МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Полтава гідна того, щоб про неї говорили центральні канали (/)

10/06/2009 | Відкрита Полтава
Полтавську філію Українського національного інформаційного агентства «Новини України» презентували сьогодні його засновники. А це – ведучий новин «5-го каналу», наш земляк Олег Дейнека та Асоціація Експертів Медіа і Права. У презентації взяв участь міський голова Андрій Матковський.

Причину створення філії (причому, першої в Україні) озвучив Олег Дейнека. Йому доводилося не раз чути від представників центральних каналів відмови у висвітленні життя рідного міста. Мовляв, нічого цікавого там не стається, та й сама Полтава, порівняно з Донецьком чи Львовом, невелике місто. Тож загальнодержавне телебачення не вельми звертало на нас увагу. Тим часом відзначення 300-ліття Полтавської битви, зростання туристичних амбіцій, конкретні справи полтавців довели: місту є чим пишатися і є що розповісти Україні.

Саме для інформування про події у Полтаві з перших вуст і відкрито філію. Поряд з Краєзнавчим музеєм облаштовано зал для проведення прес-конференцій. Безкоштовно його надаватимуть представникам влади (міськвиконком, обласні структури, виборчі комісії, суди, прокуратура, міліція, податкова, санепідстанція тощо). Прес-конференції будуть транслюватися у прямому ефірі на Інтернет-порталі філії, відеоцитати з них розповсюджуватимуться серед національних і закордонних телеканалів.

Міський голова Андрій Матковський привітав колектив філії з відкриттям, висловивши сподівання, що його працівники рекламуватимуть досягнення Полтави в найрізноманітніших сферах – політичній, економічній, культурній. Водночас це, говорить мер, підвищить професійний рівень полтавських журналістів і операторів.

На відкритті представництва «Новин України» у Полтаві презентували перший проект агентства – фільм «Полтавська битва. 300 років потому». Зроблено його у співпраці з міськвиконкомом на замовлення Асоціації експертів медіа і права , а розповідає стрічка передусім про акцію «Знайди скарб Мазепи!», яка отримала чималий резонанс не тільки в Україні, а й за її межами.

http://rada.poltava.ua/news/2009/10/5/22168318/

"Відкрита Полтава" (постійна адреса статті: http://vidkrytapoltava.blogspot.com/2009/10/blog-post_06.html)

Відповіді

 • 2009.10.06 | Тарас Токар

  Це політика 5 каналу чи його ведучого?

  Олег Дейнека свого часу проводив розслідування щодо захоплення приміщення обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного, критикуючи мера Полтави.

  Тепер активно з ним співпрацює.

  Як це назвати?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.07 | Сергій

   Re: Це політика 5 каналу чи його ведучого?

   Матковський О.Дейнеку згвалтував. Доларами...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.08 | Тарас Токар

    Re: кажуть, що у Києві на самому 5 каналі теж немає

    єдності. Є лінія Порошенка і є лінія продюсера. Так от, Олег Дейнека, нібито, підтримує лінію продюсера.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua