МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

у КиIвi вiдбудеться ювiлейний авторьский концерт спiвака й композитора

10/03/2009 | Инесса
16 жовтня 2009 року в Національній філармонії України відбудеться авторський концерт українського співака і композитора-пісняра Анатолія Сердюка «Краю мій рідний».
На ювілейному концерті, присвяченому 20-лiттю його творчоi дiяльности, прозвучать пісні у виконанні автора про козаків і Хортицю, про Нестора Махна й гуляйпільську вольницю, а також ліричні пісні в супроводі інструментального ансамблю. А. Сердюк виконає пісні, написанi в спiвавторствi з видатними поетами - Д.Павличком, Б.Олійником, М.Луківим, В.Крищенком та іншими. У концерті візьмуть участь співачка Анастасія Шергіна та ансамбль бального танцю "Горизонт".

Початок концерту о 18-00. Квитки вартістю від 7 до 40 грн продаються в касах філармонії та в підземному переході на майдані Незалежності.

треба пiйти!

Відповіді

 • 2009.10.04 | Мартинюк

  Якщо це той що з групи "Кому Вниз" то варто піти

  Бо їх чмирять і не пускають в ефір. Як це не смішно але головним чином за цикл пісень на слова Шевченка , де вживаються так мовити неполіткоретні слова.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.04 | Адвокат ...

   "Кому Вниз" в укґхаінському етері я давненько не бачив.

   Ніфармат, бля!..

   Про Брітні Спірс та ї "дві октави із Польтави",-- не співають. Про "саюз нєрушимий",-- не співають. Про Хам-сея та го "хрістіянствєнно-православнєйшиє подвіґі",-- не співають. Про Хулю в серці,-- те ж не співають!!! Як таких вар`ятів на укґхаінськоє ТБ пускати??? Співають вірші ґєтава націоналіста Шевчєнкі! Пазор!! Анафєма!!!
  • 2009.10.04 | starlessblack

   А то які такі неполіткоретні слова? ;-)

   Мартинюк пише: неполіткоретні слова.

   Просив би пояснити...

   [Ну, не знаю сам, а хотів би...]


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua