МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тігіпко закликав полтавців до терпимості відносно постаті Мазепи

10/02/2009 | Тарас Токар
Колишній голова Нацбанку України Сергій Тігіпко, відповідаючи в Полтаві на запитання щодо встановлення пам’ятника гетьманові Івану Мазепі, закликав полтавців «потерпіти і не педалізувати». На його думку, подібні питання нині занадто проблематизують представники влади і навіть добре, що в різних регіонах України є протилежні погляди на ті чи інші історичні постаті. «Це є перевагою: поїдеш до Львова – там одне ставлення, поїдеш до Донецька чи Одеси – інше ставлення». Він навів приклад, коли в Одесі встановили памятник Катерині - засновниці міста, то яке було несприйняття цього кроку і зворотня реакція - мовляв «Катерина поховала козацтво».

«Для мене набагато важливіше, щоб українці змогли домовлятися і були терпішими один до одного… Якщо хтось вважає що це (встановлення памятника Мазепі» так важливо, то може потерпимо один одного?» - відзначив він. Головне, на думку Тігіпко, не виносити це на національний рівень обговорення, а як і в питанні щодо прийняття російської мови як другої державної мови – лишити це на розсуд регіональної влади, коли кожен регіон вирішить для себе приймати чи ні таке рішення.

Зокрема, під час свого візиту Тігіпко толерантно висловлювався вбік Юлії Тимошенко та критикував діючого Президента Віктора Ющенка, неодноразово підкреслюючи, що Україні потрібен сильний Президент. На запитання, як і всі політики, відповідав розмито і не конкретно. Під час виступу підкреслював, що основна мета його візиту - підбадьорити зневірених людей та примусити політиків говорити про їхні проблеми.

Джерело: ОКІА "Новини Полтавщини".

Відповіді

  • 2009.10.05 | Pianist

    Re: Тігіпко закликав полтавців до терпимості відносно постаті Мазепи

    Дурний Тігіпко, і дурний його піп хрестив.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua