МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Help! Студента-відмінника виключають з університету (/)

10/17/2009 | Тарас Токар
Без художнього вступу, одразу суть проблеми: Олексій БЕШУЛЯ - студент другого курсу юридичного факультету Київського Національного університету ім. Т.Г.Шевченка (бюджетне відділення). Відмінник, заборгованостей, прогулів чи будь-яких проблем із дисципліною не мав. Родом хлопець з Донецьку, закінчив там ліцей для обдарованих дітей «Ерудит».

Через хворобу пропустив в університеті 2 тижні, про що, повернувшись, приніс довідку з поліклініки. Але методистка Людмила заявила хлопцю, що він вже відрахований за прогул. Наказ про відрахування йому показати відмовились, але на вахті в гуртожитку наказали виселятися. Декан Гриценко Іван Сергійович погодився прийняти хлопця лише через кілька днів, і під час зустрічі 15 жовтня, за словами Олексія, розмовляв із ним по-хамськи і сказав, що зробить усе, аби студента не поновили.

Звертаюся до всіх, і передусім до журналістів, з проханням допомогти відновити справедливість.

Розумію, що представники ЗМІ при всьому бажанні не можуть вирішувати проблеми одного конкретного студента, хай навіть відмінника. Але проблема ще й у тому, що цей випадок не єдиний. Студенти КНУ ім. Шевченка кажуть, що такі випадки були у минулому і поточному семестрах. Студентів виганяли під час хвороби. Коли вони поверталися і пред’являли довідку про хворобу, методистка казала: «Вони вже не потрібні, ви відраховані». Більшості студентів після того з великими труднощами вдалося поновитись.
Це схоже на добре налагоджену схему вимагання грошей зі студентів. Як на мене, важлива і потрібна тема для журналістського розслідування.

Телефон Олексія Бешулі: 8-050-6383111.

http://bilozerska.livejournal.com/181970.html

Відповіді

 • 2009.10.17 | Mykola_2007

  Можливо, самого наказу ще нема. Тому треба поквапитись.

  Але якщо наказ є, то треба щоб його скасували, бо можуть наказ не скасувати, а просто поновити. Різниця у тому що втрачається бронь від армії.

  Взагалі, наскільки я знаю, зараз, через кризу, кількість бюджетників скорочують. Тому найменша провина може бути фатальною.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.17 | Simpleton

   Оце й є та академічна свобода, якою так пишається Вакарчук?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua