МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В очікуванні нового лідера

10/03/2009 | trixsolie
Чи є в України можливість вирватися з цього "зачарованого" дуету: Вітя чи Юля? Невже обрання одного з них на посаду Президента України вирішить основні проблеми країни. Може настав час альтернативи?

ось матеріал політолога Миколи Семенюри, який намагається проаналізувати дану проблему.

http://h.ua/story/228246/

відразу хочу запевнити учасників форуму - автор писав не про Гриценка, цей кабінетний полковник такий же штучний як і Арсеній та інші політпроекти.

Відповіді

  • 2009.10.03 | Almodovar

    Непогано

    Но гдє он, гдє, етот нєізвєстний гєрой?
  • 2009.10.03 | Адвокат ...

    А позначку "лінк" Ви поставить забули?

    Чи у такий спосіб рішили відкрити свій нік?
  • 2009.10.03 | Golden

    А можна почути декілька аргументів щодо "штучності" Гриценка ?

    Я, наприклад, збираюсь голосувати за нього, мені цікаво чому ви вважаєте що я помиляюсь...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.03 | trixsolie

      Re: А можна почути декілька аргументів щодо "штучності" Гриценка ?

      Гриценко розкручує власний бренд не під ці вибори. Недарма він обрав гасло - "найкращий непрорхідний". Він робить приціл на майбутні парламентські вибори. Його шанси мізерні. Окрім того, сам Гриценко всього лише "кабінетний" чи "паркетний" полковник. А потрібна сильна особистість з потужним ресурсом.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.10.03 | Golden

        Re: А можна почути декілька аргументів щодо "штучності" Гриценка

        Ви цей висновок зробили на основі власних суджень, чи можете навести докази?
        Ви читали лише гасло, чи заходили на його сайт та читали хоча б звернення під цим гаслом, що його розшифровує?
        Що ви маєте на увазі під "потужним ресурсом"?
        Чим "кабінетний полковник" відрізняється від "некабінетного"?
        Що поганого в "кабінетності" полковника?
    • 2009.10.03 | Адвокат ...

      Як що Ви уважно подивите сь на численні теле-проекти

      шитибу "Україна має таланти", "Танцюють всі", то що, але не хвінальні передачі, а "нарізки" з кстинґів,-- легко зрозумієте, чому пан Гриценко штучний. Коло сь, а мо` й зара, серед театрально-кінематоґрахвічної мєчьпухи гуляло слівце "орґаніка", а похвалою за добре виконану ролю було похідне слово,-- "орґанічно". Себто, коли актор повністю перевтілив сь у свого персонажа. А лайкою, відповідно,-- "не орґачіно". Це коли актор або не хваховий, або не здарний, або він просто полінував сь.

      Так от. Пан Гриценко,-- "не орґанічний". Причому,-- всю дорогу. Що му заважає,-- лінощі, брак таланту, чи брак майстерности,-- мі ліньки вивчать. На загал, пан Гриценко взяв сь не за свою роботу. Чи то здуру, що прикро для мужчини го віку, чи то "волєю пославшей єво жени",-- що ще гірше...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.10.03 | Golden

        Re: Як що Ви уважно подивите сь на численні теле-проекти

        На жаль (як я тепер бачу) я зазвичай не дивлюсь зазначених програм (як і багатьох подібних). Тому я не можу порівняти акторські здібності. Проте я гадав, що Президента ми наймаємо на роботу не за акторськими здібностями... Мабуть я все ж таки пливу проти течії в цій країні. Сумно.
        Після такого аргументу більше питань не маю.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.10.03 | Адвокат ...

          Ви не проти течії пливете, а дивите сь у инший бік.

          Я навів приклад з "талантами" лишень для теґо, аби показати банальну річ: успіх у будь якій справі,-- то гармонійне поєднання природніх здібностей та високої майстерности, І ні грама лінощів та образ. А в пана Гриценка весь час ліцьо ображеного п`ятикласника. Тіпо: я ж такий розумний, чом я не не чемпійон школи з боксу? :(
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.10.03 | Golden

            Re: Ви не проти течії пливете, а дивите сь у инший бік.

            Знов таки: ви за обличчам обираєте Президента? Чи все ж за його діями й його здібностями? Чи читали ви його законопроекти? Чи намагались замислитись що і як він прагне зробити? Чи орієнтуємось знов лише на (теле)картинку?
            Я вважаю що його досягнення на останніх посадах та його ефективність в якості державного менеджера більша серед інших кандидатів. Він не ідеальний, йому не хватає "креативності", проте він не намагається сподобатись усім, залазячи в те, чого не розуміє.
            Гаразд, агітувати наміру не маю, просто було цікаво чому його вважають "штучним". Дякую за аргументацію.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.10.03 | Адвокат ...

              Аби ж я го творєній не читав!

              Аби ж не бачив, що,-- саме головне як,-- він робив.

              Телевізійна "картінко",-- то не так цікаво. Ви го "кастітуцію парядка" почитайте! Пєсьтьня!!!

              А що до тего, чи замислював сь я, як він свої ідеї втілювать в життя плянуює, я Вам відповім грянично щиро: "Ні!". Бо абсолютно певен теґо, що політик сам має про теє сповіщать виборців, а не виборці мають про теє здогадувати сь.
  • 2009.10.03 | trixsolie

    Однако,

    "Против всех" переоценивать не нужно. Во-первых, их будет до 10% в этот раз, но погоду они делать не будут. Во-вторых, ожидается что явка будет на уровне 60%, - 40% проголосует ногами. Вопрос в том, чтобы в противовес "кидалам" Юле и Вите, а также их техническим кандидатам выставить такого лидера, котрый бы не только внятно озвучил проблемы изберателя но и имел бы четкий план как навести порядок в стране. Но главное, такой кандидат должен быть одинаково понятен и которого воспринимают внешние игроки, в первую очередь к России. Если такой кандидат объявиться, то все наши олигархи от Ахметова до Ярославского выстроятся к нему в очередь с баблом.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.03 | Адвокат ...

      Дайошь ліліПукєна в (п)рєсідєнти Окраіни!

      Кандидат повністю відповідає усим Вашим критеріям.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.10.03 | trixsolie

        Україна не Росія:)))))

        Путін для нас не покатить:)) Нам потрібен власний проект сильного лідера. Якщо хочете - третій шлях, з новою безпековою політикою, новою соціальною політикою та підтримкою народу. За порядок та добробут проголосує 80%. Давайте шукати такого лідера.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.10.03 | Isoлято

          Україна не Росія, ґаваріцє?

          У Вас у попередньому постінґу була фраза "которого воспринимают внешние игроки, в первую очередь к России". Она немного бестолкова и приобретает смысел, ежели предлог "к" заменить на "в".

          Але в такому разі вимоги до кандидата диктуватимуть уже не "виборці", а ота сама "Роssия". І виглядатимуть вони так:

          безпекова політика - повна відмова від вступу до НАТО і євроінтеґрації, участь в Орґанізації ДКБ і його військових структурах;

          соціальна політика - забезпечити гарне дозвілля, медобслуговування і пенсійне забезпечення працівникам і відставникам силових структур, а також (можливо) деяким "подданным", старательно демонстрирующим лояльность к Кремлю;

          економічна політика - закрити усі підприємства, що не пов'язані з мілітарними проґрамами РФ, ерефським ВПК та його технолоґічними ланцюгами (ну і, можливо, з енерґетикою), щоб звільнити якомога більше робочої сили для обслуговування видобутку та транспортування нафти й газу;

          ну і політика в сфері ЗМІ - "закрутка гаек", заказуха, поливание дерьмом любого, кто пытается продемонстрировать истинное положение вещей, и закрытие "непокорных" изданий/телеканалов/сайтов.

          Якщо знайдеться кандидат, який пообіцяє це Кремлю - там его "воспримут" и поддержат, в т.ч. финансово. А виборцям він може обіцяти що завгодно - хоча б навіть "порядок та добробут".

          Ви ще не передумали шукати такого лідера?
        • 2009.10.05 | Михайло Свистович

          Re: Україна не Росія:)))))

          trixsolie пише:
          > Нам потрібен власний проект сильного лідера. Якщо хочете - третій шлях

          Треті шляхи зазвичай заводять на манівці
  • 2009.10.03 | Левус

    У пошуках правителя

    З кожними наступними виборами українців переслідує одна і та ж нерозв’язна дилема - за кого проголосувати, якій з двох партій чи лідерів віддати свій голос та яке з зол виявиться найменшим у цьому виборі. З кожним роком української незалежності дана дилема пропорційно збільшується, чим далі, тим складнішою вона стає. Але формулювання проблеми політичного вибору в Україні завжди виходить не у виборі кращих, професійніших, освіченіших чи відданіших державі осіб, а найгірших, обтяжених кланово-корупційним зв’язками і сумнівним минулим.

    http://www.ukrpohliad.org/news.php/news/661
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.03 | yes

      Логічна нестиковка: Ющенко не встигає, а новий має встигнути?

    • 2009.10.05 | Михайло Свистович

      Re: У пошуках правителя

      Левус пише:
      > З кожними наступними виборами українців переслідує одна і та ж нерозв’язна дилема - за кого проголосувати, якій з двох партій чи лідерів віддати свій голос та яке з зол виявиться найменшим у цьому виборі. З кожним роком української незалежності дана дилема пропорційно збільшується, чим далі, тим складнішою вона стає. Але формулювання проблеми політичного вибору в Україні завжди виходить не у виборі кращих, професійніших, освіченіших чи відданіших державі осіб, а найгірших, обтяжених кланово-корупційним зв’язками і сумнівним минулим.
      >
      > http://www.ukrpohliad.org/news.php/news/661

      Розмови про еліти зазвичай ведуться безпідставно амбітними людьми, які сплять і бачать себе новою елітою, але ніколи нею не стають (є в цьому якась вища справедливість).
  • 2009.10.03 | Анатоль

    Постановка питання дуже неправильна і шкідлива.

    Будемо лишатись совками, а все за нас зробить якийсь лідер?
    Це 100% совкова позиція.
    Не лідера треба шукати, а розбудовувати громадянське суспільство.
    А для цього потрібна демократія, потрібні свободи.
    Тож треба підтримувати демократичних політиків і партії, а не шукати
    "сильних" лідерів.
    В наших (постсовкових) умовах "сильний" лідер = слабе і безправне суспільство.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.03 | trixsolie

      Re: Постановка питання дуже неправильна і шкідлива.

      мусимо визнати той факт що суспільство у нас не свідоме і із задоволенням за 200 грн проголосує за того за кого скажуть. Віра в розумність суспільства - це інфантилізм
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.10.03 | Анатоль

        Re: Постановка питання дуже неправильна і шкідлива.

        >мусимо визнати той факт що суспільство у нас не свідоме

        А при авторитарній владі (сильний лідер) таким (несвідомим і пасивним) і залишиться.

        Я хочу, щоб був вільний, сильний, розумний, активний, ініціативний громадянин, а не сильний лідер над отарою безправних пасивних овечок.

        А для цього потрібні умови свободи і конкуренції.
        Це для мене пріоритет, а не якийсь там лідер.
  • 2009.10.03 | Микола Гудкович

    Натякає, що Україні потрібен Литвин?

  • 2009.10.05 | Михайло Свистович

    В очікуванні з моря погоди

    Орієнтація на лідера - це російське прагнення доброго царя. Чи був лідером Обама, доки його не висунула Демократична партія? Не був. Скоріше Клінтон була лідером. Чи був лідером його опонент, доки його не висунула Республіканська партія? Не був. Чи були лідерами Меркель, Саркозі, Блер? Не були. Бо є команда однодумців, є програма, і лідерство тут грає десяту роль.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".