МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

„За свободу пересування"

10/02/2009 | UPA_Podilya
З 25 вересня 2009 року Славутська міська та районна організації ВО „Свобода" розпочали безстрокову акцію „За свободу пересування". Причиною акції стала відміна ранкового рейсу (о 9-й год) електрички „Шепетівка – Рівне", яким користувались упродовж тривалого часу чимало мешканців Хмельницької та Рівненської областей.

Звісно, з-поміж пасажирів переважна більшість тих, хто не їздить на дорогих авто: пенсіонери, студенти, робітники, дрібні підприємці. Відміна руху цього електропотягуу, порівняно недорогого і зручного за часом, створює людям чимало проблем з проїздом до Рівного.

Такий подарунок залізниці „свободівці" оцінюють, як замах на вільне пересування українців межами України. Розпочато збір підписів для звернення до відповідних організацій та органів влади з метою поновлення руху електропоїзду. „Свободівці" заявляють: акція триватиме до тих пір, поки нинішня влада не вирішить цієї проблеми, бо саме влада має служити народу, а не народ має бути заручником бездіяльності власних „слуг". Акцію заплановано поширити на Хмельницьку та Рівненську області.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua