МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як воно брехало і маніпулювало про радари (л)

10/10/2009 | yes
Як бачимо, спільно із колегами дурналістська братія створила на кілька днів сенсацію спочатку перектрутивши слова помічник міністра оборони США Александр Вершбоу, а потім почали тулити до того Порошенка - новоспеченого міністра та Ющенка.

Що не кажіть, чи звинувачуйте мене у конспірології, але як це все було організована і як воно завоняло на всіх ЗМІ та форумах, свідчить тільки єдине, що таки є десь той центр, який координує ці маніпулятивні технології і коштують вони не мало.

Із свого боку можу тільки запропонувати, всі ці маніпуляції інформацією і брехню, яку воно запускає у інформаційний простір України, потрібно зупиняти та присікати.

Примітка:
Воно - це те чим Вона мітить територію.

10.10.2009 01:35]
Пентагон: США не планують розміщувати радари в Україні

Міністерство оборони США роз’яснило питання, що виникли у зв`язку із заявою його представника щодо можливості розміщення на території України радарів раннього попередження про ракетні пуски. Як зазначено в офіційному повідомленні Пентагону, помічник міністра оборони США Александр Вершбоу не казав нічого про розміщення американських радарів "або якихось інших елементів протиракетної оборони на території України", передає РосБізнесКоналтинг з посиланням на Reuters.

Оборонне відомство США уточнило, що А.Вершбоу заявив журналістам дослівно таке: європейські країни, такі як Україна, "можуть мати в своєму розпорядженні радари, які могли б зробити свій внесок до системи раннього попередження".


постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-340532.html

Відповіді

 • 2009.10.10 | GreyWraith

  Re: Як воно брехало і маніпулювало про радари (л)

  1) Не бачу нічого поганого у розміщенні частини оборонних систем НАТО в Україні, яка стане членом НАТО. Більше того, я це важатиму за честь. Вільний світ має бути сильним і готовим до самозахисту від різних зазіхань на свою волю. А якщо русофіли почнуть гавкати з цього приводу, то я нагадаю, що за часів їхнього божка Сталіна під Полтавою функціонувала величезна американська авіабаза.
  2) НМД американці самі зацікавлені у такій справі і ось такими вкиданнями просто потрохи готують світ, і в першу чергу одну із лідерів невільного світу Росію, до того.
  3) Істерика різних українських русофілів та антинатам американцям байдужа. Почне сильно діставати - помацають фюрерів антинати за фінансове вим'я, і як рукою зніме. А поки ще час не прийшов.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.10 | yes

   Re: Є законна процедура і забігати вперед неї не солідно

   Я кажу, що спочатку НАТО і закон України про НАТО проголосовані і прийняті Україною. Це вже після того, як НАТО прийняло Україну до складу.

   Далі ми можемо вести полеміку, який вклад України у цій оборонній структурі, як краще використати наше членство для безпеки держави іт.д.
   І якщо на одному з етапів виникне таке пттання, як розміщення чогось, то це все має знову вирішуватися законодавчо.

   Інформаційна подія просто висмоктана із пальця і продумано запущена у інформацйний простір України. За кілька років я не прочитав жодної пересічної статті, яка би наводила позитивні приклади членства України у НАТО. У той же час на брехні швидко будують наші ЗМІ сенсацію із негативним підтекстом. Крім того там прихований логічний висновок - якщо Україна планує бази для НАТО, то цілком правильно продовжити оренду бази у Севастополі в Криму.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.10 | Д. А.

    Наразі йдеться не про НАТО, тим більше, не про бази НАТО

    Йдеться про можливість використання українських радарів (які існують) на користь спільної ПРО під егідою США.

    Нагадаю, що донедавна ці радари використовувалися на користь спільної ППО під егідою Росії, але Росія від них відмовилася.

    А співробітництво (в тому числі і військове) з будь-якою іноземною державою українська Конституція не забороняє.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua