МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Наївний Оніщук (l)

09/30/2009 | Микола Гудкович
Рішення про звільнення суддів, які ухвалювали рішення щодо припинення приватизації ОПЗ, може приймати лише вища судова інстанція.

Про це заявив міністр юстиції Микола Оніщук, коментуючи відповідну вимогу прем’єра Юлії Тимошенко до Вищої ради юстиції.

"Рішення про дисциплінарне стягнення може приймати лише суд вищої інстанції. В даному випадку апеляційний суд", - заявив Оніщук.

За його словами, дисциплінарна комісія Вищої ради юстиції розглядає такі заяви, однак "кодекс адміністративного судочинства не дає права стороні, яка звертається щодо незаконної діяльності суддів, вимагати вжити заходів на забезпечення (свого звернення)".

Оніщук також зазначив, що при відкритті провадження щодо законності діяльності того чи іншого судді має бути достеменно встановлено, що порушення здійснено свідомо, або воно "носить характер грубої помилки".

Водночас Оніщук наголосив, що Одеський припортовий завод продовжує залишатися у власності держави.

"Виходячи з вчорашнього засідання комісії (ФДМ) завод продовжує знаходитись у власності держави. Проте слід очікувати судових позовів від учасників цього конкурсу. І я думаю, саме таким чином вони будуть намагатися захистити свої права", - зазначив Оніщук.

http://www.pravda.com.ua/news/2009/9/30/102440.htm


Тю! От свята простота!
Навіщо ж Тимошенко звертатися до апеляційного суду, якщо Портнов є членом Вищої ради юстиції?!

П'яний шукає ключи де? Правильно, під ліхтарем — бо який сенс в темряві рачкувати, бабраючись в багнюці. Краще під ліхтарем, на асфальті. Чисто, сухо. А ключи — з'являться.
http://maidan.org.ua/blogs/hudkovych/?p=3944

Відповіді

  • 2009.09.30 | Sean

    у нього посада така. Наївна

    будучи на посаді міністра справедливости, вдавати, що про це в Україні можна серйозно предметно розмовляти


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua