МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Визнання УПА не на часі - каже нардеп від БЮТ (л)

10/14/2009 | hrcvt
Василь Кравчук, член регламентного комітету ВРУ, БЮТ:

"...Але я би особисто цей період не зачіпав. Бо в кожного є своя історія і не треба силою насаджувати, наприклад, зі Сходу на Захід одні ідеали, із Заходу на Схід інші. Хай історія собі йде, час найкращий мабуть і суддя, і лікар і все він розставить на свої місця.

Кожен бачить в своїх очах, в історії своїх предків своїх героїв. Тому ну не на часі, щоб ставити ребром (питання УПА– Авт). Що це зараз найбільша для нас в державі проблема? ..."

http://novynar.com.ua/analytics/government/86748

Відповіді

 • 2009.10.14 | Сахаров

  Re: Визнання УПА не на часі - каже нардеп від БЮТ (л)

  То що ж є причиною таких заяв - розкол України на Східну і Західну чи ментальний розкол у головах певних депутатів, як природний (у психіатрії це має відповідну назву) так і політично та грошово вигідний?
 • 2009.10.14 | jaxon

  На часі в БЮТі не УПА, а педофілія.

 • 2009.10.14 | АlеxDomosedov

  Як на мене, це існування БЮТ зараз не на часі

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.14 | Bogun

   БЮТ партія брехунів, лицемірів і саламандр

 • 2009.10.14 | Наталка

  Дійсно не начасі. Ветерани ще 18 років проживуть!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.14 | АlеxDomosedov

   Скіки років не знаю, але переживуть те падло напевно.Маю підозри

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.14 | Наталка

    Дай Бог, але

    ми співпрацюємо з різними організаціями в наданні допомоги "героям нації" - колишнім повстанцям. Нажаль величезна к-сть цих стареньких бідує, багато прикутих до ліжка, без допомоги й коштів на існування. А скільки їх в Казахстані, скажімо, вивезених. Деякі живуть в землянках. Наші люди їздять провідати час від часу. Дехто хоче повернутись, щоб поховали в Україні, але немає за що та й умови потрібно для проживання після повернення. Серце плаче...

    Ось прийшло повідомлення, що декілька тижнів тому якийсь молодий 28р. москаль підстеріг нашого 83р. дідуся в Краснодарі, коли той йшов за пенсією в банк та вбив його каменюкою, вкравши гроші. Когось це цікавить з того лайна в Києві?

    А ВОНИ (щоб їхз шляк трафив ще нині) ПРАЦЮЮТЬ на себе, і в дупі мають і цих людей і громадян України і націю і зрештою й Україну. Купа злодіїв та брехунів на чолі з аферисткою і імпотентним демагогом. Нажаль.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.14 | jaxon

     Ющенко задає напрям, дає сигнал -- робіть!

     Добре, що ви допомагаєте ветеранам. Так громадянське суспільство і працює.

     А президент займається стратегічними питаннями.

     Міністр освіти України -- Іван Вакарчук, а міністр соц і т.д. забезпечення -- Льюдміла Дєнісова. Президент навіть не може їх звільнити, до речі.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.10.14 | Наталка

      Друже, головне стратегічне питання - БАНДИТАМ тюрми!

      Все інше - похідне.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.10.14 | yes

       Перепрошую, а де Ви набралися такого совкового світогляду?

       У хамовитому ставленні до президента України мало відрізняєтеся від якогось українофоба.

       Президент України не затичка, так по простому скажемо.

       У тих же штатах та інших державах є багато людей, які займаються філантропією, але нікому з них і у голову не прийде звинувачувати президентів безпосередньо, що у когось не має грошей на ліки чи на квиток на літак іт.д.

       У Казахстані працює греко-католицька місія, можна через них робити адресну допомогу і багато іншого, без чекання на нашого президента.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.10.14 | Bogun

        Є в нас група людей, які у всьому звинувачують Президента

        і представників ще однієї нац меншини. Такі люди, до речі часто шкодили Україні, більше, ніж усілякі маргінальні недоумки українофоби.
       • 2009.10.14 | Наталка

        Портрет вождя у вітальню,прапор в руки- і вйо до СП з поклонами!

        Я не українофоб, але й не раб. Якщо недолугого вибрали, то мільйони мають нидіти до його імпотентного помахування руками ще десятиліття? Чого ж ви не казали подібного, як куЧМО презідєнтствувало? Не закликали до поваги до УКРАЇНСЬКОГО президента?

        Життя - жорстока річ, але реальна. Не вмієш, не можеш, на даєш ради - відступися, хлопе! Це не фінансами в колгоспі завідувати, а цілою країною! Або ти керуєш країною маючи чіткий план захисту нації і розбудови держави, або ти не здатний на більше, як періодичне словесне розвільнення (яке тобі Ванникова, чи ще хтось гарно написав)два-три рази в рік. Іншого немає. Слабких не шкодують в світі, а з задоволенням зжирають. От і Україну під його керівництвом жеруть з усіх сторін. Люди масово тікають закордон під всіма можливими іменами та причинами, молодь, якій Україна дала освіту - реалізовує свої можливості теж закордоном, громадяни нидіють в біді, герої, які воювали за Україну - по одному відходять без належної шани і допомоги з боку держави.

        Так, Ющенко підняв питання Голодомору та Батурину. Нажаль, через своє бездарне правління залишає країну раком перед вибором : зеки чи аферисти. Побачимо що станеться з єдиною державною, з визнанням Голодомору геноцидом світом та Батуринським заповідником після його відходу на написання мемуарів "про важкі, але героїчні 5 років президентства". Вже десь читала, що місце битви під Полтавою заростає бур"янами, бо "атпразновалі і уєхалі". І це при Ющенку. А як прийде до влади ця вся гідра бєло-гулубая? Хто це все охоронятиме та захищатиме? Може Григорович з вежею на голові, чи Ульянченко в норковому хутерку? Ким ще він оточив себе, хто після його поразки зможе залишитись в політиці і продовжувати його справу? Може Порошенко, чи Червоненко?

        І чи не впала б корона з голови, якби пересилив свою перелякану сутність та принаймні дав наказ визнати УПА воюючою стороною в ІІСВ? Як Шухевич може бути Героєм, як його керівник Бандера не отримав визнання і його героїчна армія не визнана борцем за незалежність України? Де логіка?

        Що там казати - багато розмови про нікого. Нажаль... Я впевнена є в нас молоді Бандери, Мельники, Коновальці і Шухевичі. Є багато яскравих особистостей, але наш президент відділив себе китайським муром від них, відразу після Майдану, оточивши себе тимошенками, червоненками, жваніями та балогами. Яскравий приклад бездарної політики Ющенка - Порошенко-голова МЗС. Невже в Україні не має дипломатів-патріотів-професіоналів гідних цієї посади. Через місяць, коли Петя почне робити те, що Йуля - тоді Вітя подумає... Запізно правда. Порозводить задумано руками і десь на Волині знову патрійотичний стьоб кине в його сторону.

        Зрештою, Ющенко на більше - нездатний. Не гетьман, попри всі позитиви. Прикро лише, що насправді - це НЕ його рейтинг 3-5% в очах світу, а наш рейтинг, тих, хто вийшов на Майдан у 2004 та тих, хто зробив все можливе, щоб Ющенко став президентом. І для 5-ї колони і українофобів - це теж наш рейтинг - рейтинг "підстилок фашистов", "Бендєровцев проклятих" і т.д. І ті, що воювали в ОУН-УПА ще мають таке нині вислуховувати та спостерігати. Ганьба...

        А він лише руками махає і мудро дивиться в далечінь...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.10.15 | jaxon

         Мабуть, не хотів сваритися з Америкою, де заправляють

         м'яко кажучи, ліберали, із власним трактуванням подій війни.

         Ви ж розумієте, що Ющенко не міг лише це тримати у фокусі свого зору.
 • 2009.10.15 | Арій.

  Дійсно - не за це повинна боліти голова

  Спочатку - повна конфіскація награбованої в українців власності і всього що було зароблено на цій власності. Якщо без спротиву - то хай і далі живуть, як нє - то нє.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua