МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко роздасть мандати всім, хто подарує їй перемогу

10/05/2009 | Майдан-ІНФОРМ
БЮТ пообіцяв членам окружкомів, які представлятимуть його під час виборів, включити у список депутатів місцевого рівня.

Нову мотиваційну систему Юлія Тимошенко особисто представила керівникам своїх виборчих штабів на зустрічі, що відбулася минулого тижня, пише Дело.

"Люди, що представляють в окружних виборчкомах інтереси Тимошенко і принесли їй перше місце на виборах у тому чи іншому регіоні, автоматично заносяться до виборчого списку "Батьківщини" на виборах до райради і міськради, які відбудуться навесні 2010 року", - повідомив депутат від БЮТ, присутній на зустрічі з прем'єром.

За його словами, з усіма представниками Тимошенко в окружних виборчкомах будуть підписані відповідні договори, за якими у випадку вдалого для неї результату прем'єр гарантує своїм людям у виборчкомах перше місце у списках на місцевих виборах усіх рівнів.

Керівник виборчого штабу Тимошенко у Київській області, голова Київської облради Володимир Майбоженко зазначив, що йому жодних вказівок з цього приводу не давалося.

"Поки про це ніяких розмов не велося. Я вважаю, що якщо людина вміє і хоче працювати, вона буде, а якщо ні - ніяка мотивація не допоможе", - сказав він.

Відповіді

 • 2009.10.05 | Микола Гудкович

  Головне питання — це законно?


  І вже другорядне — так само дасть мандати, як повернула полтавським дітям бібліотеку, зробила контрактну армію, провела Всеукраїнську Антикорупційну Експертизу, заборонила гральний бізнес та ін.? :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.05 | Мартинюк

   Це підстава для звернення в суд

   Стимулювання посадових осіб ( тобто членів комісій) до невластивої їхнім функціям діяльності обіцянками посад і відповідних привілеїв.

   Більше того - враховуючи статус недотрканості, який є у депутатів навіть місцевих рад, їм прямо натякають - порушуйте закони, а ми допоможемо Вам сховатися від покарання депутатською неджоторканістю .
 • 2009.10.05 | Арій.

  Логічно. Вони мають бути винагороджені.

  Проте - навряд чи будуть. То що більшість НЕ буде - то точно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.10.05 | Михайло Свистович

  Мандражує Юля, якщо дає такі обіцянкиCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua