МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Правила гри не змінились: Georgia 'started unjustified war' (л)

09/30/2009 | Pavlo
The war in Georgia last year was started by a Georgian attack that was not justified by international law, an EU-sponsored report has concluded.

http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/8281990.stm

Міжнародні комісії, мирні конгреси і т.д. просто фіксують та легалізують ту ситуацію, яка склалась в наслідок військових дій, але жодним чином не змінюють її.
Згадайте визнання Галичини за Польщею у 1923р. і багато іншого.

Відповіді

 • 2009.09.30 | Хвізик

  все так і є

 • 2009.09.30 | Shooter

  Тепер ще тільки питання - чи визнає EU...

  ...conclusions of this report.

  "the EU may welcome the report itself, but may want to distance itself from the content"

  Взагалі-то, цікаво би було прочитати весь report.

  Бо ця фраза

  "The shelling of Tskhinvali (the South Ossetian capital) by the Georgian armed forces during the night of 7 to 8 August 2008 marked the beginning of the large-scale armed conflict in Georgia...There is the question of whether [this] use of force... was justifiable under international law. It was not."

  каже, що
  а) конфлікт був в Грузії
  б) артилерійська атака "поза міжнародним правом".

  Хоча якщо прочитати всю інформацію, то виходить, що військова боротьба проти сепаратистів є "антизаконна", а от знаходження російського військового персоналу в Пд. Осетії є "законним".

  А взагалі-то "правило Мюнхена" наліцо. І нічого нєкоторих "далекоглядних" засранців не так вже далека історія не вчить :(

  Ну і ще одне: Сакашвілі зробив велику помилку проводячи операцію так, як він її проводив.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.30 | Lantuch_2

   Re: Тепер ще тільки питання - чи визнає EU... (л)

   ну так читайте
   там багато цiкавого
   наприклад, комiсiя не взяла до уваги факт знаходження росiйських вiйськ у пiвденный осетii перед 7-им серпня

   мовляв, недоконаний факт

   http://91.121.127.28/ceiig/Index.html
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.30 | Хвізик

    ого, яке довжелезне! дякую.

   • 2009.09.30 | ilia25

    Є ще невелика проблема брехні Саакашвілі

    Lantuch_2 пише:
    > ну так читайте
    > там багато цiкавого
    > наприклад, комiсiя не взяла до уваги факт знаходження росiйських вiйськ у пiвденный осетii перед 7-им серпня
    >
    > мовляв, недоконаний факт

    А як він може бути доконаним, якщо Саакашвілі 8-го серпня у телевізійному зверненні до народу сам цей факт чомусь "приховав". Причиною грузинського натупу він тоді проголосив обстріли грузинських селищ. Россія звісно вже тоді була агресором, але не тому, що її війска були в ПО, а тому що її авіація вже бомбила грузинські міста.

    Хоча потім він "згадав", що саме введення російських військ в ПО було головною причиною грузинського наступу.

    Звісно що Саакашвілі брехав. Хіба може бути інше пояснення його "амнезії" 8-го серпня?

    І звісно, що комісія ЄС не могла підтвердити ці вигадки при всьому бажанні.
 • 2009.09.30 | BROTHER

  Мюнхенська змова - 2

  Pavlo пише:
  ...
  > Згадайте визнання Галичини за Польщею у 1923р. і багато іншого.
  ***************************************************************

  Виходить так, щоб захищати свою землю від загарбника, ми маємо питати дозволу у хранцузів, італійців та німців? А ху-ху, не хо-хо?! Може і до вітру без європейського дозволу не ходитимо?

  Грузія спробувала визволити свою землю від загарбників, але не змогла, програла, тому тепер її дії засуджують разом з діями Москви. Якби Тбілісі виграв, мав би підтримку і розуміння.

  Висновок: перемогай не зважаючи ні на що.

  І все ж таки кацапська пропаганда діє. Вони там зовсім безпорадні у тій Європі. Їхні рішення повністю ігноруються Москвою. Європа ніяк не може добитися від Росії хоч би якої кооперації і в той же час засуджує Грузію, яка САМЕ ЧЕРЕЗ БЕЗПОРАДНІСТЬ європейських інституцій, безпорадність ООН просто змушена щось робити самотужки. Інакше крок за кроком, день за днем, паспорт за паспортом, рік за роком Росія і так приборкувала Абхазію та П.Осетію. Росія за допомогою фактичної бездіяльності Європи рано чи пізно через якийсь брехливий рефередум ОФІЦІАЛЬНО і начебто ЗАКОННО вивела б Абхазію і П.Осетію із Грузії. І Європі б нічого не залишалося крім того, щоб визнати цей хвакт. І вони б визнали! Якби не Сполучені Штати, які, якщо відмовлять Европі у підтримці, Росія буде мати кард бланш на захват може і не територій сучасних європейських країн, але хоча б північних територій, про які Москва вже заявила, як такі, що МАЮТЬ НАЛЕЖАТИ Росії.

  Погано, що Тбілісі програв тоді у серпневому двобої, але це був лише один з епізодів війни. Власне війна у моєму розумінні стартовала набагато раніше. Це не розуміють у Європі! Є тільки один позитивний результат серпневих бойових дій: завдяки невдалій спробі Тбілісі відновити контроль над П.Осетією можливе приєднання цієї території до Росії буде розцінюватись після цього як загарблення її Москвою у результаті війни. Це все ж таки залишає більше законних шансів для повернення П.Осетії, або хоч якоїсь її частини до Грузії, ніж просте спостерігання за тим, як Росія захоплює цю землю собі, маскуючи це захоплення під начебто законні дії за умов прямого потурання з боку ЄС.

  Європі має бути соромно ще за Мюнехську змову 1938 року! Вони ніхєра не зрозуміли після Гітлера. Україна має засудити практику поступок агресорові, не треба лякатися негативних відгуків збоку європейських країн. Вважаю, якби вони у Європі не залежали так сильно від української труби, вони б своїми придуркуватими постановами і Крим, і Харків з Донецьком, і навіть Київ віддали б кацапам. Європа дуже мало залежить від Грузії, але для Росії її позиції на Кавказі важливі. Тому цей дурнуватий європейський підхід змов і поступок Москві є не що інше, ніж Мюнхенська змова - 2.
 • 2009.09.30 | Хвізик

  думка іларіонова - фахівця по рос-груз війні (л)

  http://aillarionov.livejournal.com/118326.html
 • 2009.09.30 | Хвізик

  грузини: РФ выхватила из доклада то, что им понравилось (/)

  30.09.2009 19:05 : Грузия развязала конфликт на Кавказе в августе 2008 года – таков главный вывод доклада Международной независимой комиссии Евросоюза

  Именно на этот пункт, в первую очередь, стоит обратить внимание, - заявил радиостанции «Эхо Москвы» постпред России при ЕС Владимир Чижов.

  Совершенно по-другому смотрят на этот документ в Тбилиси. В частности, госминистр Грузии по реинтеграции Темур Якобашвили заявил, что в докладе нигде не сказано, что войну начала Грузия. Цитата по «Интерфаксу»: "Мы не согласны с тем, что грузинская сторона применила чрезмерную силу в начале вооруженного конфликта".

  Документ в прямом эфире радиостанции «Эхо Москвы» также прокомментировал министр иностранных дел Грузии Григол Вашадзе. По его словам, "Российская федерация выхватила из доклада только то, что им понравилось".

  http://www.echo.msk.ru/news/623783-echo.html
 • 2009.09.30 | BROTHER

  Мене якось питали про важливі напрямки роботи російських спец

  служб. Так от навіть в умовах кризи при малому надходженні грошей до Росії та її спецслужб робота над питанням відводу європейських політиків зпід сильного впливу США не зупиняється. Разниця лише у розмасі цієї роботи. Але меньш витратна адресна робота-"допомога", як ми бачимо, дає свої результати. Та ще й у додаток із поступками в бізнесі, наприклад, запрошенням потрібних Росії політично і хвінансово західних інвесторів до заробітку на російських природних копалинах. Подивимось ще, хто за що і як продав Грузію Путіну.

  Прикро, але це хвакт: Європа is just a bunch of pussies.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua