МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ПримушуванняЯценюка до єврейства програло політтехнологам Англії

10/05/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Британське видання Daily Telegraph стверджує, що отримало стовідсотковий доказ єврейського походження іранського президента Махмуда Ахмадінежада.

У статті стверджується, що в паспорті президента вказано справжнє прізвище його сім'ї - Сабуріджиан. А це дуже відома сім'я іранських євреїв.

За даними видання, рідні іранського президента прийняли іслам і змінили прізвище вже після його народження.

Алі Нурізаде, експерт центру Арабських і іранських досліджень, заявив, що нові дані багато в чому пояснюють поведінку Ахмадінежада. Він сказав, що багато сімей, змінивши релігію, з ненавистю ставилися до тих, хто її міняти відмовився.

Він додав, що своїм запеклим антисемітизмом президент Ірану прагне довести, що він вірний ісламу без залишку і загладити "провину єврейського походження".

Експерт з іранського єврейства сказав газеті, що закінчення прізвища "джиан" доводить, що йдеться про сім'ю, яка дотримується єврейської традиції.

Представник ізраїльського посольства в Лондоні Рон Гідор відмовився коментувати інформацію про єврейське походження Махмуда Ахмадінежада.

Раніше Ахмадінежад не заперечував, що його сім'я змінила прізвище після переїзду до Тегерана в 1950-х, але ніколи не уточнював справжнє прізвище.

Іранський президент відомий своїми різкими випадами проти ізраїльтян. Так, 20 квітня, виступаючи на конференції ООН з проблеми расизму, президент Ірану назвав Ізраїль "найжорстокішим і найрепресивнішим расистським режимом".

Він не визнає легітимність ізраїльської держави і неодноразово заявляв, що незабаром світ стане свідком загибелі Ізраїлю.

Іранські засоби масової інформації утримуються від будь-яких коментарів з приводу публікації в суботньому номері британської газети The Daily Telegraph, де стверджується, що у президента Ірану Махмуда Ахмадінежада єврейське коріння. Але сам Ахмадінеджад не зміг стриматися і обрушився з гнівною критикою на західну пресу.

Виступаючи у суботу з промовою на асамблеї Іранського спілки працівників радіо і телебачення, Махмуд Ахмадінеджад приділив основну увагу не успіхам вітчизняної журналістики, а "викриттю" західних ЗМІ, названих ним "зброєю для всіляких хитрощів". При цьому безпосередньо жодних звинувачень на адресу The Daily Telegraph він все ж таки не висловив.

За словами Ахмадінеджада, єдиною метою західних газет, радіостанцій і телеканалів є політична пропаганда за сценаріями, затвердженими західними урядами. Іранський президент звинуватив західні ЗМІ в упередженості, навівши кілька прикладів.

newsru.ua

Відповіді

 • 2009.10.05 | Хвізик

  кошмар. кругом одні євреї.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.05 | zаброда

   Значить, прогромів не буде Re: кошмар. кругом одні євреї.

 • 2009.10.05 | Арій.

  Виявляється, він не з чужих слів знає, які вони.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.06 | Михайло Свистович

   Re: Виявляється, він не з чужих слів знає, які вони.

   Він просто судить всіх по собі та своїх рідних-перекинчиках
 • 2009.10.05 | BROTHER

  НМД до 30% українців і укр.полукровок в Росії діють точно так

  Засуджують, причому показово, Україну і її керівництво. Демонстративно стають на сторону Москви, ніби виправдовуючись за те, що мають до України пряме відношення, але живуть в Росії.

  Ганьба зрадникам!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua