МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Будинки мешканців Чугуєва затоплять хімічною водою?

10/11/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Днями до мене зателефонувала бабуся, яка мешкає у м. Чугуєві Харківської області. Налякана, розгублена, вона питалась, чи можна буде приїхати погостювати до мене на період з 7-го по 10-е жовтня. Я завжди радий своїй старенькій, але такий чітко окреслений період гостювання викликав у мене цілком доречне запитання: а чому саме з 7-го по 10 жовтня?
«Ой, лишенько, та місцеві можновладці вирішили нас потопити! Комунальники об’явили, що заповнять всі будинки якоюсь хімічною водою. Можливо, це кара за те, що дехто не сплатив борги за опалення?! Воно в нас, хоч і поганеньке, але влітку дійсно у помешканнях тепло», – схвильовано лементувала у слухавку бабця.
Звісно, що такої кари як затоплення всього будинку в разі несплати частиною його жильців за опалення, в жодному з чинних законів не міститься, а про те, що нардепуки могли прийняти подібні нововведення мови немає, адже Рада вже давненько не працює (може, воно й на краще?!).
Можливо, бабуся щось наплутала, у її віці таке цілком можливе? Але, приїхавши до Чугуєва я на власні очі переконався, що побоювання його жителів за власну долю небезпідставні: біля під’їздів багатоповерхівок чиєюсь нетвердою рукою розклеєні оголошення такого зловісного змісту: «С 7 по 10 октября 2009 года будет производиться заполнение домов химочищенной водой. Внимательно проверьте краны в квартирах. Администрация КЖРЭП».
Одразу ж згадався анекдот радянських часів. «Найстрашніший звір – це КПРС, адже по телевізору весь час лякають: «З’їсть КПРС, з’їсть КПРС!» (таке чулося нашим предкам замість «з’їзд КПРС»).
Певно, сучасне страховиння на кшталт чугуївського КЖРЕПу нікого затоплювати не збирається (принаймні, хочеться у це вірити), оскільки мова йде про звичайну подачу води до систем опалення. Однак повсякденна досить сумнівна якість роботи місцевих комунальників, на яку постійно нарікають мешканці міста, мабуть, прямо пов’язана з браком належного інтелектуального потенціалу в адміністрації КЖРЕПу та чиновників міськвиконкому, що його курують. Адже навіть банальне оголошення написати так, щоб не налякати обивателів, тями не вистачило.

PS: з огляду на те, що з 7 по 10 жовтня ніякого булькотіння у системах опалення чугуївців так і не спостерігалося, наразі невідомо, чи виживе хтось у Чугуєві після того, як будинки мешканців місцеві комунальники заповнять «хімочищеною» водою.

Див. також:
Чугуївська мерія краде – мешканці міста розплачуються

Відповіді

  • 2009.10.11 | Вячеслав Хаврусь

    Не треба виставляти себе на посміховисько,

    демонструючи незнання хімії. Хімічне очищення води - один зі звичних елементів водопідготовки - http://maidanua.org/static/mai/1238353132.html

    Я б пропонував зняти матеріял, аби не ганьбити принаймні "Новини Майдан-ІНФОРМу". Якщо піде так і далі, то не здивуюся появі матеріялу про відьом та чаклунів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua