МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Русскій Донбас": розвінчування міфу

10/03/2009 | Майдан-ІНФОРМ
В Східній Україні просто трохи інше розуміння патріотизму, ніж в Україні Західній. Можливо, воно ближче якраз до російського – на перший план ставиться не ідеал «маленької європейської країни», а ідеал «великої потужної держави».І ми повинні будувати велику державу – Україна за своїм потенціалом має бути такою, як Франція, а не дрібною другорядною провінцією континенту. А значить в новій національній ідеї мають бути враховані і ці настрої. Ми не можемо будувати в 21-му сторіччі «хуторянську» Україну зразка 19-го ст.

Повний текст тут - http://www.ukrpohliad.org/news.php/news/647

Відповіді

 • 2009.10.03 | Pianist

  Re: "Русскій Донбас": розвінчування міфу

  Не треба плутати святе з грішним. Коли мова йде про російсько-українські мовні проблеми, то мається на увазі не носії російської мови, а твердолобе намагання витіснити зі східних регіонів мову українську.
 • 2009.10.03 | hrushka

  Re: "Русскій Донбас": розвінчування міфу

  Я дуже здивований що хтонебудь думав Україна та наше населення менш здібне та працьовите ніж Німежжини, Франції, Італії та Англії.

  Щобільше, я підоздрюю, що Німеччина та Франція не хочуть мате Україну сильною, щоби із нею не мусіли змагатись в торгівлі. Німеччина та Франція мають менше природних запасів ніж Україна!!! Тому вони противились впустити Україну в НАТО.

  Під впливом Росії, Україна залишиться слабкою. Тому нам обов`язково вирватись із такого ярма! Наш народ повиннен мати ті самі можливості до кращого життя як це в західні Європі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua