МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Комітет Декомунізації звертається за підтримкою

10/07/2009 | Майдан-ІНФОРМ
У п'ятницю, 09 жовтня о 9 год.00 хв. в приміщенні Шевченківського районного суду м.Києва (вул. Смірнова-Ласточкіна, 10-б) відбудеться судове слухання за скаргою адвоката на постанову про порушення кримінальної справи щодо Миколи Коханівського, Андрія Тарасенка, Олександра Задорожного,Івана Срібного та Богдана Франта,які звинувачуються у пошкодженні пам'ятника Леніну на Бесарабці.

Через свою наполегливість українська громада домоглася зняття пам‘ятника кату українського народу з реєстрації. Проте, перемогу святкувати зарано. Пам‘ятник досі бовваніє й нагадує українцям про те, кого в Україні потрібно шанувати.
Що ж до виконавців демонтажу пам‘ятника – дії патріотів досі кваліфікуються, як хуліганство, а відтак суд може винести рішення про позбавлення волі.

По завершенню суду має бути перехід до Київської міської державної адміністрації де громада проведе мітинг з вимогою до київської влади демонтувати пам‘ятник Леніну й іншим комуністичним діячам.

Прохання до громадськості - підтримайте почату справу. Допоможіть очистити Україну від комуністичної отрути! Не дозвольте здійснити неправедний суд!

Бажана особиста участь представників ЗМІ.
Представникам громадськості - вхід вільний.
Можливість відеозйомки ЗМІ - за кілька днів потрібно подати заяву на ім'я судді Комушина О.Ю зазначивши № справи: (справа № 4ск-451/09).

Почали справу очищення України п‘ятеро – завершать тисячі.


Щиро, за дорученням Комітету Декомунізації

Микола Коханівський

У п'ятницю, 09 жовтня о 9 год.00 хв. в приміщенні Шевченківського районного суду м.Києва (вул. Смірнова-Ласточкіна, 10-б) відбудеться судове слухання за скаргою адвоката на постанову про порушення кримінальної справи

Відповіді

  • 2009.10.08 | Pianist

    Re: Комітет Декомунізації звертається за підтримкою

    Суддям потрібно сказати, що переслідування хлопців - це кримінальний злочин. Прийде час, і ми їх будемо судити.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua