МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Лужков обдурив російських моряків Севастополя

10/10/2009 | MV
Мер Москви Юрій Лужков дуже любить їздити в Україну і розповідати, як потрібно українцям у своїй країні жити. Найбільше він вподобав Севастополь – місто, де до 2017 року, як мінімум, буде розташований Чорноморський флот Російської Федерації. Якщо опустити всі голослівні промови мера Москви, то в око кидається одна його добра справа, яку він зробив для моряків. Він, так би мовити, з барського плеча побудував для військових будинки та роздав їм квартири. Але насправді віддавати це житло російським морякам Лужков відмовляється.

У період 2008 - 2009 р.р. ряд військовослужбовців ЧФ РФ та осіб із числа цивільного персоналу російського флоту, що раніше одержали службове житло у Севастополі, під час проведення організаційно-штатних змін на Чорноморському Флоті і звільненні із лав ЗС Росії намагалися реалізувати свої права і отримати квартири у власність. Але здійснити це можливо тільки через судову процедуру, за якою військовослужбовці ЧФ РФ оскаржували до Новоросійського військового суду відмови командування російського військового контингенту надати їм у власність службові квартири. Суд у таких випадках приймав законні рішення на користь позивачів, і командувач ЧФ РФ давав згоду на передачу військовослужбовцям житла у власність.

Таким чином, у першому кварталі 2009 р. було прийнято 154 відповідних судових рішення. Але вказана процедура можлива тільки у тому разі, коли військовослужбовець ЧФ РФ чи цивільна особа займає квартиру, збудовану за рахунок Федерального бюджету Росії. У той же час, у Севастополі є 937 квартир, збудованих за рахунок мерії Москви і не переданих до Федерального бюджету Росії:

- по вул. Адм.Фадєєва - у будинках № 20, 22, 24, 28, 32, 36, 38 (всі квартири повністю);
- по вул. Адм.Юмашева - у будинках № 13А, 13Б, 13В (всі квартири повністю) і № 25 (квартири № 1 - 15 і №46- 115);
- по вул. Флагманській - у будинку № 9 (квартири № 33 - 48);
- по вул. Целкумова - у будинку № 4 (всі 50 квартир), № 6 (квартири № 1 -70);
- по вул. Лазарівській - у будинку № 13 (всі квартири повністю);
- на пр. Ген.Острякова - у будинку № 248 (всі квартири повністю);
- у бухті Казаній - у будинку № 54 (квартири № 26 - 145).

Вказані квартири були збудовані декілька років тому, і заселення у них військовослужбовців ЧФ РФ активно рекламувалося у місцевих і російських ЗМІ, як шефська благодійна допомога мера Москви морякам-чорноморцям.

Зараз ці квартири знаходяться у власності мерії Москви, а її керівник Юрій Лужков на неодноразові звернення як командування ЧФ РФ, так й інших російських високопосадовців (голови Ради Федерації РФ Миронова та інших) про передачу квартир у Федеральний бюджет відповідає відмовою. На думку Лужкова і його підлеглих чиновників, підстав для передачі зазначених квартир звільненим військовослужбовцям, які вирішили залишитися на постійне проживання в Україні, немає.
http://mediacrimea.com.ua/?newsid=2547

Відповіді

  • 2009.10.10 | GreyWraith

    Без лоха жизнь плоха

    А так як русофіл є лохом за визначенням, то позбавити цього лоха зайвих грошей не так вже і складно. Достатньо просто прикинутися дуже ісконним, православним і проросійським. :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua