МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ПАРЄ вирішила не позбавляти Росію повноважень

10/01/2009 | Майдан-ІНФОРМ
СТРАСБУРГ, 1 жовтня. (Анна Пучкова -УКРІНФОРМ). Парламентська асамблея Ради Європи на голосуванні підтвердила повноваження делегації Росії, повідомляє спеціальний кореспондент УКРІНФОРМу.

У кінцевому проекті резолюції, який підтримали 133 парламентарії, пропонувалося підтвердити повноваження РФ "з огляду на те, що таке рішення зробить можливим залучення влади Росії до конструктивного діалогу". Як відзначив під час обговорення доповідач з питання перегляду повноважень Росії Андреас Гросс, "впровадження санкцій - найпростіший та найзручніший спосіб", який, тим не менш, "не допоможе подолати труднощі в Європі".

Натомість, у резолюції ПАРЄ йдеться про започаткування моніторингової процедури щодо виконання Росією вимог, висунутих у попередніх резолюціях щодо південноосетинського конфлікту. Напередодні ПАРЄ визначила термін для виконання Росією ключових пунктів резолюцій - до кінця цього року.

Пропозиція про перегляд повноважень делегації Росії у зв'язку з наслідками конфлікту в Південній Осетії надійшла від делегації Грузії та була підписана 72 депутатами ПАРЄ, в тому числі й представниками України.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=839603

sean

Відповіді

  • 2009.10.03 | 111

    Re: ПАРЄ вирішила не позбавляти Росію повноважень

    Сцикуни


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua