МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Давно не читав ніц зворушливішого (/)

10/08/2009 | Sean
Розрив між двома основними кандидатами Ющенком і Януковичем складає 5,7%.

Такі результати опитування Всеукраїнської соціологічної служби, які оприлюднили в пятницю.

Як відомо, раніше структура політтехнолога Гліба Павловського повідомила про те, що рейтинг Януковича на кілька процентів перевищив рейтинг Ющенка.

За даними Всеукраїнської соціологічної служби, за Ющенка готові проголосувати 40,3% опитаних респондентів, за Януковича – 34,6 %.

Опитування проводилося 1-5 жовтня серед 2 339 осіб, похибка 2 проценти. Опитувальна сітка – власна сітка Всеукраїнської соціологічної служби.

У прес-релізі Всеукраїнської соціологічної служби зазначається, що рейтинг Ющенка з травня місяця зріс на 12%, Януковича – на 18%.

Третім в передвиборчих перегонах іде Мороз (9,71%), який майже на 2% обійшов Симоненка (7,95%).

Дослідження показало, що виборча активність населення України буде високою. 75,6% опитаних респондентів вже вирішили прийняти участь у голосуванні.

41,0% населення України вважає, що найбільше шансів стати президентом має Янукович. Майже стільки ж – 40,48 % – вважає, що Ющенко.

80% опитаних респондентів вважають, що не допустимо вести виборчу кампанію кандидата в президенти за допомогою "брудних" технологій, а 82% відзначають, що не можна цього робити за допомогою екстремістських методів.

Менше половини населення України (46%) вірить у те, що Ющенка хотіли отруїти. Причому 10% опитаних респондентів вважають, що це було ініційовано виборчим штабом Ющенка.

78% населення позитивно оцінюють рішення Уряду про підвищення пенсій до 280 грн.

У прес-релізі також зазначається, що 34% населення країни негативно сприймає інформацію про те, що дружина одного з кандидатів у президенти є громадянкою іншої держави.

Як відомо, Всеукраїнська соціологічна служба вважається наближеною до влади. Зокрема, на виборах до парламенту в 2002 вона давала завищені рейтинги блоку "За єду" – близько 20 відсотків.

"Українська правда"
http://www.pravda.com.ua/news/2004/10/8/12531.htm

Відповіді

  • 2009.10.08 | Bogun

    Спочатку прочитав, аж в серці щось заграло. А потім побачив

    морозів, симоненків і засмутився. "Дєла давно мінувших днєй, прєдан'я сєрой старіни".
  • 2009.10.08 | О'Тарнавський

    ой, клас! треба передрукувати з тегом "ностальгія"Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua