МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вона - це Україна! Тимошенко відповіла регіоналам (/)

10/11/2009 | Тарас Токар
Трохи перегнули з вікном, яке світиться вночі.

Відповіді

 • 2009.10.11 | OLexandra

  Вікно, що світиться, це прямо як Сталін, що в Кремлі не спав

 • 2009.10.11 | Мартинюк

  Вона - це совківська неукраїнська Україна

  Набір всіляких прАлєтарських чеснот, як наприклад - "робити", а не "зробити", тобто процес праці як самоціль, відірваний від результату . ПрАлєтарій повинен не думати а працювати , бо за нього в залежності від суспільного ладу думають капіталісти чи "старшіє товаріщі". Тому працьовита Юлечка повинна сподобатися таким типажам, навіть, попри повну відсутність, або очевидну негативність, результатів своєї "героїчної діяльності" .

  Типова "корчагінщина" - спочатку самому щось розвалити, а потім силами наївних "трудящих" героїчно надолужувати втрачене і, "по коліна у холодній воді" будувати вузьколійку до Боярки, де навіть нормального лісу немає.

  Це суперечить психології українців, в якій мета і доцільність завжди грали велику роль. Годі казати що невпинна і натхнення брехня з будь якого приводу ніколи не вважалися рисою українського харектеру. Так само і постійне нагнітання ворожнечі та ненависті із щонайменшого приводу, виключно заради відвернення уваги народу від власних прорахунків. Попри все українці є добродушними , і щонайбільше можуть підсміюватися на кимось хто не такий як вони, але аж ніяк не стікати ненавистю до "інакших", як це намагаються довести ті, хто хоче виправдати свою власну ксенофобію стосовно українців. Той же антисемітизм нагнітався в Україну так би мовити зверху і збоку, то від російської правлячої верхівки часів царизму, то з боку німецьких окупаційних властей, то в другій половині ХХ століття - вищими ешелонами КПРС та структурами КДБ.

  І врешті навіть формально претендування Тимошенко на персоналізований звязок "Вона Україна" виглядає комічно - бо у "воній" схоже нема ні крапельки української крові - жоден із відомих зараз її предків як по чоловічій та і по по жіночій лініях не були українцями.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.11 | AxeHarry

   "вона - це Украіна" нагадує "ГОСУДАРСТВО - ЭТО Я!" Людовик XIV

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.12 | Мартинюк

    Григян - це Украіна

  • 2009.10.12 | ОКО

   Re: Вона - це неукраїнська Україна (/)

   Може це і баян, але справжня ВОНА Лідія Степанівна з Хмельниччини шукає гроші під виборчу заставу. ;) Навіть на дитячих телешоу виступає - ось відеодоказ:

   http://oko.if.ua/?p=2934


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua