МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Війна і німці – БЮТ і Сардинія

10/09/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Верховна Рада України направила генеральному прокурору Олександру Медведьку депутатські запити щодо з’ясування походження коштів, які голова Окружного адміністративного суду Києва Олег Бачун витрачає на певні речі.
Як передає кореспондент УНІАН, зокрема, парламент направив депутатський запит членів фракції БЮТ Володимира Іваненка та Костянтина Бондаренка стосовно вивчення обставин походження коштів, витрачених О.Бачун на придбання двох мобільних телефонів, які виготовлені з дорогоцінних металів, вартістю понад 30 тис. дол. кожен.
Також ВР направила запит членів фракції БЮТ Романа Забзалюка та Юрія Триндюка щодо встановлення походження коштів, витрачених О.Бачун на оплату приватного літака для перельоту на літній відпочинок на острів Сардинія, в сумі, що становить 400 посадових окладів вчителя.
Виглядає що несподівана актуалізація багатостраждальної „сардинської” теми самим бютівцями, викликана тим, що пан Бачун прийняв якесь, не надто бажане для БЮТу, рішення.

Відповіді

 • 2009.10.09 | Almodovar

  Re: Війна і німці – БЮТ і Сардинія

  накопив. Тим все і скінчиться.
 • 2009.10.09 | observеr

  Бачун прийняв рішення по ОПЗ

  Майдан-ІНФОРМ пише:

  > Виглядає що несподівана актуалізація багатостраждальної „сардинської” теми самим бютівцями, викликана тим, що пан Бачун прийняв якесь, не надто бажане для БЮТу, рішення.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.09 | Анатоль

   Певне хотів від Юлі з пів мільярда за потрібне рішення, а та

   не дала.
   Вирішила, якщо указ президента можна ігнорувати, то чому б і рішення суду ні.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua