МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенку, Яценюку та Тягнибоку радять не підігравати Януковичу

10/10/2009 | BorisM
Інтелектуальні та ділові кола семи західних областей України закликають політиків національно-демократичного табору об’єднатись й підтримати на президентських виборах Юлію Тимошенко.

Понад 200-ті представників ділових кіл та інтелігенції семи західних областей України звернулися до політиків, що репрезентують національно-демократичний табір із закликом підтримати на президентських виборах кандидатуру Юлії Тимошенко.

Як повідомив на спільній прес-конференції в Києві академік НАНУ, директор Інституту народознавства Національної академії наук, голова Львівської крайової організації Конгресу української інтелігенції Степан Павлюк, під відповідним зверненням підписалися лідери громадської думки Львівщини, Івано-Франківщини, Тернопільщини, Волині, Рівненщини, Буковини та Закарпаття.

Регіональні лідери зазначених областей наголошують: лише Тимошенко здатна перемогти Януковича в другому турі. Тому всі інші демократичні кандидати, борючись зі своєю соратницею, «працюють на перемогу суперника, відповідно – проти України». Серед тих політиків, яким рекомендують зняти свої кандидатури заради перемоги демократії й збереження європейського курсу України зазначаються: Віктор Ющенко, Арсеній Яценюк, Борис Тарасюк, Юрій Костенко, Олег Тягнибок, Анатолій Гриценко.

У звернення лідерів регіональних еліт йдеться: «У діючого президента немає жодних шансів на перемогу, а в суспільства немає раціональної потреби в такій перемозі. Про свій намір брати участь у виборах заявили й інші політики демократичного табору. Та не тільки заявили, а й активно ведуть кампанію ще задовго до її офіційного початку, так само, не маючи шансів у цій кампанії перемогти, - говориться в заяві. Лідерство Юлії Тимошенко в демократичному таборі не може викликати сумнівів, і саме вона здатна перемогти в другому турі Віктора Януковича – представника старої, кланової, корупційної, антиукраїнської системи», - наголошують учені, діячі та лідери громадської думки Західного регіону.

«Саме голосування виборців західноукраїнських областей у 2004 році було вирішальним для перемоги Віктора Ющенка. Тепер же, Ющенко повинен зробити крок на зустріч Юлії Тимошенко, яка 5 років тому всі зусилля поклала на його перемогу. Віктор Ющенко має зняти свою кандидатуру на користь діючого прем’єр-міністра. Адже, як і в 2004-му, Україна знову на розпутті – або консервація антиукраїнського, олігархічного ладу, або рух до європейських стандартів життя»,- вважає заступник голови Гусятинської районної ради Степан Батіг.

«Заради збереження європейського курсу України західноукраїнська еліта закликає всіх політиків демократичного табору не підігравати Януковичу, а працювати на перемогу єдиного реального кандидата – Юлії Тимошенко»,- переконаний завідуючий відділом гуманітарної освіти, виховання та студентських справ Бережанського агротехнічного інституту Володимир Карабаник.

Андрій Стрілець


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua