МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ось як треба збирати гроші на перегони. Вчіться у "регіонів":

10/12/2009 | АlеxDomosedov
У Харкові, як відомо, проходить дивна забастовка міськелектротрансу за підтримки міської влади, міського голови та секретаря. За відсутньості трамваїв та тролейбусів усі маршрутки забиті вщент. Кожен харків янин тепер замість гривні за проїзд віддає від двох до трьох. Хтось має сумнів, що перевізники не діляться своїм "щастям" з тими, хто для того грошового дощу зігнав тучі? І усі задоволені - перевізники й собі трохи залишать, водії міськелектротрансу мають тепер надію отримати зарплатню за півроку. Навіть доєні харків'яни підтримують бастувальників - бо далі голодних водіїв просто не бачать. Ну це звісно виключно мої хвантазії, адже час організації забастовки збігся з початком кампанії випадково, "регіональна" міська влада організувала забастовку по доброті душєвній та й до невиплати півроку зарплатні працівникам КОМУНАЛЬНОГО підприємства вони не мають ну ніякого відношення. А те, що міська влада може брати з перевізників якісь гроші чорним налом - ще взагалі наклеп несусвєтний :-) Хвантазії, панове, виключно хвантазії :-)

Відповіді

 • 2009.10.12 | Адвокат ...

  Клєвєтьнік, Ви, батєнька! Дупа і Ґєпа всє в чьоколятє, а Ви про

  них такоє кажете! Вони,-- за нарот! А ви про "чорний нал"... Ганьба!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.10.12 | Микола Гудкович

  Кернес — геніальна людина!


  Сподіваюся, колись його діям дадуть належну оцінку — в суді :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.12 | Адвокат ...

   Я так думаю (с) Анна Безулик, що він до суду не доживе...

 • 2009.10.12 | 123

  а що дивного у страйку?

  змушувати підприємство перевозити натовпи пільговіків безкоштовно і не компенсовувати їм неодержану від пільговіків плату - це нормально?

  люди півроку не отримують платню за свою працю - що природньо бо ж де взяти на це гроші якщо уряд їх не компенсує - це нормально?

  що мала б робити за таких умов міська влада - я не знаю, тому мені суть претензій до неї в даному випадку (окрім того що вони взагалі відомі мудаки) не дуже зрозуміла.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.12 | АlеxDomosedov

   Нічого. І все.

   А таку "мєлочь" як небажання отримати незалежні фінансові розрахунки на підтвердження своїх претензій взагалі згадувати не варто :-) Пам'ятаєте той шкандать, коли у Харкові засняли як у метро вахтьорша накручувала "вєртушку", через яку проходять льготники? Після того ніякі претензії, непідтверджені сторонніми спеціялістами, прийматись центральною владою просто не можуть. А півроку не платити зарплатню - трішечки занадто, не?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.12 | 123

    Re: Нічого. І все.

    АlеxDomosedov пише:
    > А таку "мєлочь" як небажання отримати незалежні фінансові розрахунки на підтвердження своїх претензій взагалі згадувати не варто :-)

    Про це я не знаю. А що - уряд вважає, що в нього просять завелику компенсацію? В чому суть розрахунків?

    > Пам'ятаєте той шкандать, коли у Харкові засняли як у метро вахтьорша накручувала "вєртушку", через яку проходять льготники? Після того ніякі претензії, непідтверджені сторонніми спеціялістами, прийматись центральною владою просто не можуть. А півроку не платити зарплатню - трішечки занадто, не?

    Я не пам*ятаю - але як можна розрахувати кількість пільговіків? Це лише якісь оцінки приблизні можуть бути. І це не проблема перевізника рахувати - уряд вигадав ці пільги, і уряд має за них платити повністю.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.12 | АlеxDomosedov

     Уряд має усі підстави так вважати.

     Бо коли у метро поставили вертушки з лічильниками на "безкоштовному" проході - їх почали тупо накручувати :-) Безвідносно до особистості Тюлі - з таких шулєрів тепер вимагають кожну цифру підтверджувати незалежною оцінкою. І правильно. А шулери зобидилися - і переклали свої проблеми на шії робітників :-)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.10.12 | Tschislin

      Пільги - це чудовий засіб дерибану бюджету

      Тому що (С), методику визачення суми компенсації цілком можна брати з довідника Стелі - і така методика буде не гіршою забудь яку іншу. І виділення, і суму компенсацій, можна (звісно ж, що непублічно) обумовлювати ну дуже вже різними факторами.

      Я вважаю, що скасування (монетизацію) пільг однією з найактуальніших реформ.
 • 2009.10.12 | Микола Гудкович

  Вчіться в Тимошенко (л)


  http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1255343552&first=1255344846&last=1255291919


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua