських спецслужб.[...]<
>...не вони складають основну українську проблему, яка полягає у величезній кількості людей, що де-факто працюють проти України не за вказівкою з Ясенєво чи Луб’янки, а тому що є корупціонерами, невігласами, відвертими дурнями тощо. І причому ці люди дуже ефективно розставлені.<

Я переконаний що подібні заяви це димова завіса. Буцім нема цілеспрямованих ворогів України в Україні, а лише корупціонери. Це навмисно розігрує питому українську характеристику, - заздрість. Жабу. (на ній совок побудували) І на кожну таку відповідь ми мудро потакуємо головою, мовляв що це все лише за гроші. Не вміщуємо собі в наші голови що головним є цілеспрямовані акції ідейних уболювачів Єдиної й Неділимої, і то й бідних і не захланних. А факт що існують корупціонери, шахраї, - це лише допоміжний фактор але не головний.
І треба пам'ятати що не усі бувші ґебісти є ідейні прихильники Є. й Н. (були в ґебні й аґенти українські націоналісти), але тим самим не кожен уболювач Є. й Н. мусів би бути бувшим сотрудником КҐБ.

Люстрація, якщо вона буде, мусить бути не лише поміж бувших співробітників КҐБ, а від ідейних прислужників Єдиної й Неділимої.

А мулити очі лише про корупціонерів як головний фактор - це самообман. Уболювачі Є. й Н. служать ворогові і без вказівок від реальних спецслужб. Інстинковно знають що нада, як колись український націоналіст і без вказівок знав що треба було в дані ситуації робити.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua