МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко: "Я виграю вибори". 30.09.09, 14:44, "зелена галявина"

09/30/2009 | Sean
під СП

Відповіді

 • 2009.09.30 | Via

  Ніхто і не сумнівається

 • 2009.09.30 | Sean

  повністю це звучало так (/)

  Президент України Віктор ЮЩЕНКО впевнений, що виграє президентські вибори.

  Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав сьогодні під час прес-конференції.

  “Якщо говорити просто - я виграю вибори, в мене немає великого сумніву по цьому”, - наголосив В.ЮЩЕНКО.

  Водночас він підкреслив, що не робитиме для себе трагедії, якщо цього не трапиться. “Якщо я цього не зроблю, повірте, в мене ніколи не буде трагедії. Але я маю до кінця поступати як громадянин, який любить свою державу, і сказати: “Шановна громада, у вас є два варіанти: або йти назад з іншими кандидатами, або йти вперед з кандидатом ЮЩЕНКОМ”.

  Президент підкреслив, що не дивлячись на те, що у нього ніколи в парламенті не було більшості, за час його перебування Президентом зроблено багато. Перш за все, він наголосив на демократичних перетвореннях в країні, забезпеченні свободи слова, приділив увагу економічним здобуткам, в тому числі зростанню інвестицій, сказав про великий прогрес в інтеграції до євроатлантичних структур.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.30 | Almodovar

   Re: повністю це звучало так (/)

   Особливо в галузі інтеграції - "ми впєрєді планєти всєй"...
  • 2009.09.30 | Чучхе

   Золоті слова

   Хтось може заперечити цю тезу:

   > “Шановна громада, у вас є два варіанти: або йти назад з іншими кандидатами, або йти вперед з кандидатом ЮЩЕНКОМ”.
 • 2009.09.30 | Микола Гудкович

  А Денис Денисенко думає, що ні (л)


  Йому, Денисові Денисенку, здається, що шанси є в Гриценка, бо проти нього немає компромату. А от у Ющенка шансів немає. Бо (яка несподіванка!) рейтинг замалий.

  http://www.pravda.com.ua/news/2009/9/30/102461.htm
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.30 | Sean

   Денис Денисенко також чомусь думає

   що Сєню вже не звуть Сєнєю. Так шо він багато чого думає
  • 2009.09.30 | Адвокат ...

   А чим знай,-- тей Денис Денисенко?

   Окрім прімєрной упітаності ліца?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.30 | Микола Гудкович

    Вперше про нього чую. Він радше уособлення тенденції


    Останнім часом з'явилося багато політ- — -консультантів, -ологів, і інших, які розбирають по кістках всіх кандидатів, визнають одного з них більш-менш перспективним, і потім побіжно згадують Ющенка («рейтинг нитковидний, ми його втрачаємо»).

    Все це нагадує мені незабутній 2004-ий і наводить на думку, що Ющенко таки має шанси :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.30 | yes

     Там у Тимошенко появився якийсь Бала

     Оцей бала-бала перед від"їздои Ющенка до ООН, розповів всім, що Ющенко буде там робити і що буде говорити, такий собі аналітик. ніби, нічого там Ющенко не скаже, а буде скаржитися на весь світ на Тимошенко і виправдовуватися.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.10.01 | Мартинюк

      Бала це старий Тимошенківський "баяніст"

      Здається з "придворного оркестру" під назвою Агентство моделювання ситуацій. Гасло контори - "Чим більші гроші - ти "вашіша" ситуація"
    • 2009.10.01 | Мартинюк

     Вперше про аналогію з 2004 мені сказали зовсім аполітичні люди

     Кілька таких сказали що на емоційному рівні сприймають ситуацію так само як і на початку 2004 році - тотальна перевага опонентів Ющенка і їхня певність у своїй пермозі. Тому вони припускають що Ющенко напевно виграє знову. Дехто з них до речі є завзятим його противником, бо молиться на Путіна і Росію.
  • 2009.10.01 | Микола Гудкович

   Ще один до колекції — Ігор Жданов, з колишніх нашоукраїнців (л)

   Теж про рейтинги марить. Схоже, слово «рейтинг» в вокабулярі наших політтехнолухів — щось типу літери «е» в англійській мові :)

   http://www.unian.net/ukr/news/news-339003.html
 • 2009.09.30 | yes

  Де там повний текст. Я оце прочитав про бігморди. Респект Ющенку

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.10.01 | Sean

  тут в цілому незле написано (/)

  http://www.unian.net/ukr/news/news-338849.html


  Усі президентські зустрічі на галявині, що проходили раніше, я зазвичай дивилася по телевізору в прямому ефірі. І якщо ви будете справедливі, то пригадаєте, ми завжди дозволяли собі пожартувати над Ющенком. Ми жартували над його манерою довго висловлюватися, критикували за надлишок уваги до своїх манжет або за незграбні пояснення останніх подій. Цього разу я вирішила акредитуватися туди і послухати голову держави живцем. Просто я розуміла, що на галявині це остання зустріч, навесні на Банковій, судячи з усього, буде новий Президент. І мені якось хотілося зрозуміти, про що він думає, коли знову збирається балотуватися на пост Президента, вірить, що зуміє переломити настрої людей чи просто вважає, що так треба. І взагалі хотіла заглянути в очі першому віруючому Президентові країни.

  Хтозна, коли наступного разу Україну очолить людина, яка так любить церкву. Бізнесменам, які напнули священницьке вбрання, тим, які були серед його кращих друзів, а нині допомагають його опонентам, не вірю і як братів у Христі їх не надто сприймаю. А Ющенку вірю. Може, просто тому що знаю, як важливо для нього ставати до церковних таїнств і як часто він це робить. Може, тому, що вдячна за його спробу об`єднати понівечену українську церкву. Просто поки що не бачу православного кандидата в Президенти, кому б це було ще так дорого, як йому. А ви бачите?

  До початку зустрічі була ще ціла година. Чекаючи на прихід Ющенка, я переглядала видану Держуправлінням справами книгу про “Арсенал” і виставку Трипільської культури. За своєю насмішкуватою манерою почала прикидати, чий я все-таки нащадок: трипільців чи скіфів. З одного боку – трипільці модніші, їх Президент підтримує, з іншого – на моїй малій батьківщині вже п`ятдесят років розкопують скіфські кургани. Отже скіфи – це якось географічно достовірніше. До того ж вони бойовитіші. А взагалі: нагодися раптом живий скіф чи триполець, нам би дуже довго довелося йому пояснювати, що то є “українці”.

  З Трипіллям Віктор Андрійович, може, перегнув, але зробив одну важливу справу. Переінакшуючи класиків, скажу так: він стягнув історію із запорошених академічних полиць і поселив її в кожному будинку. Ця була іноді зовсім інша історія, ніж та, до якої ми звикли. І в одній сім`ї, де живуть два покоління, ми іноді сперечалися про неї до сварок і розбігу по різних кімнатах. Ну і що? Від правди і різних точок зору нікому погано не робилося.

  Віктор Ющенко...Нарешті з`явився Президент. Зазвичай перед такими зустрічами я оцінюю, на скільки питань встигне він відповісти. Через довгу манери роз’яснювати кількість відповідей Президента коливалася від трьох до семи. Цього разу я забула зробити ставку. І правильно. Бо запитання міг ставити кожен охочий. Він не знав наперед, про що його питатимуть. Але він був короткий і щирий. Хотів донести дуже важливі речі.

  «Навіщо ви балотуєтеся? Ви вірите, що виграєте вибори?» – це було перше запитання.

  «Я виграю», – сказав Ющенко.

  Від цієї заявки всі скривилися. Але я зрозуміла суть його відповіді трохи згодом. Він мав на увазі не конкретні відсотки в конкретній кампанії. Він мав на увазі інше. Розмірковуючи про історію, про свої непопулярні кроки, він говорив: те, що ми посіяли нині, не дасть швидких паростків, але за три-чотири роки ви сидітимете з своєю дитиною за підручником історії і зрозумієте, що я був правий. Він виграє інше – пам`ять і подяку нащадків.

  «Як ви перетворите свої три-п`ять, хай сім відсотків, на 50?» – чомусь різкі питання Президентові, який іде, звучали злостиво.

  «Не хочу відповідати на це питання. Але для мене, так само, як для вас, важливо добре робити свою роботу», – відповів він.

  Я не знаю, що завадило Президентові зробити десять успішних кроків назустріч людям і бути почутими людьми. Погані друзі? Погані радники? Некомпетентність? Спокуси? Та яка різниця. А його опоненти – самі хто? Ющенко, принаймні, послідовний. Він залишився вірний кожній своїй декларації.

  Іноді мені хотілося перебити його. Наприклад, коли він говорив, що мріє про таких генералів і міністрів для армії, щоб вони були здатні написати слово «НАТО» англійською мовою. (Але ж у вас був такий міністр, Віктор Андрійович.). Ще хотілося перебити, коли він довго перераховував, що йому вдалося зробити за період його президентства. Мені захотілося додати, що багато речей ви робили в тандемі з Тимошенко. Хоча, безперечно, ідеологом рішення були, ви. Утім, зараз знайдеться величезна кількість людей, охочих його покритикувати, – я утримаюся.

  Мені здалося, що це він прийшов попрощатися з нами. Хоча це не було сказано прямо. Якось дуже наполегливо він намагався повторити думку, що без вільного журналіста немає демократії. А без демократії немає незалежності. І якось дуже відверто відповідав на тонкі питання. Щодо свого отруєння, просто відповів:

  «Троє людей, які готували і подавали мені їжу того вечора, нині громадяни Росії. Хіба це не показово?».

  На запитання, кого підтримає Росія на майбутніх президентських виборах, відказав дотепом:

  «Я добре знаю, кого Росія не підтримає. Почитайте серпневе звернення Президента Медведєва, там все сказано між рядків. Усіх інших підтримає. Але її вплив з кожним роком буде все слабкіший».

  Коли його запитали, як реагувати на провокаційні заяви Росії, він висловив щось подібне до поради і побажання – реагувати із спокійною упевненістю, що ми країна, ми відбулися як нація і ми праві.

  Ще мені сподобалася відповідь про приватизацію Одеського припортового заводу. Він порівняв продаж заводу з тим, як робила Катерина Друга, коли роздавала коханцям землі.

  Жорстко, звичайно. Але його теж не особливо жаліють.

  І був ще один момент, коли в залі не було навіть флюїда неприйняття.

  «Я заплатив дуже дорого за свободу слова в цій країні. Я не знаю, хто заплатив більше, ніж я. Хто не згоден – підніміть руку», – запропонував Ющенко.

  Таких не виявилося.

  «Я дуже прошу вас її зберегти».

  Як швидко цього разу проминули дві години. Йдучи зі сцени, він подивився ще раз в зал і сказав неголосно журналістам, які вже розходилися:

  «Пам`ятайте, що ви – українці».

  Сказав неголосно. Але, здається, всі почули.

  ***
  Маша Міщенко
 • 2009.10.01 | Sean

  поясню свій підхід до першого туру

  я не вірю, що за цей час, що залишився, Ющенко з сьогоднішніх 5-7% (хоча тенденцію до збільшення слід визнати) стрибне "що аж". Треба було над цим думати рік тому і йому намагалися порадити (і тих порад навіть типу шукали - не знаю, чи за його вказівки, чи без), але, але...

  І назагал це голосування за Юща - Contra Spem Spero, як казала пані класик.

  Але. Є вагома обставина: два основних кандидати не є українськими кандидатами. Як на мій смак, звісно. Вони не україномислячі і не україноцентричні, на відміну від сабжа, які б численні вади той не мав. Він патріот - такий, який є, з усіма вадами. Вони - дуже сильно в тому сумніваюся. А якщо і патріоти, то точно не тієї України, якою я її собі уявляю.

  Крім того, один з тих основних тягне з собов Табачника, а також інших персонажів, котрих (кажуть люди) зрадіє побачити на всяких-різних посадах Москва. Плюс власне себе - колишнього кримінальника, невігласа і нездару.

  Інший (інша) тягне з собою Портнова, тюлеюгенда Писаренка, купу вбогих перекиньчиків, кликушеський маніпулятивний агітпроп, істеризацію суспільства, привид Лозинського, і абсолютну неповагу до права і процедур, що вельми нагадує большевізм.

  Тому нмд правильніше і приємніше хоча, можливо, і програти, але в шляхетній компанії, не порушуючи українську громадянську гігієну.

  Далі. Вважаю за доцільне просту демонстрацію (в т.ч. і Кремлю) того, що в країні є дієво (бо не прийти - то може бути і ознакою лінощів) незгодні з янучаро-тюлебанізмом, таких багато і з ними треба рахуватися. Можливо, саме з тих, хто (у т.ч. conrta spem spero) голосуватиме за Юща, далі створиться (втім "ся" тут не доречно, саме воно не робить ся :) ) щось - громадянський рух чи ще що.

  Крім того, в контексті попереднього, чим ТЮлякович матиме менше підтримки і більше опозиції, тим менш впевнено воно ся почуватиме (а Боже борони від абсолютної комісарської впевнености) і тим простіше буде його за нагоди "видавіть" (с).

  Тож - "завжди вчиняй правильно".

  Приблизно так.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.01 | Andrij

   Re: поясню свій підхід до першого туру

   Sean пише:
   > Тож - "завжди вчиняй правильно".

   Або як кажуть амeрикоси, do the right thing
  • 2009.10.01 | Shooter

   В даний момент підтримую

   Бо Яценюк геть чисто просрав свою кампанію.

   Sean пише:

   > Далі. Вважаю за доцільне просту демонстрацію (в т.ч. і Кремлю) того, що в країні є дієво (бо не прийти - то може бути і ознакою лінощів) незгодні з янучаро-тюлебанізмом, таких багато і з ними треба рахуватися.

   IMHO, я все більше переконуюся, що в другому турі в складі Ю.В.Кучма - В.Ф.Бандюкович потрібно демонструвати не тільки, що в сортах лайна не знаємося, але й що лайно органічно не сприймаємо.

   Йти і голосувати проти обидвох. Якби таких набралося хоча би з 20%...мессидж був би дуже чіткий.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.01 | Sean

    угу (с) я про те саме

    Shooter пише:
    > Бо Яценюк геть чисто просрав свою кампанію.
    угу (с)

    > IMHO, я все більше переконуюся, що в другому турі в складі Ю.В.Кучма - В.Ф.Бандюкович потрібно демонструвати не тільки, що в сортах лайна не знаємося, але й що лайно органічно не сприймаємо.

    > Йти і голосувати проти обидвох. Якби таких набралося хоча би з 20%...мессидж був би дуже чіткий.

    угу (с)
  • 2009.10.01 | Абу

   напевно погоджуся з твоїми аргументами

   але як же гидко голосувати за цього самовпевненого і нездарного барана тільки тому, що він поділяє наші погляди і цінності
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.01 | Анатоль

    Re: напевно погоджуся з твоїми аргументами

    >але як же гидко голосувати за цього самовпевненого і нездарного барана тільки тому, що він поділяє наші погляди і цінності

    Коли якийсь бездарний самовпевнений баран таке говорить, то я дуже сумніваюсь, що він поділяє наші погляди і цінності.
    Він або не розуміє їх, або не розуміє різниці між бажаним і можливим.
    В усякому разі якби цей самовпевнений баран опинився на місці Ющенка (президентом), то в кращому разі мав би результат як Свистовичі в Ірпіні.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.05 | Михайло Свистович

     Re: напевно погоджуся з твоїми аргументами

     Анатоль пише:
     >
     > В усякому разі якби цей самовпевнений баран опинився на місці Ющенка (президентом)

     так опинився ж

     >
     > то в кращому разі мав би результат як Свистовичі в Ірпіні

     Він матиме значно гірший
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.10.05 | Анатоль

      Re: напевно погоджуся з твоїми аргументами

      >так опинився ж

      Так це Ющенко тут під ніком Абу себе бараном обзиває?

      >> то в кращому разі мав би результат як Свистовичі в Ірпіні

      >Він матиме значно гірший

      Абу? Не матиме. Бо ніколи президентом не буде.
      Самовпевненим бараном Абу і залишиться.
      (Та й куди вже гірший результат, ніж в Свистовичів.. віддати владу бандюкам через три місяці..)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.10.05 | Михайло Свистович

       Re: напевно погоджуся з твоїми аргументами

       Анатоль пише:
       >
       > Так це Ющенко тут під ніком Абу себе бараном обзиває?

       Ні, це Абу Ющенка

       >
       > Абу?

       Ні, Ющенко

       > Самовпевненим бараном Абу і залишиться

       Ні, бо неможливо залишитись тим, ким ти не є.

       > (Та й куди вже гірший результат, ніж в Свистовичів.. віддати владу бандюкам через три місяці..)

       Переважна більшість результатів значна гірша, ніж у Свистовичів, в яких 9 місяців об"єднані бандюки всієї країни найвищого рівня не могли забрати владу.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.10.06 | Анатоль

        Re: напевно погоджуся з твоїми аргументами

        >Ні, бо неможливо залишитись тим, ким ти не є.

        Звичайно, що Абу не баран, а людина.
        Але, судячи з його оцінки Ющенка, людина з високими запитами до інших, високої думки про себе, і не здатна оцінити реальної ситуації і реальних можливостей (як і Свистович).
        Або гірше того, вважає, що для досягнення цілі допустимі методи, якими діє Юля.

        >Переважна більшість результатів значна гірша, ніж у Свистовичів, в яких 9 місяців об"єднані бандюки всієї країни найвищого рівня не могли забрати владу.

        Ну да. На Свистовичів злетілись бандюки з всієї галактики, а Ющенку лишились лише вірні, безкорисливі друзі.
   • 2009.10.04 | Odesa

    Re: напевно погоджуся з твоїми аргументами

    Абу пише:
    > але як же гидко голосувати за цього самовпевненого і нездарного барана тільки тому, що він поділяє наші погляди і цінності

    Дякую, Ви точно висловили те, що я відчуваю, але не зміг так прецизійно перетворити у фразу!..
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.04 | yes

     Ще би сказав "недобитого". Для таких - це як бальзам на дрібну

  • 2009.10.01 | Арій.

   З точки зору того, щоб показати кремлінам, скільки в нас рішуче

   налаштованих громадян - потрібно голосувати за Тягнибока. Всі інші в сенсі державницькому - ні риба - ні м"ясо.

   А якщо просто за українця (хоча він такий самий, як Ющенко - ні риба ні м"ясо, просто трохи розумніший), що має на сьогодні найбільший рейтинг - то за Литвина.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.01 | Sean

    тоді зворотній лінк (л)

    http://www2.maidan.org.ua/n/free/1254404057


    а за плагіатора Литвина хай плагіатори голосують :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.01 | Арій.

     Сумніваюсь, що Тягнибок набере менше ніж Ющенко.

     А ще є причина в тому, що в Ющенка є т.зв. "максимальна межа" - при будь-яких розкладах він більше 40% не набере, а цього недостатньо, щоб стати Президентом. Тобто вибори він програє В БУДЬ-ЯКОМУ РАЗІ.

     В Тягнибока ж вона (межа) поки що може оцінюватись лише теоретично, але вона може бути й 60% (приблизна кількість людей,що вважають себе українцями).

     Ну, а щодо порівняння розуму, то, не глорифікуючи Олега, все ж вважаю його рівень набагато вищим.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.10.01 | Микола Гудкович

      А він таки набере менше

      Арій. пише:
      > А ще є причина в тому, що в Ющенка є т.зв. "максимальна межа" - при будь-яких розкладах він більше 40% не набере, а цього недостатньо, щоб стати Президентом.

      А хто набере більше 40%?

      > Тобто вибори він програє В БУДЬ-ЯКОМУ РАЗІ.

      Не факт.

      > В Тягнибока ж вона (межа) поки що може оцінюватись лише теоретично, але вона може бути й 60% (приблизна кількість людей,що вважають себе українцями).

      Опа-на. Нічогенький критерій. Відкрию таємницю — люди, які вважають себе українцями (а відповідно і є ними) голосуватимуть і за Ющенка, і за Тимошенко, і за Януковича, і навіть за Яценюка з Тігіпком та Гриценком.

      > Ну, а щодо порівняння розуму, то, не глорифікуючи Олега, все ж вважаю його рівень набагато вищим.

      За якими критеріями?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.10.01 | Арій.

       Re: А він таки набере менше

       "А хто набере більше 40%?"

       Тимошенко, Литвин, Яценюк, Тягнибок, Гриценко.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.10.01 | Sean

        Re: А він таки набере менше

        Арій. пише:
        > "А хто набере більше 40%?"
        >
        > Тимошенко,
        cумніваюся (може тому, що хочу сумніватися)

        > Литвин,
        ніколи

        > Яценюк,
        cумніваюся. Раніше думав, що зможе

        > Тягнибок,
        ніколи

        > Гриценко.
        cумніваюся, бо він ся неправильно (нмд) поводить

        Назагал всю цю кохвейну гущу розрулює лише прахтика. Вона все по поличках рознесе і всіх теж.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.10.01 | Арій.

         Re: А він таки набере менше

         Коли я відповідав - то мав на увазі - не ці вибори конкретно, а межу конкретних кандидатів У ПРИНЦИПІ.
         Якщо жбрати тільки ці - то тут межа в Януковича - 44-47, все інше (за виключенням пари відсотків ПРОТИ ВСІХ) - Тимошенко.
         Це, звичайно, якщо без фальсифікацій.
       • 2009.10.05 | Михайло Свистович

        Re: А він таки набере менше

        Арій. пише:
        > "А хто набере більше 40%?"
        >
        > Тимошенко, Литвин, Яценюк, Тягнибок, Гриценко

        Лише перша і третій можуть на таке спромогтись у другому турі
     • 2009.10.01 | Sean

      побачимо. Я так в тому не сумніваюся

      Арій. пише:
      > А ще є причина в тому, що в Ющенка є т.зв. "максимальна межа" - при будь-яких розкладах він більше 40% не набере, а цього недостатньо, щоб стати Президентом. Тобто вибори він програє В БУДЬ-ЯКОМУ РАЗІ.
      Скорше за все. Але свої думки з цього приводу я вже виклав.

      > В Тягнибока ж вона (межа) поки що може оцінюватись лише теоретично, але вона може бути й 60% (приблизна кількість людей,що вважають себе українцями).
      Ніколи і близько того не набере. Бо вважати себе українцем - це зовсім, зовсім не обов'язково ототожнювати українство з Тягнибоком чи вважати його навіть не те що найкращим, а бодай ситуативно прийнятним. І тих хто думає та'як я, переконаний, набагато більше, для кого він є хоча б "ситуативно прийнятним" за певних розкладів.

      > Ну, а щодо порівняння розуму, то, не глорифікуючи Олега, все ж вважаю його рівень набагато вищим.
      Скажу стисло - маю діяметрально протилежний погляд. Залишимося при своїх :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.10.01 | Арій.

       Re: побачимо. Я так в тому не сумніваюся

       Я українство з Тягнибоком не ототожнюю, проте ототожнюю Тягнибока з українством.

       А от Ющенка - ні. Хохлом його вважати можу, українцем - ні.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.10.01 | Sean

        Re: побачимо. Я так в тому не сумніваюся

        Арій. пише:
        > Я українство з Тягнибоком не ототожнюю, проте ототожнюю Тягнибока з українством.

        якщо і так (конспірологію тут залишаємо осторонь) то мені згадується анекдот про "отаке хрінове літо".

        > А от Ющенка - ні. Хохлом його вважати можу, українцем - ні.
        а я можу. Теж згадуючи того самого анекдота, але я вже казав - цей куди розумніший.

        Ну це вже про різність смаків втім. Кожному своє.

        p.s. Я вже казав якось - за діда Тягнибока я проголосував би хоч зараз, причому проти Ющенка. Але на жаль, не маю такої можливости. А про онука навіть серйозно розмовляти - то є втрата часу. Тому це лише було лише з приємности побалакати з паном. До речі, десь під Покрову, сподіваємося десь перетятися, бо давно збиралися ;)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.10.01 | Арій.

         Угу

     • 2009.10.02 | zakhar

      Ви це серйозно? Може Тягнибок відсотків п'ять і набере

      та й то при надзвичайно сприятливих умовах.
     • 2009.10.05 | Михайло Свистович

      Re: Сумніваюсь, що Тягнибок набере менше ніж Ющенко.

      набере менше

      Арій. пише:
      > А ще є причина в тому, що в Ющенка є т.зв. "максимальна межа" - при будь-яких розкладах він більше 40% не набере, а цього недостатньо, щоб стати Президентом. Тобто вибори він програє В БУДЬ-ЯКОМУ РАЗІ.
      >
      > В Тягнибока ж вона (межа) поки що може оцінюватись лише теоретично, але вона може бути й 60% (приблизна кількість людей,що вважають себе українцями).

      Не може вона бути 60%, бо переважна більшість з тих, хто вважає себе українцями, ніколи не проголосує за Тягнибока

      >
      > Ну, а щодо порівняння розуму, то, не глорифікуючи Олега, все ж вважаю його рівень набагато вищим.

      Дуже смішно
    • 2009.10.01 | Арій.

     Що до плагіатора, то якщо ми ж не янгола вибираємо

     , в нього є й інші недоліки - безідеологічність, наприклад, занадто близькі зв"язки з пінчуками (але не більш близькі, ніж в Ющенка), але, знову ж таки, здається він розумнішим (ба навіть хитрішим) за Ющенка та й по зросту більше до модної тенденції світових лідерів підходить)))
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.10.01 | Sean

      але ж і не плагіатора

      гігієна є гігієна. Вона, звісно, в кожного своя, але ж базові поняття спільні. Крім того, не можу вважати його ні україномислячим, ні україноцентричним. Ну і про Ваву взагалі можна довго чого казати.
   • 2009.10.05 | Михайло Свистович

    Re: З точки зору того, щоб показати кремлінам, скільки в нас ріш

    Арій. пише:
    > налаштованих громадян - потрібно голосувати за Тягнибока

    Це (особливо після впертого сповзання "Свободи" в маргінес) покаже лише, скільки в нас емоційно-маніпульованих громадян

    >
    > А якщо просто за українця (хоча він такий самий, як Ющенко - ні риба ні м"ясо, просто трохи розумніший), що має на сьогодні найбільший рейтинг - то за Литвина.

    Литвин - дурніший за Ющенка і ніякий не українець
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.05 | DL76

     Re: З точки зору того, щоб показати кремлінам, скільки в нас ріш

     Михайло Свистович пише:
     > Литвин - дурніший за Ющенка
     Набагато розумніший, бо за менших підтримки, грошей, реклами, можливостей, повноважень і т.і. при владі вже давно і помилок наробив значно менше. І залишиться мабуть при владі ще ненадовго, на відміну від.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.10.05 | Михайло Свистович

      Re: З точки зору того, щоб показати кремлінам, скільки в нас ріш

      DL76 пише:
      >
      > Набагато розумніший, бо за менших підтримки, грошей, реклами, можливостей, повноважень і т.і. при владі вже давно і помилок наробив значно менше.

      Він просто підліший, хитріший та безпринципніший
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.10.06 | DL76

       Re: З точки зору того, щоб показати кремлінам, скільки в нас ріш

       Михайло Свистович пише:

       > Він просто підліший, хитріший та безпринципніший

       В політиці це тотожньо.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.10.07 | GreyWraith

        "Чесність - це краща політика"

        Принцип британських джентельменів часів королеви Вікторії. Оскільки в ті часи Британська Імперія була першою державою у світі, то слід зазначити, що ті джентельмени у політиці щось розуміли.
     • 2009.10.06 | GreyWraith

      Про те, як розумний Литвин ішов до влади

      У колишщньої вчительки моєї дочки син 15 років хворів на рак. Треба було робити операцію за пару сот тисяч доларів. Якісь люди від Литвина цій жінці обіцяли гроші - в обмін на декілька десятків обіцянок голосувати за Блок Литвина (із показаними бюлетнями) на останнх виборах. Ця жінка все організувала, грошей не отримала, син помер.

      І відтепер для мене кожен, хто хоч якесь добре слово скаже про Литвина, - співучасник вбивства того хлопця.
 • 2009.10.01 | Мірко

  30.09.09, "зелена галявина" вибори це Або-Або

  Зрозумів зі слів Ющенка, що президентські вибори будуть референдумом або-або. Або стане українська нація по всій території України, або поповнить самогубство, і саморозпуститься. Уся. А других 350 років чекати, - не вийде.
  Це велика ставка на одну карту.

  ps. цитата із Джорджа Орвела про минуле й майбутьне це та сама що тут, http://www.yaroslawstreasure.com/ лише в Ющенківській редакції ;) :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.02 | yes

   Re: 30.09.09, "зелена галявина" вибори це Або-Або

   Мірко пише:
   > Зрозумів зі слів Ющенка, що президентські вибори будуть референдумом або-або. Або стане українська нація по всій території України, або поповнить самогубство, і саморозпуститься. Уся. А других 350 років чекати, - не вийде.

   Різниця у тому, щл народ тепер визначає "куда бежать в Москву ілі в Монголію", а 350 років тому ніхто не питав народ.
  • 2009.10.02 | zakhar

   То чого ж він п'ять років президенства злив?

   Мусив діяти, коли в нього була шаленна підтримка народу. Та й не вірю я, що Україна припинить своє існування без Ющенка.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.02 | yes

    Re: Нічого він не злив. Правив добре у межах повноважень

    zakhar пише:
    > Мусив діяти, коли в нього була шаленна підтримка народу. Та й не вірю я, що Україна припинить своє існування без Ющенка.

    Яка Україна? Україна після війни і в ООН була, як держава. Але ми воювали в Афгані і на Даманському, будували БАМ і піднімали цілину.

    Якщо Янукович чи Тимошенко прийдуть до влади, то вони покійники, кремль не дасть їм довго жити, а в Україні буде керувати якийсь каґебіст із Пітера.

    Хочете такої України?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.04 | zakhar

     Re: Нічого він не злив. Правив добре у межах повноважень

     У мене трохи інші уявлення про "правив добре".
    • 2009.10.06 | Михайло Свистович

     Погано правив. Бандюкам посади роздавав, нагороди.

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.10.06 | Анатоль

      А не питали себе "за що?", а не "кому?"

      Часом і бандюкам треба "пряника" за правильну поведінку (тим більше, коли лише такі і є).

      Якщо нагородив деяких регіоналів після дострокових парламентських виборів, так за справу.
      Вони погодились (і переконували своїх однопартійців) на проведення виборів (притому чесних) (а могли й зірвати, а могли й Морозу підкинути 0.01%, щоб пройшов).

      В результаті В Україні мирно і демократично вирішилась складна конфліктна ситуація, не сталось узурпації влади антикризами, зберігся баланс сил, збереглась демократія..
      Це мало? Це не вартує медальки Колесникову?
  • 2009.10.04 | Odesa

   Re: 30.09.09, "зелена галявина" вибори це Або-Або

   Мірко пише:
   > Зрозумів зі слів Ющенка, що президентські вибори будуть референдумом або-або. Або стане українська нація по всій території України, або поповнить самогубство, і саморозпуститься. Уся. А других 350 років чекати, - не вийде.

   Слова Ющенка Ви зрозуміли гаразд. Але це не означає, що його сентенція відбиває істину. Вона - лишень маніпулятивний прийом нездарного політика, що власними діями підвів націю до небезпечної межі.
   Не вчинимо ми самогубства, не бійтеся. Немає до цього схильності у нації, не вірте пліткам. Так, нуртують хаотичні ментальні хвилі в головах, але "колективне підсвідоме" поволі, в темпі годинникової стрілки, повзе в бік одужання від імперського дурману. Бракує тільки одного - часу. Виграємо час - виграємо легко. Програємо - виграємо важко, зі вже звичною кров`ю, за 50 чи 100 років. Але зникнути нам вже - не випадає. Спіть спокійно!..
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.05 | Мірко

    Re: Час, і чекання 50 - 100 літ на звичну кров...

    Odesa пише:
    > Не вчинимо ми самогубства, не бійтеся. Немає до цього схильності у нації, не вірте пліткам. Так, нуртують хаотичні ментальні хвилі в головах, але "колективне підсвідоме" поволі, в темпі годинникової стрілки, повзе в бік одужання від імперського дурману. Бракує тільки одного - часу. Виграємо час - виграємо легко. Програємо - виграємо важко, зі вже звичною кров`ю, за 50 чи 100 років. Але зникнути нам вже - не випадає. Спіть спокійно!..<

    Отож. Бракує тільки одного - часу. Сьогоднішний світ того часу нікому не дарує. А наші сусіди навряд чи його нам подарують. А чекати 50 чи 100 років на звичну кров вже мені не під силу.

    Спати спокійно мені багато легше ніж вам. Лише цього тиждня ні. Знов лечу заглянути чортові в зуби, говитити в Києві з міністерством сяким таким... :crazy: :lol:
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.06 | Михайло Свистович

     Re: Час, і чекання 50 - 100 літ на звичну кров...

     Мірко пише:
     >
     > Спати спокійно мені багато легше ніж вам. Лише цього тиждня ні. Знов лечу заглянути чортові в зуби, говитити в Києві з міністерством сяким таким...

     Не перебільшуйте, переважна більшість українців з цими чортами постійно живе і не описує це отак патетично.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.10.06 | Мірко

      Re: Час, і чекання 50 - 100 літ на звичну кров...

      Михайло Свистович пише:

      > Не перебільшуйте, переважна більшість українців з цими чортами постійно живе і не описує це отак патетично.<

      Вже привикли. Чи таки своє гівно може не смердить?
  • 2009.10.05 | Михайло Свистович

   Re: 30.09.09, "зелена галявина" вибори це Або-Або

   Мірко пише:
   > президентські вибори будуть референдумом або-або. Або стане українська нація по всій території України, або поповнить самогубство, і саморозпуститься. Уся.

   не буде ні того, ні того, хоча ризик того, що почнеться початок другого ймовірний
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.06 | Мірко

    Отже початок смерти ймовірний.

    Захорів пацієнт на гостру смерть. Це не дуже оптимістичний діяґноз.
 • 2009.10.04 | yes

  Цікаві два місця (л)

  http://www.president.gov.ua/news/15218.html

  1. Бо я думаю, що половина журналістів, які зараз сидять тут, наполовину не поділяють того, що я говорю. Але це ще не значить, що ви праві.
  2. Історія України - це історія боротьби за незалежність
  (як я до цього сам досі не до думався?)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.05 | Мірко

   Re: Цікаві два місця (л)

   yes пише:
   > http://www.president.gov.ua/news/15218.html
   > 2. Історія України - це історія боротьби за незалежність
   > (як я до цього сам досі не до думався?)<

   Таки починається від боротьби проти Хозарів, щоби данину не платити...
 • 2009.10.05 | Andrij

  Цікавe про антиукраїнський уряд

  "Подивіться будь-яке міністерство, 11 заступників, половина з яких комуністи. Це та політична сила, яка згноїла цю націю, яка умертвила наших дідів, прадідів, у якої ніколи не було української ідеології. І сьогодні ці люди сидять у так званому демократичному уряді. Управляють, починаючи від земельних питань, закінчуючи архівами нашої пам’яті." -
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.05 | Мартинюк

   Памятаю я одного комуніста з Мінекології

   Я спочатку керував відділом, потім управлінням в цьому міністерстві. При цьому мав якісь дивні проблеми з набором нових працівників. Властиво тих, які були жіночої статі . Лише пізніше, коли я вже йшов з міністерства, один із замміністрів за прощальним коньчком розповів про причину - даний високоцінний "комуністичний" спеціаліст відповідав за оформлення і прийом нових працівників. То , як виявилося, обовязковою умовою для кожної більш менш не потворної жінки, яка хотіла попасти на роботу, ... було проходження через ліжко шановного марксиста. Шанованого настільки що його неможливо було позбутися - при кожній спробі це зроби включався Кабмін, Верховна Рада та інші інституції, і кожен новий міністр трохи повоювавши, опускав руки і мирився з перебуванням цього кадра "при посаді". А я лише дивувався , чому це у всяких дипломованих пань із знанням мов, вченими ступенями і досвідом роботи по захисту природи, раптом повністю зникало попереднє палке бажання працювати в міністерстві, і вони десь зникали, уникаючи пояснення причини їх несподіваної відмови...
  • 2009.10.06 | Мірко

   Re: Цікавe про антиукраїнський уряд

   Andrij пише:
   > "Подивіться будь-яке міністерство, 11 заступників, половина з яких комуністи. Це та політична сила, яка згноїла цю націю, яка умертвила наших дідів, прадідів, у якої ніколи не було української ідеології. І сьогодні ці люди сидять у так званому демократичному уряді. Управляють, починаючи від земельних питань, закінчуючи архівами нашої пам’яті." -<

   Подивлюся. В понеділок. :( Замполітів в ДП вже стрічав. :fou:
 • 2009.10.05 | Людмила

  і дарма це він

  нафіга йому продовжувати це пост-рехформове весільне генеральство?

  найкраще було б, якби він зараз всяляко підпримував ТЮ в обмін на посаду прем"єра (звісно, із запобіжниками проти кидалова).
  тоді вдасться нейтралізувати Тюльку, оскільки президентство сильно обмежить можливості для дерибану всього та вся.
  а Ющ яко прем"єр зможе чогось корисного зробити.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.05 | yes

   Re:Сиджу, думаю: що це за така форма " у обмін на прем"єрство"?

   Типу, як Вторая, хочу дам, хочу - нєт.

   Людмила пише:
   > найкраще було б, якби він зараз всяляко підпримував ТЮ в обмін на посаду прем"єра (звісно, із запобіжниками проти кидалова).


   Ось цей висновок дуже мені сподобався:
   > а Ющ яко прем"єр зможе чогось корисного зробити.
   з нього логічно випливає, якщо Тимошенко не здатна керувати фінансами та економікою держави, то нехай краще буде президентом.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.05 | Людмила

    саме так

    в державі є принаймні 3 ключові посади.
    наше завдання - розсадити тих, хто вперто пхається на ці посади, із найменшою шкодою для країни.

    з ТЮльки, звісно, гарант - як з лайна куля. втім, з Янука - те саме.
    але виборцям на це начхати.
    якщо на обрії вималюється кращий варіант, ніж я запропонувала - я лише зрадію
 • 2009.10.05 | Арій.

  Якщо дійсно виграє - то "5" його політтехнологам, якщо ні - хай

  не ображається.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.06 | Михайло Свистович

   Його політтехнолухи не виграли жодних виборівCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua