МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Скрипка не продався, а "ми не мавпочки" викликають співчутя

10/03/2009 | yes
Перше місце під назвою "послідовний", якщо не помиляюся, виборов Скрябін, який став першим за гроші співцем, тих справ, що погано воняють.

Друге місце під назвою "я не мавпочка" поза всяким сумнівом належить Руслані Лижечко, яка встигла поспівати за Ющенка, Януковича і ось тепер за Тимошенко.

Ще одна премія "союз нерушимий-навіки разом" наразі зачекає.

Що цікаво, жоден з тих, хто співав за гроші, після заробітків так і не піднявся до рівня свого таланту.

Відповіді

 • 2009.10.03 | Almodovar

  Re: Скрипка не продався, а "ми не мавпочки" викликають співчутя

  Потому что талант может быть продан ТОЛЬКО одному созданию и без права выкупа - Сатане...
  И это нужно знать...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.03 | yes

   Хотілося, щоб кожен подумав: чому так мало Скрипок в Україні?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.03 | Д. А.

    Пробачте, не в Україні, а на (анти)українському телебаченні

    А це зовсім різні речі.

    Хто платить (подивіться на власників каналів), той замовляє музику.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.03 | yes

     Чому воно антиукраїнське?Що йому поганого зробив український нар

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.10.03 | GreyWraith

      Місце під сонцем займає. Цього більш ніж достатньо...

      Просто ця телешушваль, як і вся наша горе-еліта взагалі, знає, що вони - узурпатори. І що якби увесь цей час Україна розвивалася природнім шляхом, то справжньою елітою були б зовсім інші люди. Зараз, із здобуттям незалежності, Україна стала на правильний шлях, і все почне ставати із голови на ноги. А тоді ця еліта опиниться на звалищі.

      Вони це знають і намагаються зупинити. Але безуспішно: он уже перші люди нової еліти пробиваються нагору своїм талантом і працею. Скрипка, Ющенко... (он порівняти їх, скажімо, із Могілевською та Литвином ... фі! :) ) Через якийсь час ці нові люди зміцніють і переламають стару еліту через коліно.
 • 2009.10.03 | 123

  Брехати не гарно (с) МС

  yes пише:
  > Перше місце під назвою "послідовний", якщо не помиляюся, виборов Скрябін, який став першим за гроші співцем, тих справ, що погано воняють.
  >
  > Друге місце під назвою "я не мавпочка" поза всяким сумнівом належить Руслані Лижечко, яка встигла поспівати за Ющенка, Януковича і ось тепер за Тимошенко.

  Руслана не співала за Януковича
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.03 | yes

   Re: А як співала, не за, а з Януковичем? Велика різниця?

   123 пише:

   > Руслана не співала за Януковича

   П.С.
   Крім того Руслана навіть не приховує, що вона співає за Тимошенко за гроші, тобто проводить масову платну агітацію задовго до виборів.
  • 2009.10.03 | selu

   Re: Брехати не гарно (с) МС

   Так, це Янукович співав з Русланою.
   http://obkom.net.ua/news/2004-07-23/1435.shtml
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.04 | Чучхе

    Цей вчинок Руслана пояснила в своїй заяві (/)

    Після повідомлення про те, що під час святкування Дня металурга у Дніпропетровську прем'єр-міністр Віктор Янукович співав російською мовою уривок із пісні до радянського кінофільму "Весна на Заречной улице" дуетом із переможницею "Євробачення" Русланою, на її офіційному сайті з'явилась заява наступного змісту: "Заявляю, що не маю наміру брати участь у заходах передвиборчої кампанії жодного з кандидатів у президенти України. Також я не зробила і не робитиму заяв за чи проти жодного з кандидатів", – зазначає Руслана.

    Вона також звернулася до журналістів з проханням не спекулювати її ім'ям і не асоціювати його з жодним із кандидатів. "Неправомірні спроби до агітації або антиагітації з використанням мого імені будуть опротестовані у порядку, передбаченому законодавством", – цитує заяву співачки сайт Інституту масової інформації.

    Водночас в інтерв'ю радіо "Свобода" сама Руслана сказала, що більше не буде брати участь у концертах разом із прем'єром Віктором Януковичем, оскільки це сприймається як політична агітація. "Єдине, що я зроблю, це висновок: якщо друга вже моя поява із прем'єром викликає політичні настрої, значить більше цих появ не буде взагалі ні за яких обставин", – сказала Руслана. "Якщо буде потрібно, то я просто відмовлюся тоді від радника прем'єр-міністра, оскільки з певного моменту це зараз буде носити політичний характер", – додала вона.

    Руслана сказала, що протестує проти спроб пов'язати її з політикою, "тому що мене на виборах ви не побачите, на агітаційних майданчиках ви мене не побачите". "Агітацією я не займалася, не займаюся і займатися не буду. Я взагалі в той момент (напередодні виборів) буду мати велике світове турне, мене навіть в Україні не буде, про це вже знають всі кандидати, всі їх виборчі штаби", – додала Руслана.

    Розповідаючи про випадок, коли разом із Януковичем вона співала пісню, Руслана сказала: "Просто я думала, що на нинішній момент це діючий прем'єр-міністр і шарахатися від нього, і кидатися, і падати зі сцени, коли він виносить квіти, – це, як мінімум, невиховано". "Якщо люди бачать і вбачають взагалі все, значить треба взагалі припинити контакти на людях", – додала вона. Руслана пригадала, що перед концертом їй сказали, що "людям буде дуже приємно, якщо ти заспіваєш кілька рядків (російською мовою)". За словами співачки, їй пояснили, що вона "перша українська виконавиця, яка потрапила на святкування Дня металурга, що досить багато років святкує Дніпропетровськ і Дніпропетровська область, але виключно з російськими виконавцями".


    selu пише:
    > Так, це Янукович співав з Русланою.
    > http://obkom.net.ua/news/2004-07-23/1435.shtml

    selu пише:
    > Так, це Янукович співав з Русланою.
    > http://obkom.net.ua/news/2004-07-23/1435.shtml
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.04 | Боббі

     ТОМУ ЩО © Послідовна...


     > Руслана сказала, що протестує проти спроб пов'язати її з політикою, "тому що мене на виборах ви не побачите, на агітаційних майданчиках ви мене не побачите". "Агітацією я не займалася, не займаюся і займатися не буду...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.10.04 | Адвокат ...

      Да-да! Ніпабачітє, нібуду,.. а ґоди лєтят!

      І хочєтся думать о щястлівой старості... каторую всєм ґєтім "зв`йоздам" і "зв`йоздочькам" обєспєчіт тлько ТЮля!!! Бо самі вони собі,-- ніабєсьпєчять... :(
 • 2009.10.03 | Ukrpatriot(patriot)

  Скрябіна не тре чіпати

  yes пише:
  > Перше місце під назвою "послідовний", якщо не помиляюся, виборов Скрябін, який став першим за гроші співцем, тих справ, що погано воняють.

  Він колись відповів на це запитання доволі точно. Сказав, у цих дядьків бабла немеряно, вони не знають, що з цим робити, а я знаю. Можу дозволити собі інколи допомогти дітям. Це він колись з приводу туру за Януковича чи Кучму сказав. І дійсно допомагає Крім того чесно каже, що заробляє гроші.

  Загалом же його проекти типу Пающіє труси, заставляють людей думати.

  >
  > Друге місце під назвою "я не мавпочка" поза всяким сумнівом належить Руслані Лижечко, яка встигла поспівати за Ющенка, Януковича і ось тепер за Тимошенко.
  >
  З пресухи у Львові було зрозуміло, що вони теж просто заробляють. Тільки запропонували стільки, що не мають права про це говорити :) Але загалом є різниця. Скрябін так натхненно не говорив ніколи про патрона. Просто відробляв гроші. Найбільше мені сподобався покійний лідер Гадюкіних, який у Львові на концерті за Віче просто вийшов і сказав: "Ну ви в общем знаєте чого ми тут", а потім була тільки стара добра музика.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.04 | Isoлято

   То хай назве поіменно "тих дядьків"!

   Особливо мене цікавлять ті, хто приплів його до розкрутки всяких "гетьусіхів" та маніфістантафф-романєнкофф. Хочете, щоб я повірив, начебто він сам туди в "падпєвали" записався? Не сподівайтеся...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.05 | Михайло Свистович

   тре, бо продавався Re: Скрябіна не тре чіпати

   Ukrpatriot(patriot) пише:
   >
   > Він колись відповів на це запитання доволі точно. Сказав, у цих дядьків бабла немеряно, вони не знають, що з цим робити, а я знаю. Можу дозволити собі інколи допомогти дітям. Це він колись з приводу туру за Януковича чи Кучму сказав. І дійсно допомагає

   Підвищувати рейтинг бандюків, які грабують тих дітей

   >
   > Загалом же його проекти типу Пающіє труси, заставляють людей думати

   Гм...

   >
   > Скрябін так натхненно не говорив ніколи про патрона. Просто відробляв гроші.

   Ні, не просто. Під час УБК він був лідером славослів"я на адресу Кучми.

   >
   > Найбільше мені сподобався покійний лідер Гадюкіних, який у Львові на концерті за Віче просто вийшов і сказав: "Ну ви в общем знаєте чого ми тут", а потім була тільки стара добра музика.

   Дивні у Вас уподобання. Безпринципні якісь, комформістські.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.06 | Ukrpatriot(patriot)

    Re: тре, бо продавався Re: Скрябіна не тре чіпати

    Михайло Свистович пише:
    > Ukrpatriot(patriot) пише:
    > >
    > > Він колись відповів на це запитання доволі точно. Сказав, у цих дядьків бабла немеряно, вони не знають, що з цим робити, а я знаю. Можу дозволити собі інколи допомогти дітям. Це він колись з приводу туру за Януковича чи Кучму сказав. І дійсно допомагає
    >
    > Підвищувати рейтинг бандюків, які грабують тих дітей
    >
    Рейтинг бандюків підвищують тупі люди, що голосують за співака, а не за політика. А Скрябін давав живі гроші на дитячі будинки. Це і була допомога.

    > >
    > > Загалом же його проекти типу Пающіє труси, заставляють людей думати
    >
    > Гм...
    >
    А таки змушують думати :)

    > >
    > > Скрябін так натхненно не говорив ніколи про патрона. Просто відробляв гроші.
    >
    > Ні, не просто. Під час УБК він був лідером славослів"я на адресу Кучми.
    >
    Цитату будь-ласка.

    > >
    > > Найбільше мені сподобався покійний лідер Гадюкіних, який у Львові на концерті за Віче просто вийшов і сказав: "Ну ви в общем знаєте чого ми тут", а потім була тільки стара добра музика.
    >
    > Дивні у Вас уподобання. Безпринципні якісь, комформістські.

    Ні, просто бажання все оцінювати так, як воно, а не розгрібати співаків по партіях.
 • 2009.10.04 | Чучхе

  Ви Могилевську забули

  вона всеж таки виглядає більш проституційно, ніж "Скрябін" - Кузьма хоч і підтримував Кучму і Януковича, ніколи за помаранчевий табір принципово не виступав і навыть не натякав на готовність до такого
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.04 | yes

   Re: Нєа

   "союз нерушимий-навіки разом" - це про неї, не брешу її мав на думці.

   Але це виглядало, як дуже дурнуватий прогноз, тому і не індентифікував.
 • 2009.10.04 | ziggy_freud

  що панство пропонує вважати проституцією?

  (звичайно, крім надання платних секс-послуг)

  1. Участь у виборчій кампанії
  2. Участь у виборчій кампанії на боці різних політичних сил
  3. Щось інше.

  у музикантів така робота - грати музику. У "зірок" головна соціальна функція - ганяти "зіркові" понти. Декому вдається більш-менш поєднувати. А декому - ні

  Якщо чувачькі з кабака грають в одному сеті Пінк Флойд і Владімєрскій Цєнтралъ, а після того кажуть: "ми ваабщєто джазмени" - це проституція чи нє? Якщо ну тіпо панк виступає в одних сейшенах з гламурними кісо, він просто стає одним з гламурних кісо.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.05 | GreyWraith

   Хороше зауваження

   ziggy_freud пише:
   Якщо чувачькі з кабака грають в одному сеті Пінк Флойд і Владімєрскій Цєнтралъ, а після того кажуть: "ми ваабщєто джазмени" - це проституція чи нє? Якщо ну тіпо панк виступає в одних сейшенах з гламурними кісо, він просто стає одним з гламурних кісо.
   Якщо змішати 1 кг лайна і 100 кг повидла, то вийде в кінцевому підсумку не те що 101 кг повидла, і не 100 кг повидла і 1 кг лайна, і навіть не 50,5 кг лайна і 50,5 кг повидла, а 101 кг лайна. Крапка.

   НМД присутність в пулі такої звєзди, як Могілевська, - вже достатній індикатор. :) Десь рік тому вона потрапила в автоаварію і на жаль не загинула. Я тепер бачу, для чого її врятували вищі сили: ця "звізда" - дьоготь, яким мажуться ворота Тимошенко... :)

   А звідки ці звйозди лізуть? Із телевізора. Хто їх із телевізора випускає? Ми, дивлячись те сміття, яке нам пхають. Що треба робити? Своє телебачення, із блекджеком та шльондрами. Доки нема ресурсів, що робити? А нічого, ігнор існуючого...
 • 2009.10.05 | Olexandra

  Re: Скрипка не продався, а зробив зустрічну пропозицію (л)

  http://www.pravda.com.ua/news/2009/10/5/102696.htm

  Але ж за які гроші БЮТ надає спонсорську підтримку? Тимошенко ж каже, що зайвих грошей в бюджеті нема?
 • 2009.10.05 | Уляна

  Скрипка зібрав 40 000 своїми концертами цього літа

  і передав їх на пам'ятник Мазепі. Фракції БЮТ і Регіонів в Полтаві, до речі, одностайно голосують за те, щоб не дати встановити цей пам'ятник.

  В діях Скрипки вбачаю звичайну людяність, яка в українських сучасних реаліях видається, на жаль, надприродною.
 • 2009.10.05 | yes

  "ми не мавпочки" - це звідси (л)

  http://wz.lviv.ua/pages.php?ac=arch&atid=77252


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua