МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Звіт про зустріч Яценюка в зоні інтересів Ратушняка (л)

10/12/2009 | Чучхе
Ближче до 18-тої – часу початку виходу Арсенія до народу, на площі з’явилися із такими ж транспарантами ще кількадесят молодиків, які за зовнішністю нагадували випускників профтехучилищ. Вони стали на площі в один ряд і розгорнули свої надписи: "Сеня – лідер нації" (поряд з написом – намальована єврейська зірка), "Сеню вигнали з Ради – пішов у президенти?", "Врятуймо Україну від пісяя!", "Кроликам Україно не вір!" та ін. Судячи зі стилістики, не важко здогадатися, хто вирішив "привітати" А.Яценюка в Ужгороді. На площі знаходилися кілька відомих в краї людей, які сьогодні є наближеними до мера Ужгорода С.Ратушняка. Вони, в основному, і керували молодиками.

Приблизно у 18.00 на сцені з’явився і сам Арсеній. Далі почалося найцікавіше – люди, організовані штабістами "Фронту змін", почали радісно плескати, молодики ж, організовані, очевидно, штабістами ужгородського мера, стали дути у свистки і включили звукові сирени.

Не встиг Арсеній Яценюк привітатися, як у нього з натовпу полетіли… яйця. Все відбулося за лічені секунди. Охоронці тіла Арсенія швидко накрили його собою і парасолями. Жодне яйце у людей на сцені, в тому числі і лідера "Фронту змін", не вцілило. Коли "яйцевий обстріл" закінчився, Арсеній швидко оволодів ситуацією.

"А за ваші яйця я можу взятися! – викрикнув А.Яценюк на адресу "яєчних терористів", які одразу ж почали тікати із натовпу. "Ти куди?.. – викрикнув А.Яценюк, входячи у, напевне намальований його політтехнологами, образ сильного лідера. – Йди сюди! Я тобі швидко голову відкручу!"

Натовп захоплено хлопав лідеру "Фронту змін".

Далі http://zakarpattya.net.ua/ua_news_49166.html

Відповіді

 • 2009.10.12 | Микола Гудкович

  З Яценюка ліплять Віллі Старка? (л)


  Арсеній Яценюк росте на очах. Чи побачимо ми його на мітингах з різницькою сокирою в руках? — Враховуючи нетривіальний перебіг президентської кампанії, я б не виключав цю можливість.

  http://maidan.org.ua/blogs/hudkovych/?p=4435
 • 2009.10.13 | miner

  Re: яценюк тренується

  Чучхе пише:
  > "А за ваші яйця я можу взятися! – викрикнув А.Яценюк
  …пітна долоня Яценюка проковзувала мишкою. Всоте націоралний лідер перечитував репліку на своїй фотографії, проговорюючи її вголос чимраз гучніше…

  http://lurkmore.ru/Яценюк


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua