МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко знов не втримався

10/01/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Президент України знову видав указ, про який нічого не відомо, окрім дати і номеру:

Указ Президента України

Для службового користування

Президент України

м. Київ
17 вересня 2009 року
N 753/2009


Таким чином, з початку року це вже шостий правовий акт Президента під грифом "ДСК".

Нагадаємо також, що ще 25.06.07 Секретаріат Президента листом №17-15/609 сповістив, що "Президентом В.Ющенком було прийнято рішення відмовитися від присвоєння грифу обмеженого доступу нормативним актам за підписом Глави держави. Громадяни України мають можливість ознайомитися із всіма офіційними документами за підписом Президента України на президентському веб-сайті (http://president.gov.ua/documents)".. На жаль, бачимо, що слово розійшлося з ділом.

Мабуть ніхто, перебуваючи у притомному стані, не заперечуватиме права держави на власні таємниці, але взагалі-то для цього є Закон "Про державну таємницю", а по-друге ніщо не заважає принаймні оприлюднювати назви (котрі можуть бути дуже загальними) актів, котрі містять в собі "щось таке". У протилежному випадку, окрім сумнівної, за великим рахунком, законности таких дій, провокується параноя (для прикладу - див. лінки, наведені персонажем "Праволівий" у питанні до Олександра Литвиненка тут: http://maidanua.org/static/mai/1254240000.html)

Втім, критикуючи Віктора Ющенка, не можна для порівняння не нагадати, що прем'єрка за той самий час наплодила не якихось там 6, а принаймні 24 акти "ДСК", що мабуть можна вважати ілюстрацією до "вона працює".

Олександр Северин


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua