МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ю.В.Кучма вчергове розвела лоха (л)

10/02/2009 | Shooter

Відповіді

 • 2009.10.02 | Pavlo

  Цікаво, чи не за рахунок цих бабок укріпилась гривна

  за останні три дні :
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.03 | Мартинюк

   У серпні-вересні заплатили 11млрд грн по міжнар.боргах

   Наступна проплата десь у листопаді-грудні. Отоді й чекайте чергових "гойдалок"
 • 2009.10.03 | Мартинюк

  Це не розвод, це "строгий стиль" роботи Тимошенко

  Що в ту руцю впало, то пропало - ПДВ, податки авансом, ліцензії та акцизи операторів зненацька ліквідованих гральних закладів ітд. і т. п.
  Взагалі Тимошенко та її люди це оператори такої собі машини часу ( чи вірніше насосу часу) який викачує з майбутнього гроші, довіру, повноваження і владу, і перетворює їх у сьогочасні блага для Тимошенко і компанії.

  Аби всі були в курсі - всілякі гроші, які перечисляються учасниками різних торгів та тендерів за участю держави при Тимошенко вже рік як не повертаються.

  Наприклад коли продається щось державне, то всі учасники повинні внести завдаток у кількості "N"% від ціни ( стартової ціни) того що продається. Після закінчення торгів їм кажуть що - нема грошей в казначействі , банк, у який вони перечислили гроші перебуває під управління тимчасового керуючого і гроші назад не вертає ( хоча до себе взяв дуже справно). Врешті можуть просто послати на три букви і сказати що людями, які в час кризи вимагають якісь гроші з держави, зараз займеться , на вибір - прокуратура, міліція, податкова, пожежники.

  Знаю випадки коли таким чином "продавали" речі, які взагалі не існували - просто торги оголошували таким, які не відбулися. Через деякий час , коли хвилі стихали "товар" знову "виставляли" на продаж.

  Чесно кажучи гадаю що з ОПЗ сталося "якраз ото" - внески трьох учасників -400млн х 3 учасники = 1млрд 200млн - в час кризи і повної фінасової жопи - нехило, можна за ці гроші плакати про "ВОНУ" у чотири рази частіше порозвішувати . Бо Коломойському не з руки забирати задаток - він же ж "переміг". Російській фірмі напевно вішають лапшу про наступний тендер і типу пермогу, так що також не зруки забирати.

  А уявляєте що було би, як би учаcників було 10? --> виборча каса Тимошенко збагатилася би на 4 млрд!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.03 | GreyWraith

   "Через некоторое время Ваши рыжие кудри примелькаются..."

   "... и Вас, Шура, начнут просто бить". (с)

   Мартинюк пише:
   Аби всі були в курсі - всілякі гроші, які перечисляються учасниками різних торгів та тендерів за участю держави при Тимошенко вже рік як не повертаються.
   [...]
   А уявляєте що було би, як би учаcників було 10? --> виборча каса Тимошенко збагатилася би на 4 млрд!!!

   Цікаво, скільки ще часу потрібно різному бізнесу, щоб врешті-решт ухвалити рішення припинити цю практику? Як мінімум - не платити "воній" ні копійки і не встрявати ні в які її авантюри... Скупий платить двічі, тупий - тричі, лох платить постійно, але ж ці люди - явно не лохи. Скільки їм ще платити?

   Що, так бояться? Але ж ці люди ніколи боягузами не були, та супротивники у цього уряду досить неслабкі. Коли бізнес разом із тими ж опонентами плюне - вона втоне.

   Так чому терплять? І наскільки довго ще терпітимуть?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.04 | Мартинюк

    Жадібність і безвихідність штовхають у цю пастку

    Це стосовно повторної продажі неіснуючих речей. Людей, які пішли на це , до речі попереджували, одна вони це сприймали як нічого-неварте бурмотіня невдах, які не знають як слід заробляти гроші . Іще - всі бізнесмени (серднього рівня) які на тому пролетіли були як правило хорошої думки про Тимошенко, ну і звісно не могли собі допустити думки що така борчиня з "кАрупциєю" мож допустити до такого свинства.

    А тепер найцікавіше - виявляється Коломойський уже нібито ... тогож дня проплатив свої 5 мільярдів негайно після закінчення акуціону.
    Залишимо в стороні подальшу долю цих грошей - чи віддасть їх Тимошенко, чи просто не зможе "наступити на горло власній пісні" і перечислити назад гроші, до яких вона вже доторкнулася. А не повернення грошей неймовірно посилює правочинність претензій Коломойського на ОПЗ. Якщо це звісно не пряма домовленість або "дрібні сімейні чвари" дніпропетровської Тимошенко і дніпропетровського Коломойського за участю їх спільного "дитятки" Андрія Портнова.

    Люди, які мають справу з таким аукціонами в один голос твердять що блискавичне перечислення грошей Коломойським є ознакою ПОПЕРЕДНЬОЇ ЗМОВИ покупця (Коломойського) з продавцем ( ФДМ Парфененка). Тому що кількість різноманітних документів , актів та іншого, яка потрібна для цього вимагає дуже злагодженої роботи, яка б не сталося, якби заява Тимошенко про скасування результаттів була би серйозною, а не грою на публіку..
  • 2009.10.05 | Мартинюк

   А ось і розплата з Григоришиним

   Після афери з ОПЗ, здається на горизонті, починає майоріти нова.

   За повідомленнями Костянтин Григоришин через КУА "Сварорг Ессет Менеджмент" оформив володіння 11,9896% ВАТ "Турбоатом".

   Питання Турбоатому неодноразово звучало в контексті домовленостей ЮТ з Кремлем.
  • 2009.10.05 | АБВГ

   Це розвод не на "бабки", а на майно!

   Таким чином скорочується число тих, хто бере участь в тендерах. А це зовсім інші гроші. Що їх отримують без конкурентів переможці здутих тендерів. В СОТНІ разів більші, ніж сума застави.
   От переможці і славлять ЇЇ.
   А злиденний Ющенко в ролі Панча.
 • 2009.10.03 | Koala

  Скоро ця чорна дірка почне захоплювати матеріальні об'єкти

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.03 | Мартинюк

   Колайдера не треба - Вона працює

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.04 | Torr

    Вона правильно робить, що не віддає!

    бо ті бізнюки захтіли безкоштовного сиру (припортового).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.05 | Мартинюк

     Схоже що вона таки його віддає

     Коли лунає фірмовий тимошенківський крик "дєржи кАрупТціонера", то це означає що Тимошенко щось в черговий раз вкрала чи от-от вкраде. Як кудкудакання курки коли вона зносить яйце, чи після того як вона його знесе ...

     Повторюю - Коломойський вже проплатив ( або оформив липову проплату) 5млрд грн за ОПЗ. Де повернення грошей? Чому Тимошенко і БЮТ мовчать з цього приводу? Вже не кажучи про те що таке неможливо так швидко офрмити і проплатити. Бюсь об заклад що операція була проведена вже після того як торги оголосили недійсними.

     Детальніше про це - в цій же темі http://www2.maidan.org.ua/n/free/1254682982
 • 2009.10.05 | Арій.

  Хазяйська дитина....Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua