МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

10 жовтня - Європейський день проти смертної кари

10/09/2009 | Майдан-ІНФОРМ
26 вересня 2007 року Комітет міністрів Ради Європи вирішив започаткувати Європейський день проти смертної кари, який щороку має відзначатись 10 жовтня.

Як повідомили УНІАН у представництві Ради Європи в Україні, ця організація була піонером в питанні скасування смертної кари, в результаті чого Європа з 1997 року де-факто є зоною, вільною від смертної кари.

Проведення цього дня стало європейським внеском у відзначення в той самий день Всесвітнього дня скасування смертної кари.

У 2009 році Рада Європи, яка не зупиняє боротьбу за скасування смертної кари у всьому світі, продовжує кампанію під гаслом «Смерть не є правосуддям!» та зосереджується на пропаганді альтернативних заходів покарання, що є в розпорядженні систем кримінального судочинства.

Експерти зі Словенії та Швеції – держав, які зараз головують у Раді Європи та в Європейському Союзі – виступлять в ток-шоу, яке в цей день буде записано в Страсбурзі у прямому ефірі, а потім ретрансльовано на весь світ через Інтернет.

Рада Європи також презентує світовій спільноті свої аргументи на користь скасування смертної кари та відповість на питання відвідувачів сайту соціальної Інтернет-мережі «Твіттер».

http://human-rights.unian.net/ukr/detail/192489

sean


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua