МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Львівська інтелігенція благає Ющенка дати дорогу Тимошенко (л)

10/01/2009 | Микола Гудкович
Представники західноукраїнської інтелігенції закликають політиків демократичного табору відмовитись від балотування у президенти на користь прем’єр-міністра Юлії ТИМОШЕНКО.

Про це 30 вересня на прес-конференції «Національна еліта за єдність, державу, демократію» заявив голова Конгресу української інтелігенції Львівщини, академік НАНУ Степан ПАВЛЮК.

http://www.unian.net/ukr/news/news-338931.html

Невже Ющенко не дослухається національної еліти (вона ж західноукраїнська інтелігенція Лівівщини)?!

Відповіді

 • 2009.10.01 | Ярослав Сватко

  Це дуже цікаво, чути таке від Степана Павлюка, якого збори

  львівської інтелігенції вже більше тижня як змістили з посади і обрали на це місце директора картинної галереї Бориса Возницького.

  Від яких інтелігентів тоді Павлюк виступає?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.01 | zаброда

   Re: Це дуже цікаво, чути таке від Степана Павлюка, якого збори

   Од еліти він виступає, наукової, наукової інтеліґєнції тобто, а не від інтеліґєнтів назагал. ;) Слєдующі - бібліатєкарі!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.01 | Ярослав Сватко

    блін, я не побачив, що це вже "еліта інтелігенції". Список в сту

    Список в студію, бдлск, і пошвидше! Хто ж це у нас у Львові є "елітними інтелігентами", на голову інтелігентнішими від всіх інших?
  • 2009.10.01 | Микола Гудкович

   З вогня та в полум'я

   З простої інтелігенції «попросили» — миттю очолив еліту інтелігенції! Моторний добродій :)
 • 2009.10.01 | Sean

  мене розчулило їхнє бачення "дем.сил"

 • 2009.10.01 | Микола Гудкович

  Було б незле, якби львівські журналісти та громадські активісти

  …(або не тільки львівські) роз'яснили б цих інтелігентів, що нагадують мені «трупу дресованих євреїв», які свого часу з голубих радянських екранів закликали не їхати до Ізраїлю…
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.01 | Ярослав Сватко

   та їх і так ніхто не слухає. Можна подумати, що КУІ створює щось

   іще, крім інформаційного шуму. :)

   Ну, а "еліта УІ", це вапше. До Возницького, то ще прислухатимуться, як до особистості - відновив же Золочівський замок, в Батурині тягнув лямку. А сам КУІ є політичним імпотентом, так що, розрахунки на те, що чарівне слово "інтелігенція", вжите абстрактно, без сильних особистостей, працюватиме, марні.
  • 2009.10.01 | sama

   Re: Було б незле оприлюднити підписи "борців"

   Цитую :"Звернення підписали представники еліти західноукраїнського регіону, зокрема, у Львівській області - 37 осіб, серед яких науковці, журналісти, артисти та громадські діячі. "

   Щось збідніла Львівщина на таких інтелігентів - з усієї області нашкреблося 37 чоловік, які бояться свої підписи оприлюднити?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.01 | Адвокат ...

    В Україні нема "інтєлліґєнтов". З авизначенням.

    Адже "інтєлліґєнція" == "руSSкая інтєлліґєнція". Иншої в природі не буває. Була,-- "савєцькая". Але ж разом з савком,-- і вмерла. Що дуже тішить.


    А середовище інтелектуалів тим і красне, що єдіна-правальна-мислія не толєрує. ;)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.02 | странник

     Re: В Україні нема "інтєлліґєнтов". З авизначенням.

     "Интеллигенция (лат. intelligentia, intellegentia — интеллект, ум, способность к пониманию) - особая социально-профессиональная и культурная группа людей, занятая преимущественно в сфере умственного труда, обладающая чуткостью, тактом и мягкостью в проявлениях, ответственная за поступки и склонная к самоотречению."

     І що тут погано?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.10.03 | GreyWraith

      І ось цей Павлюк і продемонстрував у своєму зверненні... (л)

      ... всі свої чесноти.

      странник пише:
      занятая преимущественно в сфере умственного труда,
      Здається, тут наводили вище результати розумової праці головного елітного інтелігента Павлюка за час його багаторічної кар'єри. Точніше, їхню відсутність. :)


      обладающая чуткостью, тактом и мягкостью в проявлениях, ответственная за поступки и склонная к самоотречению."

      Ну і всі інші вказані чесноти яскраво проявилися у цьому самому зверненні. :)


      І що тут погано?

      На перший погляд - нічого. А на другий - виходить, що там, де інтелігенції нема (у всякому випадку там, де ніхто своєю інтелігенцією не хизується і не вимагає за неї ніяких преференцій) - то там є як продуктивна розумова праця, так і м'якість з тактом, а також відповідальність за вчинки. І відповідно - суспільний добробут і культура. А де вже завелася інтелігенція, особливо елітна, там через якийсь час починається ой.

      "Енциклопедія юних сурків" про інтелігенцію:
      http://lurkmore.ru/%D0%98%D0%BD%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%BB%D0%B8%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D1%82
 • 2009.10.01 | Мартинюк

  Це той Павлюк який заніс каністру бензину журналісту Бойку?

  Це отой колишній нардеп Павлюк який на початку 90 хотів разом з журналістом Бойком, ведучого на той час дуже популярної програми "Гарт" збирався їхати у Карпати, при мені, у буфеті Верховної Ради, за сусіднім столиком обговорював з Бойком тему бензину для поїздки?

  Наступного дня у власній квартирі знайшли обгоріле тіло Бойка ... Типу каністра "возгорелась"...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.01 | Микола Гудкович

   Цей теж був депутатом (л)


   http://www.nbuv.gov.ua/people/pavlyuk.html
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.01 | Мартинюк

    Той самий красунчик.

    Так розумію "кожемякінський призов" - це коли Кожемякін вивіз з із СБУ картотеки на стукачів і після цього багато хто раптом "прозрів" і возлюбив богоподібну Юлю. До речі кажуть це був великий масив "законсервованих агентів" у ВУЗаз, наукових та медичних закладах ... А дійсно - СБУ все одно не користуєвалося, то чого б це людям без діла маятися?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.01 | Хвізик

     нагадайте блск подробиці цього епізоду, бо я вже і фамілії ці

     позабував
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.10.02 | Мартинюк

      Перше знакове вбивство журналіста в Україні

      Після отримання нею незалежності. Вадим Бойко вів програму "Гарт" яка на той час була дуже популярною і розповідав людям про всякі свинства власть імущих, головно про грабунок ними колишньої "всенародної" власності.

      Його знайшли мервим у його квартирі де була пожежа, офіційна версія - загорілася каністра з бензином, яка була заготовлена для поїздки у Карпати. Бензин тоді дійсно був трохи в дефіциті - заправок було не густо. Павлюк потім підтвердив що Бойко мав їхати не то з ним, не то до нього, не то по його запрошенню.

      Я бачив як Бойко напередодні загибелі про щось жваво розмовляв з Павлюком у буфеті Верховної Ради. Схоже говорили про плановану поїздку. Звісно цього мало аби йому закидати причетність до трагедії, але мої субєктивні враження завжди - і до того, і пізніше підказували що нинішній "академік" веде себе трохи дивно... як стукач коротше, що не заперечувалося його політичними вчинками.

      Після вбивства більшість журналістів швидко зрозуміли "хто в домі старший", приклад тому колега Бойка Ткаченко, який зараз взагалі "зайчик" - керує "Новим каналом" і бореться проти українського перекладу іноземних фільмів .

      Для тих хто не зрозумів в той же час , в який завжди виходила програма Бойка була показана передача якоїсь кримської тележурналістки ( надіюся що то була не Коробова), яка була абсолютно незрозумілою для простих глядачів, але повністю зрозумілою для журналістів - так Бойкові і треба , всі хто будуть рипатися - отримають те саме. Під час передачі на столі ведучої демонструвалася боксерська рукавиця і робилися повсякі похмур натяки.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.10.02 | Хвізик

       а хто такий Кожемякін?

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.10.03 | Мартинюк

        Колись генерал СБУ

        Пішов з СБУ разом із Турчиновим, коли того нарешті погнали.
        Зараз депутат фракції БЮТ.
      • 2009.10.02 | yes

       Re: Мар"яна Чорна перед виборами 1999 року(л)

       http://www.day.kiev.ua/1316/
       Маргарита ТРУБАЧОВА, кореспондент програми «Вікна»:

       — Останнім часом вона часто говорила, що на неї були якісь «наїзди». У лютому, коли її не було вдома, хтось проник у помешкання, щось шукав. Мар'яна переживала, що тоді побили її собаку — кокер-спанієля, і замкнули його взимку на балконі — вочевидь, щоб не заважав обшукові. Досі невідомо, хто це був. У середу ми сиділи з нею на лавці біля СТБ, і вона мені говорила, що команда одного відомого політика зробила їй пропозицію зайнятися іншою роботою, поза СТБ. Інакше, як вона процитувала їхнi слова, «у них не залишиться іншого виходу, як відкрутити їй голову». Що було далі — не знаю. Мар'яна була віруючою, а для віруючих суїцид — страшний гріх. Для нас всіх в СТБ її смерть стала страшним шоком.

       На жаль, не всі, хто знав Мар'яну Чорну, з тих, хто не працює на СТБ, погодилися прокоментувати «Дневі» те, що трапилося. На момент здачі матеріалу лише Лаврентій Малазонія, телепродюсер, якого зараз зв'язують з ім'ям Григорія Суркіса, повідомив «Дневі», що, знаючи Мар'яну, він схильний пов'язати те, що відбулося з особливостями її вдачі й особистого життя, що не зовсім вдалося. «Я знаю, що Мар'яна працювала зараз над передвиборним проектом, але не думаю, що трагедія якось пов'язана з політикою або її професійними обов'язками»,— сказав Малазонія. Проте, гадаємо, що те, що трапилося з Мар'яною Чорною — це в тій або іншій мірі наслідок тиску, який відчуває на собі останнім часом канал СТБ — пригадаймо вбивство (нерозкрите!) Олександра Дейнеки, напад на комерційного директора Дмитра Дахна, спроби вимкнення супутникового мовлення каналу. А в останній час просочилася інформація про загрозу замаху на голову ради директорів СТБ Володимира Сивковича.

       Мар'яну Чорну буде поховано у Львові, поруч з її матір'ю, яка померла рік тому.

       Тіло журналістки було виявлено у четвер о 15 годині 30 хвилин, повідомив «Дневi» співробітник ЦГЗ столичної міліції Олександр Наумов. Як повідомили «Дневi» у прокуратурі Радянського району Києва, яка займається розслідуванням справи, тепер матеріали знаходяться у прокурора району Миколи Гошовського. За попереднім висновком експертів, інцидент кваліфіковано як самогубство через повішення. Відомо, що Мар'яна залишила посмертну записку та декілька листів. Нині прокуратура з'ясовує причини загибелі журналістки.

       «День» висловлює співчуття працівникам каналу СТБ, друзям та близьким Мар'яни Чорної

       №115, субота, 26 червня 1999
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.10.02 | yes

        А коли Сергій Набока загинув, то я довго не міг прийти до себе

        Стільки журналістських смертей - цвіт нації.

        Залишилися, такі як Притула та Ганна Стеців
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.10.02 | Хвізик

         він загинув, чи все-таки помер?

         якщо можете, аргументуйте

         додам до списку дещо дивну смерть Кожелянки, яка сталася на диво "вчасно", якраз перед Днем незалежності. Ще коли читав Дефіляду, подумав, що КГБ таке не пробачає
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.10.02 | yes

          Re: Офіційно Набока помер у тюремному готелі Вінниці

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.10.02 | Хвізик

           у тюремному готелі?? - вперше чую

           що він там робив?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.10.02 | yes

            Re: Набока готовив передачу про жахливі умови в"язнів у тюрмах

            У гуглі Ви знайдете докладну інформацію не тільки про Сергія Набоку, а й два-три десятки інших журналістів, які загинули за Кучми. Список дуже великий.

            Забитих, замордованих підприємців та політиків можна на тисячі рохувати.

            П.С.
            Він мав їхати до міста до готелю, але при тюрмі була якась готельна кімната. Він там заночував, а на ранок знайшли мертвим. Типу серце.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.10.02 | Хвізик

             Re: Набока готовив передачу про жахливі умови в"язнів у тюрмах

             yes пише:
             > У гуглі Ви знайдете докладну інформацію не тільки про Сергія Набоку, а й два-три десятки інших журналістів, які загинули за Кучми. Список дуже великий.
             >
             > Забитих, замордованих підприємців та політиків можна на тисячі рохувати.
             >
             > П.С.
             > Він мав їхати до міста до готелю, але при тюрмі була якась готельна кімната. Він там заночував, а на ранок знайшли мертвим. Типу серце.
             жах
             я цих подробиць не знав
             могли сильною кислотою бризьнути
 • 2009.10.01 | Мартинюк

  А донецька пропонує об"єднати Януковича і Тимошенко (/)

  Чечетов пропонує Януковичу і Тимошенко закопати сокиру війни


  Народний депутат, член фракції Партії регіонів Михайло ЧЕЧЕТОВ пропонує після президентських виборів провести круглий стіл між переможцем і переможеним, результатом якого має стати новий формат коаліції.

  Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив на засіданні Дискусійного клубу при Міжрегіональній академії управління персоналом (МАУП).

  Виступаючи перед студентами МАУП, М.ЧЕЧЕТОВ висловив упевненість, що на нинішніх президентських виборах переможцем стане лідер Партії регіонів Віктор ЯНУКОВИЧ чи прем’єр-міністр Юлія ТИМОШЕНКО. У будь якому випадку, на думку депутата, перемога на виборах буде отримана із невеликою перевагою у кілька відсотків. Як наслідок, М.ЧЕЧЕТОВ прогнозує черговий політичний розкол і протистояння в Україні, оскільки, на його думку, за В.ЯНУКОВИЧА буде голосувати схід і південь України, за Ю.ТИМОШЕНКО – захід.

  Єдиний вихід із цієї ситуації народний депутат вбачає у проведенні круглого столу між переможцем і переможеним, за результатами якого має бути визначений новий формат коаліції, завданням якої буде консолідація України в одне політичне ціле. За його словами, одним із варіантів вирішення конфлікту може стати висування переможеного кандидата у президенти на посаду прем’єр-міністра.

  «Тільки так можна буде «закопати сокиру війни». Ще один рік протистояння Україна не витримає», - резюмував народний депутат.

  При цьому М.ЧЕЧЕТОВ вважає, що шанси перемогти на нинішніх президентських перегонах ще в одного з рейтингових кандидатів – Арсенія ЯЦЕНЮКА відсутні. На думку народного депутата, рейтинг А.ЯЦЕНЮКА знищила у Західній Україні Ю.ТИМОШЕНКО.

  При цьому М.ЧЕЧЕТОВ не виключив, що А.ЯЦЕНЮКУ фортуна на виборах може усміхнутися на чергових президентських виборах «років через десять».

  *** МАУП є найбільшим недержавним вищим навчальним закладом в Україні. В академії вчиться близько 45 тисяч студентів. Дискусійний клуб МАУП розпочав свою роботу в 2008 році. Формат клубу передбачає запрошення провідних політиків, чиновників, суспільних діячів і бізнесменів, які, окрім столичної студентської аудиторії, мають можливість поспілкуватися в інтерактивному режимі відеоконференції зі студентами філій академії.
 • 2009.10.01 | Mykola_2007

  Доречі, Україна має шанс отримати першу у світі жінку диктатора.

  До цього були цариці, і королівни, але про диктаторок я не чув :). Так що Україна може бути добрим прикладом для феміністок, і тих хто бореться за права жінок :), принаймі у цьому...
 • 2009.10.01 | Арій.

  А навіщо "благати"? За 3 місяці народ дасть достойну оцінку

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.02 | Sean

   обов'язково. Причому не лише Ющенку і Тимошенчисі

 • 2009.10.01 | zаброда

  Вони не самотні (no pun intended) (л)

  Умєют, каґда хатят, аб'єдініцца, чтоб нє прапасть па адіночкє - чи адіночкам

  Тільки Тимошенко може скласти конкуренцію Януковичу
  Новини УНIАН (1 October 2009)
  http://www.unian.net/ukr/news/news-339066.html


  >Документ підписали більш як два десятки громадських діячів регіону, серед яких: заслужений працівник освіти України, професор Анатолій ФЕДОСОВ, головний редактор видання «Волинська універсальна енциклопедія» Анатолій ЯКУБЮК, народний артист України Олександр ЯКИМЧУК, голова Волинського осередку Національної спілки кінематографістів України Борис РЕВЕНКО, тренер збірної України з важкої атлетики Микола АВРАМЕНКО, народний артист України Василь ЧЕПЕЛЮК, лауреат Шевченківської премії Василь СЛАПЧУК, голова Волинської організації Національної спілки журналістів Михайло САВЧАК, народний художник України Тетяна ГАЛЬКУН, директор Музею Волинської ікони Тетяна ЄЛІСЄЄВА, керівник Державного академічного Волинського народного хору Олександр СТАДНИК та інші діячі науки та мистецтва

  А бібліатєкарі?!
 • 2009.10.02 | Боровик

  Львівська інтелігенція благає Ющенка дати дорогу Тимошенко (лін)

  Дані про Степана Павлюка:
  Академіком обраний 4 березня 2009 року.
  Загальна кількість реферованих публікацій - 0
  Загальний індекс цитування - 0
  Середній індекс цитування на одну статтю - 0
  Найвищий індекс цитування однієї публікації - 0
  Н-індекс або індекс Хірша - 0
  ***
  Дані взято з http://nauka.in.ua/spaw2/uploads/files/NANUnewMemsUA.pdf
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.02 | zаброда

   Пан 0 за в0ну?

  • 2009.10.02 | GreyWraith

   Елітна інтелігенція... Нема слів...

  • 2009.10.02 | Боббі

   От питається: на кой наші демократичні ЗМІ не можуть

   От питається: на кой наші демократичні ЗМІ не можуть зробити бодай елементарне дослідження (всього то, подивитись, що то за аккадемік такий)?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.03 | Мартинюк

    Бо вони вже не до кінця демократичні

    деморатизм частково замінений бульварністю, частково цинізмом і залежністю від зарплат і грошей.
 • 2009.10.02 | Мірко

  Здуріла "інтеліґенція"?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.02 | Мартинюк

   Ця інтелігенція постійно лизала то Кучмі то ще комусь.

   Група "КУІн", в ролі Фредді Меркюрі Степан Павлюк, виконується пісня "ВОНА"
 • 2009.10.02 | BROTHER

  Вам бы только издеваться, ну поймал звезду дядя, делов то

 • 2009.10.02 | 123

  схоже на примушення Яценюка до єврейства

  Якесь чмо вилізло і від імені "всіх євреїв" щось прокукарекало.

  Тут інше чмо від імені "західноукраїнської інтелігенції" кукарєкає.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.02 | zаброда

   Кому Вона, а кому - мать родна...

 • 2009.10.02 | AxeHarry

  Re: Львівська інтелігенція благає Ющенка дати дорогу Тимошенко (л)

  Sписок "илітноі eнтилігeнціі" нагадує мeні завжди список діючих осіб у творах Прорка ЛП:

  Лесь Подервьянський.
  П*здєц

  Дійові особи
  Магарич, митець.
  Омелян Косопи*д, митець.
  Харитон У*обищенко, митець.
  Назар Сивуха, митець.
  Альфред Зо*упенко, митець.
  Люда, вагонна провідниця котру всі вищезгадані митці *буть іноді по черзі а іноді так.
  Гаврюша Обізянов, інженер.
  Степан Срака, главний інженер.
  Шльома Гомельский, науковець.
  ....
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.03 | GreyWraith

   Подерев'янский добре знав, про кого писав...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua