МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чому я проти Ющенка. Репресії ся не забарили...

10/13/2009 | Boduen
Я звертаюся до модераторів цього форуму.

Модератором Адвокатом була закрита моя тема присвячена стану зовнішності та здоров'я пана Ющенка і вплив цих факторів на долю Української держави.

Мене було звинувачено в спамерстві. Я вважаю, що це звинувачення не вірне по суті, бо спамом традиційно називається величезна кількість беззмістовних дописів, або таких що не мають відношення до основної теми форуму.

Однак не важко бачити, що мої теми присвячені саме темі цього форуму, а саме виборам майбутнього президента. Не важко однак бачити і те, що теми мої висвітлюють дуже неприємні та незручні аспекти президентства пана Ющенка. Замість змістовної аргументації з боку прихильників Ющенка ми бачили саме спам (продивіться уважно мою першу тему "Чому я не буду голосувати за Ющенка"), бо як назвати розлогі цитування Поддерев'янського в цілком серьозній темі? Та ось незабарилися і репресії. Передбачаю, що мене напевно буде забанено, як і низку інших дописувачів, що не "торчать" від п. Ющенка та його політики.

Чому я відкриваю нову тему? А хіба не можна? Я не порушую жодних правил форуму. Специфіка форумізму саме така, що після декількох десятків дописів у тему читачі втрачають до неї інтерес. Саме тому, аби наголосити, певний аспект політики Ющенка я і відкриваю нову тему. Тут на форумі щодня відкриваються десятки тем, які мають не завжди доречне відношення до теми форума. І усе ОК.

Тепер дещо про тему форуму. Аби надалі не було ніяких проблем і бани можна б було роздавати наліво і направо усім, я б радив модераторам змінити назву форуму і назвати його "Ющенко -- суперпрезидент". І спеціально у правилах наголосити, що форум присвячений вінценосній особі найнороднішого президента, і що єдинодоречні дискусії мають вестися лише у колі питань, чи є пан Ющенко добрий чи чудовий президент.

Якщо цей форум модератори бачать як моделю демократії, то звиняйте, бо така демократія нам не потрібна...

Відповіді

  • 2009.10.13 | Адвокат ...

    Довічний бан.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua