МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Російську армію поповнять майже 12000 колишніх зеків

10/01/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Восени російську армію поповнять майже12 тисяч колишніх в`язнів. Такі цифри навів заступник начальника Генштабу РФ Василь Смирнов. На його думку, враховуючи масштаби осіннього призову, кількість призовників, у яких є кримінальний досвід, не позначиться на моральному кліматі військових колективів. "Ми просто зобов`язані цю категорію громадян забирати на військову службу, і ми будемо це робити і надалі", - сказав генерал.

Всього планується призвати на строкову військову службу більше 270 тисяч молодих росіян.

При цьому призов здійснюватимуть оновлені військкомати, де всі військові посади з сьогоднішнього дня переведені на цивільні. Тим часом, за словами Смирнова, солдатам, можливо, доведеться служити в Абхазії і Південній Осетії, де дислокована російська військова частина. Втім, генерал запевнив, що це, відповідно до чинного законодавства, може відбутися тільки на добровільних засадах .

http://www.unian.net/ukr/news/news-338912.html

sean

Відповіді

 • 2009.10.01 | Д. А.

  Re: Російську армію поповнять майже 12000 колишніх зеків

  > На його думку, враховуючи масштаби осіннього призову, кількість призовників, у яких є кримінальний досвід, не позначиться на моральному кліматі військових колективів.

  Звісно, не позначиться. Як "тирілі" ложечки та унітази, так і надалі будуть.
 • 2009.10.01 | Россия, фпирёд!

  на очереди — трудоустройство безработных

  Неужели никому не ясно, куда РФ трудоустроит безработных? И поймут это только когда многомиллионнная освободительная армия начнет всюду люто, бешенно мыть сапоги?
 • 2009.10.01 | Хвізик

  не іначе, каральні підрозділи створюютьCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua