МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

І скажіть мені хтось після цього, шо воно не "Підрахуй"! (л)

10/15/2009 | Isoлято
Президент Росії Дмитро Медведєв нагородив народного депутата України Сергія Ківалова (фракція Партії регіонів) орденом Дружби.

Про це повідомили у прес-службі народного депутата.

Ківалов, коментуючи нагородження, сказав: «Мені дуже приємно одержати цю нагороду саме тому, що з дня утворення нашої держави я вірою і правдою служу Україні, українському народу і його інтересам». «А ці інтереси – сьогоднішні, довгострокові – вимагають зміцнення дружби українського і російського народів», - сказав він.

Ківалов зазначив, що «коли в 1991 році Україна одержала незалежність, ми були немов випускник, якому потрібно було шукати своє перше робоче місце, своє місце в цьому світі, в глобальній ринковій економіці». За його словами, тоді Україні, яка багато виробляла продукції, потрібний був вихід на ринки, але «Захід цього не зробив». «Захід почекав 15 років, поки левова частка українських виробництв загинула – і лише потім скасував дію поправки Джексона-Веніка, дав Україні статус країни з ринковою економікою і відкрив нам двері до Світової організації торгівлі, Україні дозволили торгувати, коли торгувати стало, по суті, нічим», - додав він.

«А ось Росія, яка, як і Україна, з розпадом СРСР стала бідніша, разом з нами страждала від спільних проблем – вчинила по-братськи». За його словами, 15 років Росія «за багато разів заниженою ціною забезпечувала Україну газом і нафтою, у збиток собі», тим самим «давала нам час, шанс перебудувати свою економіку, зменшити частку енергоспоживання в собівартості наших товарів, зробивши їх конкурентоспроможними за кордоном».


http://gazeta.ua/index.php?id=312069

Блін, ну такого брехла - ще пошукати... Це коли світова ціна на газ була $45-46 за 1000 кубів, а Україна купувала по 50, називається "багато разів занижена ціна"? А про українських заробітчан, які той газ добувають і отримують за це "набагато завищену зарплату", воно тіпо не знає?

І цікаво, про яку "конкурентоспроможність за кордоном" йдеться, коли він же ж перед цим власним ротом сказав, шо "Захід не дозволяв торгувати"? І, до речі, де були в той тяжкий час "ринки" отої самої "по-братської Расії"? Як воно там виглядало з митом на українські ліки, добрива, карамель?

Відповіді

  • 2009.10.15 | Shooter

    Скажу

    Він не підра. Він просто старий совіцький х*й


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua