МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Януковичем може бути кожний! Поки що... (л,п)

10/10/2009 | Адвокат ...
А Тимошенко та "Фронтом змін",-- нє.

---

Тимошенко і "Фронт" Яценюка стали торговою маркою

Лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк зареєстрував однойменний товарний знак за трьома класами.

Зокрема, це друковані видання, канцелярські товари, реклама, освіта та розваги.

Як зазначається в останньому номері Відомостей про видачу свідоцтв України на знаки для товарів і послуг держпідприємства Укрпатент, заявка Яценюка була подана у грудні минулого року і задоволена в кінці вересня цього року.

Яценюк також зареєстрував ТМ "Фронт змін".

Згідно з даними Укрпатенту, за лідером "Фронту змін" також числяться ТМ "Союз демократичних сил", ТМ "Союз демократических сил" і його скорочене найменування "СДС".

Згідно з інформацією відомства, менше часу йому знадобилося для реєстрації товарного знака "Тимошенко" за заявкою прем'єра Юлії Тимошенко: заявка була подана у середині липня, а задоволена у кінці серпня цього року.

ТМ "Тимошенко" зареєстрований за чотирма класами: три з них збігаються з класами, за якими зареєстровано ТМ "Фронт змін", а четвертий - телевізійне мовлення, агентства новин послуги агентств телефонного інформування, надання чатів в інтернеті та інше.

Згідно з базою даних "Укрпатенту", це перший товарний знак Тимошенко.

У президента Віктора Ющенка набагато більше ТМ: "Блок Ющенка", "Вiктор Ющенко", "Ющенко", "В.Ющенко", "За Ющенка", "Блок "Наша Україна", "Блок Ющенка "Наша Україна" і "Виборчий блок Вiктора Ющенка "Наша Україна" і відомий малюнок із сонцем.

Проте всі вони були зареєстровані у 2002-2005 роках, при цьому деякі з них заявнику довелося чекати понад три роки.

На запит про торгові знаки, заявником яких виступає лідер Партії регіонів Віктор Янукович, база даних повідомляє про відсутність будь-яких записів.

"Інтерфакс-Україна"

Відповіді

 • 2009.10.10 | So_matika

  Якась дурня - прізвище робити бренднеймом

  Адвокат ... пише:
  > ТМ "Тимошенко" зареєстрований за чотирма класами: три з них збігаються з класами, за якими зареєстровано ТМ "Фронт змін", а четвертий - телевізійне мовлення, агентства новин послуги агентств телефонного інформування, надання чатів в інтернеті та інше.
  Тобто інша людина з прізвищем "Тимошенко", виходячи в ефір чи в онлайн, має отримувати на це Юліну згоду? Цікаво, як там юридичні тонкощі виписано, і чи виписано взагалі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.10 | Адвокат ...

   Наші палітє-ґі,-- бальшиє чюдакі і чюдачькі. І всі, як один,--

   на літеру "М".
  • 2009.10.10 | 123

   Ніяка це не дурня - стандартна практика

   Водка Смірнов чи Проктер енд Гембл Вас не шокують?

   So_matika пише:
   > Адвокат ... пише:
   > > ТМ "Тимошенко" зареєстрований за чотирма класами: три з них збігаються з класами, за якими зареєстровано ТМ "Фронт змін", а четвертий - телевізійне мовлення, агентства новин послуги агентств телефонного інформування, надання чатів в інтернеті та інше.
   > Тобто інша людина з прізвищем "Тимошенко", виходячи в ефір чи в онлайн, має отримувати на це Юліну згоду? Цікаво, як там юридичні тонкощі виписано, і чи виписано взагалі.

   Вихід в ефір не монополізується реєстрацією ТМ. Бізнес телекомпаній - так. Канал "Тимошенко ТВ" вже ніхто не зможе запустити.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.10 | Адвокат ...

    А приклад з прахтики політиків навести можете?

    По з водовкой та підгузниками,-- усьо ясно. То цілком матеріяльні речі. Товар. А який товар виробляють політики, що би мати побоювання що до го підробки або хвальшування?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.10 | 123

     не можу

     Адвокат ... пише:
     > По з водовкой та підгузниками,-- усьо ясно. То цілком матеріяльні речі. Товар. А який товар виробляють політики, що би мати побоювання що до го підробки або хвальшування?

     Ніякого, тому це досить тупо - коли політики реєструють ТМ. Це кілька разів вже обговорювалося.

     Але я так розумію, що вони це роблять для захисту від всяких нечесних прийомів конкурентів, а не для того щоб самим щось робити нечесне. Тобто вони цим нікому начебто не заважають.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.10.11 | Адвокат ...

      Так, я добре знаю головний "резон" теґо ТМ`ування,--

      попередження появі "кльонів". Але ж у випадку з Хам-сою хвіґня в тім, що є в Україні тисячі жінок, яких звати Юлія Володимирівна Тимошенко. І цілком ймовірно, що певна кількість тих жіно схожі на Хам-су. І тако ж ймовірно, що яку сь з тих жінок можуть спор`ядити кількома мільйонами бабла тіко заради теґо, аби відтягти від Хам-си пів-відсотка. Але я хтів би подивити сь, як мотивуватиме ЦВК відмову зареєструвати Юлію Володимирівну Тимошенко ( не Хам-су ) кандидатом у Президенти України. ;) Бо зняти кандидата тепер прахтичьно не можливо.

      Як на мене, то отая катавасія з ТМ`уванням свого ПІБ`у,-- то просто показник поганої впевнености у власній потузі. Тому мої симпатії у цім питанні на боці Хам-сея. Поки що. Поки він, слідом за Хам-сою, не за-ТМ`ить свій ПІБ.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.10.11 | 123

       Re: Так, я добре знаю головний "резон" теґо ТМ`ування,--

       Адвокат ... пише:
       > попередження появі "кльонів". Але ж у випадку з Хам-сою хвіґня в тім, що є в Україні тисячі жінок, яких звати Юлія Володимирівна Тимошенко. І цілком ймовірно, що певна кількість тих жіно схожі на Хам-су. І тако ж ймовірно, що яку сь з тих жінок можуть спор`ядити кількома мільйонами бабла тіко заради теґо, аби відтягти від Хам-си пів-відсотка. Але я хтів би подивити сь, як мотивуватиме ЦВК відмову зареєструвати Юлію Володимирівну Тимошенко ( не Хам-су ) кандидатом у Президенти України. ;) Бо зняти кандидата тепер прахтичьно не можливо.

       По-перше, такі випадки були в Одесі, коли знімали з виборів на підставі лише тільки заявки на ТМ (яка за законом навіть ніяких прав заявнику не дає). Попри це виборчий блок так і не зміг взяти участь у виборах в міськраду за рішенням суду.

       По-друге, недобросовісне мухлювання може полягати не лише в реєстрації двійників. Наприклад, конкуренти можуть використати слово "Тимошенко" у рекламі - (правда, неясно чого: послуг "телевізійне мовлення"). Або можуть роздавати календарики з написом "Тимошенко - дура з косою". Це можна блокувати, мабуть.

       > Як на мене, то отая катавасія з ТМ`уванням свого ПІБ`у,-- то просто показник поганої впевнености у власній потузі. Тому мої симпатії у цім питанні на боці Хам-сея. Поки що. Поки він, слідом за Хам-сою, не за-ТМ`ить свій ПІБ.

       В принципі мабуть так. По-нормальному це не обов*язково, на мою думку.
 • 2009.10.10 | Михайло Свистович

  Шахтьорам можиш ти ні бить, но Януковічєм - абязан!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.10 | Адвокат ...

   Re: Шахтьорам можиш ти ні бить, но Януковічєм - абязан!

 • 2009.10.11 | zmej_gorynych

  (Перефразовуючи) Прєдлагаю...

  ..переименовать милое каждому рускому человеку имя Виктора Федоровича Януковича в самое дорогое, что у нас есть - во Владимира Владимировича Путина!
  /(С) Unknown/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua