МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Активізація ультраправогоруху. Позиція ОУН (б)

10/06/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Останнім часом дедалі частішими стають випадки політичного екстремізму, спрямовані проти різних суспільних груп та явищ. Часто екстремісти видають себе за представників націоналістичного руху, зокрема, представляються членами ОУН.

ОУН (б) рішуче відмежовується від будь-яких екстремістських рухів та дій, які завдають шкоди доброму імені українського націоналізму та спекулюють історією національно-визвольної боротьби з метою отримати суспільну підтримку.

Псевдооунівці здійснюють акти насильства та вандалізму проти громадських та культурних установ, прикриваючи свої дії націоналістичною риторикою. Така діяльність має на меті дискредитувати Організацію Українських Націоналістів та український націоналізм в цілому.

Окрім цього, зросла активність відверто нацистських та расистських угрупувань. Представники цих формацій у своїй пропаганді, поряд з Адольфом Гітлером прославляють героїв Української національної революції: С.Бандеру, Р.Шухевича, М.Міхновського та інших. У своїх писаннях нацисти ставлять знак рівності між расовим націонал-соціалізмом і українським націоналізмом.

Акції неонацистів, сповнені безпідставної агресії, ненависті, мілітаризму, виставляють український націоналізм лише в негативних тонах. Екзальтовані молодики ніяк не можуть розібратися в українській історії і усвідомити, що український націоналізм однаковою мірою поборював московський більшовизм і німецький націонал-соціалізм.

Ба більше того, ксенофобія та расизм ведуть цих маргіналів до ідеологічної та організаційної єдності з російськими ультраправими. Спільними темами для них є «слов'янська єдність» та «чистота білої раси». Таким чином, стає зрозумілим, кому вигідний неонацистський рух в Україні – лише режиму Путіна-Медведєва, який прагне дискредитувати український націоналізм, дезорієнтувати українську патріотичну молодь та дестабілізувати соціально-політичну ситуацію в країні.

ОУН (б) відверто заявляє, що неонацистський та націонал-екстремістський рухи та інші структури, організації інспіровані і фінансуються російським державним керівництвом або його маріонетками – олігархічними кланами України. Таким чином, у нашій країні, окрім відверто антидержавної «п’ятої колони», діє псевдонаціоналістична, провокаторська «шоста колона» Кремля. Обов’язком кожного українського патріота є викривати діяльність ерзац-націоналістичних груп та чинити опір неонацизму, який штучно нав’язується Україні ззовні.

У 40-50-х роках ХХ ст. НКВД вже застосовував практику діяльності псевдобандерівських формувань, а саме: переодягнуті в однострої УПА нквдисти нападали на українські села з метою дискредитації повстанців. Тепер цю роль відіграють ультраправі формації, які, прикриваючись націоналістичною символікою, завдають ударів українській державності. Як за першими, так і за другими стоїть Кремль.

ОУН (б) з огляду на президентську виборчу кампанію зобов’язана застерегти українське суспільство про небезпеку, яка йде від підконтрольних Москві праворадикальних маргіналів, метою яких є виконання головної директиви Кремля – внести хаос і розбрат в українське суспільство.

Організація Українських Націоналістів з усією рішучістю бореться проти інтернаціоналістичних та фашистсько-націонал-соціалістичних програм та політичних концепцій, бо вони є інструментом завойовницької політики імперіалістів (з постанови ІІІ Надзвичайного Великого Збору Організації Українських Націоналістів, серпень 1943 року).

Пробою сил кишенькових псевдонаціоналістів буде дискредитація Української Повстанської Армії та світлої постаті С.Бандери 14-15 жовтня цього року – на свято Покрови і 50-річчя загибелі Провідника ОУН у Мюнхені.

Українці, будьте пильними, відрізняйте зерно від полови, дайте гідну відсіч «шостій колоні» Москви, яка ховається за, на перший погляд, патріотичними гаслами і символікою!

Провід ОУН (б)

http://www.ukrnationalism.org.ua/news/?n=3833

Відповіді

 • 2009.10.06 | Сахаров

  А чому це шоста колона?

  Вона як була п'ятою так і залишається. То є класика ще з часів війни у Іспанії. І нічого нового тут немає - стандартна диверсійна робота. Хочу висловити жаль з приводу недостатньої роботи у широкому роз'ясненні засад сучасного українського націоналізму, його відмінності від ксенофобії і провокаційних "ідеологічних засад" псевдоправих.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.10.06 | Рудько

  а їх можна назвати?

 • 2009.10.06 | So_matika

  Хороша тема

  І давно треба було її розвивати. Особливо в східних та південних областях, де завдяки зусиллям всяких затуліних націоналізм і нацизм сприймаються піплом як синоніми.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.06 | Мартинюк

   До речі є дані що що цю публіку спонсорує МВД Луценка

   Конкретно в Одесі і Криму. Типу як колись "анархістів" з академії МВС за Кравченка і Білоконя ... Якщо простіше - до виконання ролей радикальних нацо-фашиків чи скінхедів припахують позаштатних співробітників і навіть оперів у цивільному.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.06 | Sean

    тільки не ультраправого, а ультралівого

    бо хіба там в основі не "атнять і падєліть", а основна бойова сила - не пролєтаріят?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.06 | Мартинюк

     І тих і тих

     За "лівих" було відомо давно , а про "правих" пішла інфа зовсім недавно.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.10.06 | Sean

      а про яких ультраправих ти кажеш?

      я - про тих, що звуть себе правими, будучи ліваками
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.10.07 | Мартинюк

       Про театрультраправих

       Подейкують що менти набирали в Києві відповідних "артистів" для Півдня.

       Бо для "поциків" потрібні "нацики", а для "антифа" як кров з носа необхідні "фа".

       Тобто для того аби передвиборчі театральні гастролі "по курортниним места" не провалилися треа заповнити всю палітру типажів...
       Хоча думаю то не кандидатів ради , а токмо для Росії ...
    • 2009.10.07 | один_козак

     Ультраскособоченого, коротше.

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.10.07 | Sean

      ага, шось таке. Ультрапервертного

   • 2009.10.06 | So_matika

    Фігасє

    Мартинюк пише:
    > Конкретно в Одесі і Криму. Типу як колись "анархістів" з академії МВС за Кравченка і Білоконя ... Якщо простіше - до виконання ролей радикальних нацо-фашиків чи скінхедів припахують позаштатних співробітників і навіть оперів у цивільному.
    Причому я абсолютно не дивуюсь - в мене є підстави довіряти цій версії. Якщо в тебе є час - то хочу в реалі на цю тему детальніше побалакати, в Києві, десь на тому тижні.
  • 2009.10.07 | один_козак

   А тепер давайте цю заяву по інтернеті розвішувати

 • 2009.10.06 | S.D.

  Листая старую тетрадь. Майдан, 18.11.2005

  Появления полнокровной нации как настоящего хозяина своей земли они не боялись и даже не представляли себе, что это возможно. В отношении народа все это время велась политика «разделяй и властвуй». Для этого были созданы псевдонационалисты и псевдокоммунисты. Их задача – раздувать национальную и социальную вражду и поддерживать напряженность в обществе. Для этого продвигаются изначально невозможные и давно оставшиеся в прошлом проекты. Одни требуют создать «Украину для украинцев», вторые – возродить «государство рабочих и крестьян» и восстановить СССР в границах 1991 года. Естественно, никакими идеологическими условностями вожди этих организаций не обременены. Достаточно вспомнить, что Олег Витович, когда-то – первый ура-националист, сегодня – член социал-демократической партии. Кстати, той самой СДПУ(о), которую отказались принять в Социнтерн ввиду того, что в ней нет ничего социал-демократического.

  Помимо основной задачи, разобщения людей, псевдонационалисты и псевдокоммунисты выполняли и вспомогательные. В частности, с их помощью успешно дискредитировалось все, что связано с национальными идеями и национальным движением. Их руками творились провокации против отдельных политиков действительно левого и правого лагеря, оттягивался электорат оппозиционных партий.


  http://maidan.org.ua/static/mai/1132350427.html
 • 2009.10.06 | ak1001

  +1

 • 2009.10.07 | один_козак

  Переписав російською. Перевірте.

  Свідомо наприкінці розділив буквою "в" свято Покрови і вбивство Бандери. Бо ж вбивство Бандери - не свято, ге?
  Слово "Провідника" переклав як "Лидера". "Провід" не перекладав.

  Активизация псевдонационалистического экстремистского движения. Позиция Организации Украинских Националистов (бандеровцев) - ОУН (б)

  В последнее время всё учащаются случаи политического экстремизма, направленного против различных общественных групп и явлений. Часто экстремисты выдают себя за представителей националистического движения, в частности, представляются членами ОУН.

  ОУН (б) решительно отмежевывается от каких-либо экстремистских движений и действий, которые наносят ущерб доброму имени украинского национализма и спекулируют историей национально-освободительной борьбы с целью получить общественную поддержку.

  Псевдооуновцы осуществляют акты насилия и вандализма против общественных и культурных учреждений, прикрывая свои действия националистической риторикой. Цель такой деятельности - дискредитировать Организацию Украинских Националистов и украинский национализм в целом.

  Кроме этого, возросла активность откровенно нацистских и расистских группировок. Представители этих формаций в своей пропаганде наряду с Адольфом Гитлером прославляют героев Украинской национальной революции: С.Бандеру, Р.Шухевича, М.Михновского и других. В своих писаниях нацисты ставят знак равенства между расовым национал-социализмом и украинским национализмом.

  Акции неонацистов, преисполненные безосновательной агрессии, ненависти, милитаризма, выставляют украинский национализм только в негативных тонах.
  Экзальтированные парни никак не могут разобраться в украинской истории и осознать, что украинский национализм в равной мере боролся против московского большевизма и немецкого национал-социализма.

  Более того, ксенофобия и расизм ведут этих маргиналов к идеологическому и организационному единству с российскими ультраправыми. Общими темами для них являются «славянское единство» и «чистота белой рассы». Таким образом, становится понятно, кому выгодно нацистское движение в Украине – только режиму Путина-Медведева, который стремится дискредитировать украинский национализм, дезориентировать украинскую патриотическую молодёжь и дестабилизировать социально-политическую ситуацию в стране.

  ОУН (б) открыто заявляет, что неонацистское и национал-экстремистское движение и другие структуры, организации инспирированы и финансируются российским государственным руководством или его марионетками – олигархическими кланами Украины. Таким образом, в нашей стране, кроме откровенно антигосударственной «пятой колонны», действует псевдонационалистическая, провокаторская «шестая колонна» Кремля. Обязанностью каждого украинца является обличать деятельность эрзац-националистических групп и оказывать сопротивление неонацизму, который искусственно навязывается Украине извне

  В 40-50-е годы ХХ в. НКВД уже применял практику деятельности псевдобандеровских формирований, а именно: переодетые в униформу УПА нквдисты нападали на украинские сёла с целью дискредитации повстанцев. Теперь эту роль играют ультраправые формации, которые, прикрываясь националистической символикой, наносят удары по украинской государственности. Как за первыми, так и за вторыми стоит Кремль.

  ОУН (б), с учетом президентской избирательной кампании обязана предостеречь украинское общество об опасности, которая исходит от подконтрольных Москве праворадикальных маргиналов, целью которых является исполнение главной директивы Кремля – внести хаос и междоусобицу в украинское общество.

  Организация Украинских Националистов со всей решительностью борется против интернационалистических и фашистско-национал-социалистических программ и политических концепций, так как они являются инструментом захватнической политики империалистов (из постановления III Чрезвычайного Большого Сбора Организации Украинских Националистов, август 1943 года).

  Пробой сил карманных псевдонационалистов будет дискредитация Украинской Повстанческой Армии и светлого образа С.Бандеры 14-15 октября этого года – в праздник Покровы и в 50-летие гибели лидера ОУН в Мюнхене.
  Украинцы, будьте бдительны, отличайте зерно от плевел, дайте достойный отпор «шестой колонне» Москвы, которая прячется за, на первый взгляд, патриотическими лозунгами и символикой!
  Провід ОУН (б)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua