МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

БЮТ задкує або "Как неожиданно закончился диван" (с)

10/06/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Блок Юлії Тимошенко вирішив відкликати із Печерського районного суду столиці позов про заборону недобросовісної реклами щодо діяльності прем’єр-міністра. Про це заявив заступник голови Верховної Ради України Микола ТОМЕНКО, виступаючи на каналі ICTV в програмі «Свобода слова», повідомили УНІАН у прес-службі народного депутата.

Зокрема, М.ТОМЕНКО наголосив, що позов ВО «Батьківщина» до Печерського районного суду міста Києва був спробою звернути увагу на необхідність не допустити наповнення ефірів негативною інформацією і перетворити президентську виборчу кампанію в політичні «розбірки» та обливання один одного брудом. «Ми вже мали сумний досвід, коли в політичній рекламі багатьох кандидатів у президенти ділили Україну на три сорти та принижували власний народ», - сказав М.ТОМЕНКО.

Віце-спікер зауважив, що, «на жаль, ця дискусія засвідчила, що кожна команда вважає, що вона не матиме проблем під час президентської виборчої кампанії і згода на конструктивну змістовну і позитивну дискусію їй не потрібна».

М.ТОМЕНКО повідомив, що БЮТ прийняв рішення відкликати згаданий позов, але нагадує, що коли не зупинити таку війну, то переможців в ній не буде. «У виборчій кампанії беруть участь багато кандидатів з непростою біографією і очевидно, що фрагменти цієї біографії так само стануть предметом рекламних зацікавлень», - зауважив він.

Заступник голови ВР сказав, що «ідеально було б вирішити проблему до початку виборчої кампанії, але, на жаль, це не вдалося. Проблема, якою буде інформаційна складова виборчої кампанії, залишається відкритою, але я переконаний, що до цієї теми і громадськість, і медіа спільнота ще повернеться».

Як повідомляв УНІАН, 22 вересня ц. р. Печерський районний суд міста Києва заборонив поширення будь-якої недобросовісної реклами щодо діяльності прем’єр-міністра, голови партії “Батьківщина” Юлії ТИМОШЕНКО. Суд ухвалив відповідне рішення за позовом політичної партії “Батьківщина” до громадянина Петра ПІДЛУБНОГО.

Як повідомило УНІАН джерело в БЮТ, відео-ролик під назвою “Краще б вона відпочивала, ніж працює” був розісланий на всі центральні телеканали від імені П.ПІДЛУБНОГО. “Батьківщина” просила суд визнати незаконними та протиправними дії відповідача стосовно замовлення, виготовлення та розміщення недобросовісної реклами.

Разом з позовом суду була надана заява про забезпечення позову, в якій порушено питання про заборону відповідачу та будь-яким іншим фізичним та юридичним особам, незалежно від форми власності, розміщувати на біг-бордах, інших зовнішніх рекламних носіях, радіо та телебаченні, мережі Інтернет, в електронних ЗМІ будь-яку недобросовісну рекламу відносно діяльності Ю.ТИМОШЕНКО. Позивач обгрунтував свої вимоги тим, що така реклама має антисоціальний характер та дискредитує уряд.

Суд ухвалив рішення задовольнити позов.

"Заборонити ПІДЛУБНОМУ Петру Сильвестровичу та будь-яким іншим фізичним та юридичним особам, незалежно від форми власності, розміщувати на біг-бордах, інших зовнішніх рекламних носіях, радіо та телебаченні, мережі Інтернет, в електронних ЗМІ будь-яку недобросовісну рекламу відносно діяльності глави уряду України – голови політичної партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” зокрема, рекламні ролики, що містять недобросовісну рекламу відносно діяльності глави уряду України – голови політичної партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, а також будь-яку іншу недобросовісну соціальну рекламу, та оприлюднювати її в будь-який спосіб до розгляду спору по суті”, - зазначалося в ухвалі суду.

Після цього опоненти прем’єра звинуватили її в запровадженні цензури. А народний депутат України, представник Партії регіонів Олена ЛУКАШ оскаржила ухвалу Печерського суду щодо заборони реклами, у якій критикується діяльність прем’єр-міністра Ю.ТИМОШЕНКО.

http://www.unian.net/ukr/news/news-339775.html

Від Майдан-Інформу: нагадуємо, що ініціатива оскарження феєричного рішення Печерського суду виникла на форумі "Майдану" тут: http://www2.maidan.org.ua/n/free/1253798958 і була розвинена українцями, котрі не згодні жити за "юлесуддям", тут: http://maidanua.org/static/viol/1253854911.html

Ми дякуємо всім, хто надіслав до Печерського суду свої заяви і скарги, дякуємо журналістам, котрі виступили на захист свободи слова і проти знущання над правосуддям. "Вони", як і не так давно з намірами роздерибанити Конституцію, знову не пройшли.


sean

Відповіді

 • 2009.10.06 | Микола Гудкович

  Томенко продовжує перетворюватися на Геббельса (л)

  Микола Томенко обіцяє продемонструвати, що Печерський суд є кишеньковим судом Блоку Юлії Тимошенко. Як? БЮТ відкличе свій «рекламний позов» — що свідчитиме про те, що неграмотна ухвала суду була замовною, а не спрямованою на захист закону. Бо, якщо все законно — навіщо відкликати позов?
  http://maidan.org.ua/blogs/hudkovych/?p=4220
 • 2009.10.06 | Чучхе

  Але ж це не відміняє постанови суду щодо критики Її ?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.06 | Sean

   відмова від позову = закриття провадження у справі

   нема позову, то нема і забезпечення позову, бо нема чого забезпечувати :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.06 | АlеxDomosedov

    Лоґічно, але - ні

    Ухвала суду скасовується лишень іншою ухвалою або рішенням суду.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.06 | Sean

     Так і є звісно

     але мені не вистачає фантазії уявити ухвалу про закриття провадження у справі через відмову від позову без скасування заходів забезпечення позову. У Вас вистачає уяви?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.10.06 | АlеxDomosedov

      Легко. За відсутньості клопотання відповідача -

      "випадково не згадають" :-) Хоч Ваша правда - на наші гілки влади реально вже уяви не хвата :-)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.10.06 | Sean

       ну, якщо відповідач таки лох....

       АlеxDomosedov пише:
       > "випадково не згадають" :-) Хоч Ваша правда - на наші гілки влади реально вже уяви не хвата :-)
       угу (с)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.10.06 | АlеxDomosedov

        Мені більш здається - відповідач також з БЮТу

        Хоч я параноік - не зважайте :-)
 • 2009.10.06 | АlеxDomosedov

  Ухвала продовжує діяти - тож продовжуємо діяти й ми

  І пох мені заяви побрехеньків - поки не буде ухвали суду, яка відмінить ухвалу про забезпечення позову, доти спокою їм не буде. Хай собі хоч що у зомбоящику п****ять (вибачаюсь за погану французьку :-) )
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.06 | Sean

   думаю що не продовжує, але завзяття - то прекрасно!

   АlеxDomosedov пише:
   > І пох мені заяви побрехеньків - поки не буде ухвали суду, яка відмінить ухвалу про забезпечення позову, доти спокою їм не буде. Хай собі хоч що у зомбоящику п****ять (вибачаюсь за погану французьку :-) )
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.06 | 123

    чому це не продовжує? Бо Томенко щось сказав у телевізор?

    Томенко в тому суді хоч колись був? В нього є довіреність на відкликання позову?

    Відкликати (чи не відкликати) будуть (чи не будуть) якісь інші люди невідомо коли, а наразі нічого не трапилося, окрім бла-бла від Томенка, який у БЮТ майже ніхто. Ніякого правового наслідку це бла-бла не має.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.06 | Sean

     та я розумію, про що Ви

     блаблабла Томенка саме по собі дійсно не має правових наслідків :) І, треба сказати, слава Богу :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.10.06 | АlеxDomosedov

      Дійсно - слава Богу

   • 2009.10.06 | АlеxDomosedov

    Тут пан не зовсім правий

    Просто є такі психопати, що тихенько собі живуть і нікого не чипають. Але коли зачеплять їх (чи їм так здасться) - то починають заспокоюватись лишень над холодіючім трупом. Завзяттям це називати не зовсім коректно :-)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua