МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Рукопис з ноутбуку.

10/02/2009 | DADDY
«… Телевізійна держава.
…народні обранці, яких доблесні регіональні ельбруси та шарікови залишили без парламентського мікрофону та стаціонарних кнопок для голосування, чудово обходяться без тої «високої» трибуни. Сучасні комунікаційні технології та спритні політичні технологи запропонували їм більш прямий шлях до вух, а може й до душі, виборця – це Медіа в самому широкому розумінні. Квітнуть різнобарвні ток-шоу де під вигуки ведучого «Ми маємо піти на рекламу» народні обранці нашого телевізійного парламенту з успіхом обговорюють необхідні країні законопроекти… Непросунуті лідери-традиціоналісти з набридлих біг-мордів обіцяють порадити всім та почути кожного, але і вони не забувають про сучасні технології: радять і слухають вони за допомоги сучасних кол-центрів. Просунуті лідери йдуть у віртуал та блогосферу, де ведуть «демократичні» діалоги з «опонентами» , а чисельні батальйони тролів та ботів заповнюють форуми гарячкуватою брехнею, яку пишуть одну для всіх в одному кабінеті.
Це все вже неодноразово писали і обговорювали на тих самих чисельних форумах, блогах і дідько знає де ще, але, при вже довгий час непрацюючому парламенті, картина стає значно більш прозорою та визначеною: сама по собі Верховна рада не потрібна. На її місці варто Льоні-Космосу (Парцхаладзе, Куровському – вибирай за смаком та кольором прапорів) побудувати черговий ТРЦ з паркінгом на 200 авто, або житловий будинок – двійко сумно відомого монстра по Грушевського,9а – це буде наш аналог полеглих нью-йоркських Твінз і коли вони обидва сповзуть у Дніпро, нас теж покажуть по CNN.
Для оптимізації роботи Ради варто зробити останню, але доленосну інвестицію: замовити у SONY або якогось US Robots (тільки не в Китаї  ) індивідуальні депутатські пульти для голосування, підключені до загального сервера системи РАДА через супутникове GPS. Держава з полегшенням зітхне і, зекономивши на утриманні не телевізійного депутатського корпусу, матиме кошти на облаштування асфальтованої доріжки до кожного села, за що нещодавно агітував Президент.
З GPS-пультом такі видатні політичні, як Юра Єнакієвський, отримають можливість зажити повноцінним парламентським життя, не залишаючи маєтку в Монако. Голос кожного «обранця» буде почутий на ток-шоу, обрахований через супутник і забутий у реальному житті.
Згодом можна перейти на вибори не реальних людей, а на рейтингове голосування за певних віртуальних персонажів (типу: «комуняка», «діва-рятівниця», «москаль-чарівник», «термінатор», «капітан Америка» тощо), кожен з яких буде прогнозовано голосувати чи за роздачу гречки, чи за вступ до НАТО і розвішування коммі на палях… Частину зекономлених на утриманні Ради коштів отримуватимуть , як преміальні, авторські колективи персонажів. В ідеалі парламентаризм в Україні зведеться до проекту «Ляльки»…»
Далі буде.

Відповіді

 • 2009.10.02 | rutamaria

  Re: Рукопис з ноутбуку.

  Просто супер. Тільки треба додати Колю Лєвченка-секретаря Донецької міськради- паталогічного українофоба !
 • 2009.10.03 | Pianist

  Re: Рукопис з ноутбуку.

  Є варіант простіший. Перекрити у ВР вікна й двері - і дустом...
 • 2009.10.03 | Адвокат ...

  Я тейки, не пойняв...

  DADDY пише:
  >

  > Для оптимізації роботи Ради варто зробити останню, але доленосну інвестицію: замовити у SONY або якогось US Robots (тільки не в Китаї  ) індивідуальні депутатські пульти для голосування, підключені до загального сервера системи РАДА через супутникове GPS. Держава з полегшенням зітхне і, зекономивши на утриманні не телевізійного депутатського корпусу, матиме кошти на облаштування асфальтованої доріжки до кожного села, за що нещодавно агітував Президент.

  Маю нагадати, що GPS,-- то є механізм знаходження об`єкту, а не засіб комунікації об`єкта з иншим об`єктом.


  > З GPS-пультом такі видатні політичні, як Юра Єнакієвський, отримають можливість зажити повноцінним парламентським життя, не залишаючи маєтку в Монако. Голос кожного «обранця» буде почутий на ток-шоу, обрахований через супутник і забутий у реальному житті.

  З "GPS-пультом" Юра Єнакієвський стане до болю схожим на Падла Івановічя Лазаренка під домашнім арештом. ;) Але ж і без теґо "браслєту на ляжці" всі знають, що Юра й так живе повним життям у Монако, а тую Верховну (з)Раду та свої в ній депунські обов`язки бачив у носі...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.04 | DADDY

   Re: Я тейки, не пойняв...Пояснюю

   Адвокат ... пише:

   > Маю нагадати, що GPS,-- то є механізм знаходження об`єкту, а не засіб комунікації об`єкта з иншим об`єктом.
   >
   оскільки система такі глобал, то супутники можна використати і для підкючння канар та монак до систми (з)Рада
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.04 | Адвокат ...

    Ви придурюєте сь?

    Чи справді не розумієте, як працює GPS? :(
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.05 | DADDY

     Re: Ви придурюєте сь? - Ні

     Адвокат ... пише:
     > Чи справді не розумієте, як працює GPS? :(

     Я не тільки розумію як працює система GPS, а й свого часу вклав маленьку-маленьку цеголку в її розбудову в Україні.
     Системів пофіг що передавати від юніта користувача: сигнал свого знаходження або додатковий сигнал "Так-Ні" голосування депутата-резидента Монако. далі є дрібничка: розпізнати цей сигнал на відмінність від сигнала позиціонування об"єкту та маршрутизувати його на сервер РАДИ.
 • 2009.10.05 | пан Roller

  *

 • 2009.10.05 | Анатоль

  А чим телефон чи інтернет не підходять для цього? І при чому тут

  GPS?
  Хіба важливо де депутат знаходиться?

  Та й систему можна ще більше удосконалити.
  Такі пульти видати лише керівникам фракцій (з набором індивідуальних карток чи кодів депутатів).
 • 2009.10.06 | Свинья на радуге

  ...тридцатилетней давности

  (так же, кстати, оборвана на полуслове... :))


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua