МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чому я проти Ющенка. Зовнішність.

10/13/2009 | Boduen
Ніхто не буде сперичатися з тим, що сучасний політик будь-якого гатунку має бути бездоганною телезіркою і тому зовнішність політика є його чи ненайголовнішим аргументом в будь-якій політичній суперечці. Основою зовнішності будь-якої людини є її обличчя. Обличчя політика має бути в ідеальній формі. Оскільки політик виходить на загальнонаціональну орбіту, маючи вже багато років після 40-ка, то обличчя вимагає спеціального професійного догляду. Не секрет, що майже всі наші політики пройшли через низку косметологічних операцій. Істина однак в тому, що цього не можливо уникнути і якщо ти не хочеш цього робити, то тобі нема чого робити в політиці.

З обличчям Ющенка усе ясно. Ми це можемо бачити чи не щодня на екрані телевізора. Це є обличчя держави, бо саме це обличчя асоціюється з Україною як такою. Мені це обличчя набридло. Набридло саме своєю патологією. Це обличчя не може бути обличчям Української держави. Крапка. Власне обличчя фюрера не належить самому фюреру. Обличчя належить нації і якщо комусь це не подобається, то ця людина не йде у фюрери.

Є й інший аспект цієї проблеми. Патопсихологічний так би мовити. Відомо, що людина, яка зазнала тяжкого зневічення, наприклад втратила кінцівку, переживає глибоку депресію. Зрозуміло, чому. Адже тіло людини є тою першою субстанцією, яка є базою особистого самоусвідомлення, а без цього самоусвідомлення неможлива нормальна соціалізація людини. Відомо, що таких інвалідів-ампутантів хоча й важко, але можна соціалізувати.

Також відомо і те, що інвалідів, які зазнали жахливої втрати обличчя вивести з депресії неможливо, бо головна частина тіла людини це саме обличчя. Дисфорія, що розвивається на грунті важкого ураження обличчя не піддається лікуванню.

Хто мене переконає у тому, що у Ющенка нема цієї дисфорії? І хто переконає нас, що проблеми контактів у мікросоціальному середовищі пана Ющенка не викликані цією дисфорією? І хто доведе нації, що цей патологічний стан Ющенка не буде погіршуватися у майбутньому?

Чи варто долю України ставити у залежність від патологічних процесів пана Ющенка?

Я думаю, що не варто.

Відповіді

 • 2009.10.13 | Боббі

  Тоді Вона з 5 розміром - ваш вибір

 • 2009.10.13 | Володимир Степанюк

  або ТОМУЩО-Красівий і канхфета очень вкусная

 • 2009.10.13 | Адвокат ...

  Чому я про проти спамерів?

  Вашому ставленню до Юща вже присв`ячена одна розпочата Вами ж гілка. Ї цілком досить, аби Ви мали можливість ретельно викласти усі Ваші до неґо претензії та мотиви антипатії.

  Тому цю гілку я закриваю, а Вам нагадую оце правило: " 7. Зловживання увагою

  Дуже не вітаються на форумі вияви маніакальної докучливості та/чи манії величі у вигляді започаткування нових гілок з питань, що вже обговорюються на перших двох сторінках форуму.

  Якщо таке нове повідомлення містить нову інформацію з питання, що вже обговорюється на форумі, адміністрація на свій розсуд вправі перенести таке повідомлення до відповідної гілки.

  Якщо таке нове повідомлення містить винятково власну думку дописувача з певного питання, адміністрація вправі зробити попередження і перенести повідомлення до відповідної гілки. У разі неодноразового порушення з боку однієї особи (незалежно від того, чи маскується вона під кількома ніками), такі повідомлення вважатимуться спамом і вилучатимуться. "


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua