МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

9 жовтня - суд над українськими патріотами! (/)

10/02/2009 | Тарас Токар
У п'ятницю, 09 жовтня о 9 год.00 хв. в приміщенні Шевченківського районного суду м.Києва (вул. Смірнова-Ласточкіна, 10-б) відбудеться судове засідання за скаргою адвоката на постанову про порушення кримінальної справи щодо Миколи Коханівського, Андрія Тарасенка, Олександра Задорожного, Івана Срібного та Богдана Франта, які звинувачуються у пошкодженні пам'ятника Леніну на Бесарабці.

Українським патріотам пред'явлено обвинувачення за ч.2ст.296 (Хуліганство) та ч.2 ст. 298 (Незаконне пошкодження пам'ятки Національного значення). Санкція статей передбачає до 5 років позбавлення волі. Адвокатом подано скаргу до суду з вимогою про скасування незаконних постанов про порушення кримінальної справи, оскільки мотиви обвинувачених є не хуліанськими а ідейними, а сам пам'ятник ніколи не був занесений до Державного реєстру Національних пам'яток, а згідно з Постановою КМУ від 03.09.2009 року взагалі позбавлений статусу пам'ятки.

Прохання підтримати українських патріотів особистою участю, та залучити представників преси і громадськості. Представникам громадськості - вхід вільний. Пресі- для можливості відеозйомки - за кілька днів потрібно подати заяву на ім'я судді Комушина К.О., зазначивши No. справи: (справа No.4ск-451/09)

http://www.ukrpohliad.org/news.php/news/646

Відповіді

  • 2009.10.02 | Тарас Токар

    кияни збираються пікетувати судове засідання?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua