МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Виключити з Партії Регіонів намісника Лаври архієпископа Павла

10/07/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Януковича просять виключити з Партії регіонів намісника Києво-Печерської Лаври Павла (Лебедя)

547 мешканців мікрорайону Китаєве (Голосіївський район м.Києва) поставили свої підписи під зверненням до лідера Партії регіонів В.Януковича з поханням виключити з очолюваної ним партії депутата Київської міської ради від ПР Петра Лебедя (він же намісник Києво-Печерської Лаври архієпископ Павло).

У своєму листі громадяни звертають увагу В.Януковича на те, що багаторічні переслідування місцевих мешканців з боку представників Свято-Троїцького чоловічого монастиря (Китаївська пустинь) здійснюються під особистим «прикриттям» архієпископа Павла.

Нагадаємо, що за останні місяці тривалий конфлікт між мешканцями мікрорайону Китаєве та представниками монастиря перейшов у фазу гострого силового протистояння, про що неодноразово повідомлялося у ЗМІ. Громадяни доказово звинувачують монастир у незаконному захопленні їхнього майна, помешкань, земельних ділянок, шантажі, фізичному тискові, а також у низці кримінальних злочинів. По кількох фактах проти представників монастиря вже заведено кримінальні справи й триває розслідування.

У своєму зверненні до В.Януковича громадяни наголошують, що відповідно до законодавства депутат Київради має представляти інтереси територіальної громади, натомість, за активного сприяння депутата Лебедя сотні київських родин, що мешкають у Китаєвому, можуть позбавитись власних домівок. Така протиправна й цинічна поведінка П.Лебедя, на думку авторів листа, значною мірою дискредитує Партію регіонів, як одну з провідних партій, в очах її прихильників та спільноти.

Прес-служба ініціативної групи «Наше Китаєво»

Відповіді

 • 2009.10.08 | Lexa62

  саме час перейматись чистотою рядів ПР

  бо всі бандити вже 4 роки як сидять в тюрмах.
 • 2009.10.08 | Sean

  ну, мріяти не шкідливо

 • 2009.10.08 | Shooter

  А паралельно потрібно вимагати відлучення ПР від церкви

  Бо бандити та бандюки - це однозначно невгодна Богу справа.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua