МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сталінські жертви в Україні та Голокост!

10/08/2009 | hrushka
Англомовний "BBC" дав до відома, що більше людий померло в Україні за часів Сталіна ніж підчас Голокосту.

Відповіді

 • 2009.10.08 | OlalaZhm

  і шо?

  якщо хтось скаже, що ті євреї, які працювали з Леніним і Сталіним і становили немалу групу держуправлінців, цією співпрацею наближали і уможливлювали Холокост, його звинуватять у антисемитизмі. А так і було.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.08 | hrushka

   Факти обов`язково пам`ятати бо Росія переписує історію

  • 2009.10.08 | Адвокат ...

   Тутки дєло тонкоє...

   OlalaZhm пише:
   > якщо хтось скаже, що ті євреї, які працювали з Леніним і Сталіним і становили немалу групу держуправлінців, цією співпрацею наближали і уможливлювали Холокост, його звинуватять у антисемитизмі. А так і було.

   Тії гебреї, що ревно їшачили на Лєніна-Сталіна, ІМНО, були захоплені ідеєю всесвітньої ліваруції, яка наслідком своїм мала б мати "рай на Зємлє". Який, зокрема, був би надійною запорукою спокійного життя гебреїв всюди і скрізь. Одначє, "самий вумний на світі нарід", що називається,-- дав Маху! Сталін допоміг становленню Гітлєра, Гітлєр знищив 6-ть мільйонів гебреїв, а Сталін тіко 1-н мільйон, або й теґо менше...

   ... Мораль сєй басні такова: "Нє будь хітрожопим. Не обслуговуй тирана. Не помагай тиранові мучить инших. І нє будєт тєбє бєди всєлєнской".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.09 | Наталка

    Читайте Бульбу-Боровця на цю тему

   • 2009.10.09 | Bogun

    Re: Тутки дєло тонкоє...

    > ... Мораль сєй басні такова: "Нє будь хітрожопим. Не обслуговуй тирана. Не помагай тиранові мучить инших. І нє будєт тєбє бєди всєлєнской".

    Це саме можна сказати палким прихильникам Фофкі Пукіна з нашого політ Олімпу.
   • 2009.10.09 | 123

    який такий "нарід"?

    Адвокат ... пише:
    > OlalaZhm пише:
    > > якщо хтось скаже, що ті євреї, які працювали з Леніним і Сталіним і становили немалу групу держуправлінців, цією співпрацею наближали і уможливлювали Холокост, його звинуватять у антисемитизмі. А так і було.
    >
    > Тії гебреї, що ревно їшачили на Лєніна-Сталіна, ІМНО, були захоплені ідеєю всесвітньої ліваруції, яка наслідком своїм мала б мати "рай на Зємлє". Який, зокрема, був би надійною запорукою спокійного життя гебреїв всюди і скрізь. Одначє, "самий вумний на світі нарід", що називається,-- дав Маху! Сталін допоміг становленню

    Тії гебреї, про яких Ви кажете, ніяким чином не репрезентували "самий вумний на світі нарід", як Ви це назвали. Той нарід їх уповноважував себе репрезентувати приблизно тією ж мірою, як і сьогодні уповноважував якогось Пупкіна від імені "народа" потякати про Яценюка. Тож не уподобляйтеся цим махінаторам.

    Ба більше, неуповноважені "тії гебреї" здебільшого і не претендували на репрезентування "самого вумного народу", на відміну від Пупкіна. Вони себе ідентифікували як "переможний клас", національні категорії їх мало цікавили. Ті, кого цікавили, назвалися сіоністами і поїхали робити свою справу в Палестині - замість вступати до ВКПб.
   • 2009.10.10 | Михайло Свистович

    Re: Тутки дєло тонкоє...

    Адвокат ... пише:
    >
    > Тії гебреї, що ревно їшачили на Лєніна-Сталіна, ІМНО, були захоплені ідеєю всесвітньої ліваруції, яка наслідком своїм мала б мати "рай на Зємлє". Який, зокрема, був би надійною запорукою спокійного життя гебреїв всюди і скрізь.

    Тії гебреї, що ревно їшачили на Лєніна-Сталіна й були захоплені ідеєю всесвітньої ліваруції у більшості своїй найменше думали про свій народ, адже були за злитя всіх націй при комунізмі й самі злилися з найбільшою в совку націє й інших зливали, в т.ч. й своїх.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua