МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Найрозумніші та найадекватніші слова, які я читала про (/)

10/16/2009 | Slavix
От цієї історії з "Артеком" така польза, шо люди не запомнять фамілію депутатів-педофілів чи з якої вони були партії. Проста людина скаже: та вони там всі педофіли— і депутати і міністри. І люди будуть дето на 50% праві. Людям вже посрать, де чия партія, но в них покашо є здоровий глузд, і вони прекрасно зроблять висновок: раз в одній партії є педофіли, значить вони є і в інших партіях так само.

Но для справедливості треба сказать, шо депутати не їздять по піонерським таборам гвалтувать дітей, це незручно і ризиковано. Но це не значить, шо вони не гвалтують дітей: дето 50% з них—педофіли, незалежно від партії. Просто для таких утєх є Таїланд і спеціальні посередники при дитбудинках.

Чи заслужує депутат, шоб його посадили несправедливо в тюрму і гвалтували там до смерті? Таке словосполучення як "несправедливо посдить депутата в тюрму" — це оксюморон. Кожен депутат заслужує, шоб його посадили в тюрму з туберкульозними карманніками, також половина з них заслуговує на тюремне згвалтування.

Но імено в "Артеку" дітей гвалтували без депутатів. Хоча ніхто не буде возражать, коли хоч пару з них посадять хоч таким макаром.І таке: шо робе нормальна середньостатистична мати, коли дізнається, шо з дітьми "шото не то"?
Може вона три роки пише листи Президенту, депутатам, Карпачьовій, ООН, міліції?

Нє, канєшно. Нормальна мати просто любими способами ізолює дітей від усього світу і вже потім приніма юридичні заходи.

http://faina-kaplan.livejournal.com/136381.html

Трохи від себе.
1. Абсолютно солідарний з вищенаписаним;
2. Ні вина ні подія не були встановлені судом, тому нема про що патякати;
3. Навіть судові процеси в таких справах проводяться в закритому режимі;
4. Ганьба матері, правоохоронцям і піарастам, що зламали життя дітям, прославивши на всю країну;
5. Такі історії мало не щодня показують в телевізорі по ЧП-інформ або кримінальним хронікам, але з прихованими обличчями та зміненими голосами;
6. Було розголошено таємницю слідства, а це кримінал (за який, можливо, Колєсніков і посадить Луценка, як і обіцяв);
7. Інформаційний ефект від цього приблизно наступний: "всі вони там педофіли і піарасти, по барабану хто там винний, якщо хтось справді винний, адже ці бляді плигають зі списку в список і хрін вони в черговий раз задурять голову різним кольором прапорців... не піду на вибори бо від мене нічого не залежить";
8. Прикро, що ця третьосортна медіажуйка стала топ темою і так жваво обговорюється; неприпустимо в свої піарастичні розбірки втягувати дітей: кожну блядь, яка бодай щось патякала або патякатиме на цю тему в телевізорі (хай не 3,14-здять шо з благими намірами або ми журналісти це наша робота) перестаю вважати людиною до кінця життя і при першій же нагоді покараю.

П.С. Чи спілкувався хоча б хтось з піарастів і "смакувальників" теми зі згалтованою жінкою? Подумали б як це чути їм та їхнім близьким.

Відповіді

 • 2009.10.16 | Geirby

  Re: Найрозумніші та найадекватніші слова, які я читала про (/)

  >>Нє, канєшно. Нормальна мати просто любими способами ізолює дітей від усього світу і вже потім приніма юридичні заходи.

  Интересно, каким именно способом? У нас в стране есть закон об обязательном среднем образовании. Если мать запрет детей в 4 стенах - у нее их заберут и поместят в детдом.
 • 2009.10.16 | Shooter

  Re: Найрозумніші та найадекватніші слова, які я читала про (/)

  Зі всіх закликів погоджуюся тільки з одним: ганьба пєарастам, які оприлюднили цю справу.

  Решта - або хибні (не думаю що мати хотіла прославитися подібним чином на всю Україну), або бракує доказів/знання про докази.
 • 2009.10.16 | 123

  гілку закрито, вистачає вже існуючихCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua