МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Пісня "Яблучко" переможно шириться"

10/19/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Вчораншій день явив Україні ще одного "большевика" і нового борця з [ніколи не баченим в Україні] лібералізмом.

Вельми большевицькою за змістом заявою відзначився генеральний секретар ЦК керівник ВО "Свобода" пан Тягнибок, котрий на віче в Івано-Франківську, як повідомляють, закликав до запровадження смертної кари "за злочини проти нації і держави" (http://bit.ly/1wDUI7). За які саме злочини хоче карати на горло пан Тягнибок, чи хоче він судити злочинців на власну руку, а чи ні, а також як він ставиться до большевицьких традицій 1937 року - не повідомляють. А шкода.
Принагідно нагадаємо, що за поновлення "висшей мєри" висловлюються і нібито, на позір, антиподи ВО "Свобода" з КПУ.

Того ж дня, виступаючи перед киянами на майданчику перед оболонським "Макдональдсом", явив себе у новому доволі неочікуваному обличчі борця з лібералізмом (ніколи в Україні не баченим) той, кого дехто вважав за ліберала - пан Арсеній Яценюк. З повідомлення прес-служби "Фронту Змін":

"18 жовтня 2009 року
Арсеній Яценюк розкритикував ліберальну ідеологію

Лідер Громадської ініціативи «ФРОНТ ЗМІН» Арсеній Яценюк вважає, що ліберальна модель суспільства не виправдала себе і багато в чому стала причиною світової кризи. На переконання політика, в Україні має бути створено суспільство соціальної справедливості. Про це він сказав в неділю на народному віче в Оболонському районі Києва.

Він підкреслив, що функції держави полягає у тому, щоб забезпечити соціальну справедливість, виконання законів і правопорядок і достойне життя громадян. «Ми повинні відмовитися від так званих ліберальних міфів. За 18 років ми все віддали в руки «так званого» ринку. І запровадили в Україні те, що я називаю не демократичною моделлю управління, а демократичним хаосом».

«Хто керує в Україні? Народ? Та ні. В Україні керують люди, які використовують народ раз на 5 років. Чим займається держава? Людьми? Ні. Держава займається саме тими, кого народ поставив на виконання державних функцій і вони зразу забули про народ. Це така форма соціальної демократії, коли влада живе окремо від людей, і таку демократію ми створили - олігархічну демократію, де люди, які мають гроші, часто-густо ще й мають народ як васалів», - зазначив піолитк.

Арсеній Яценюк підкреслив, що ліберальна модель змінила порядок цінностей в суспільстві. На заміну людським цінностям прийшов «один ідол – гроші, матеріальний статус»: «Є прошарок суспільства – 1%, який вважає, що він так званий елітний. Всі інші люди, які не мають грошей – це другий сорт, третій і десятий. Я розумію, що для людини дуже важливо мати матеріальні статки. Але матеріальне є наслідком, а не причиною. І якщо ми пусті духовно, якщо ми пусті ціннісно і культурно, ніколи до нас матеріальне не прийде. А якщо й прийде – то швидко збудеться».

Політик вважає, що саме в цьому полягає причина світової кризи: «Люди обрали нового бога. Ім'я цього бога був «долар» чи «євро». І людство покаране цією світовою кризою саме за це».

Вихід Арсеній Яценюк бачить у відмові від хаотичних ліберальних міфів про ліберальну демократію, про ліберальну економіку. «Перше, чим повинна займатися країна – це встановлення принципу соціальної справедливості. У нас суспільство настільки розділене, що соціальної справедливості як такої не існує. Тому перша функція держави – це забезпечити соціальну справедливість»".
.

(До речі: про те, "як Арсеній Яценюк грішить проти істини", можна почитати тут: http://maidanua.org/static/news/2009/1255780045.html)

Отже, формально виборча кампанія розпочалася лише сьогодні, а ярмарок марнославства, гучномовства і демагогії - вже давно. Як казав сучасний класик "пісня "Яблучко" переможно щириться".

Втім, ці оцінки - лише суб'єктивне враження одного виборця, котре може бути вірним, а може - ні. А один виборець може просто не розуміти шляхетних та геніальних намірів достойників.

От тому невдовзі і пану А.Яценюку, і пану О.Тягнибоку, і всім іншим панам і паням, котрі зареєструються кандидатами у Президенти, буде надано рівну можливість офіційно висловитися про своє бачення стратегії розвитку України та шляхів досягнення цього у рамках письмового опитування, котре здійснюватиметься нами. Там все буде об'єктивно і серйозно, з гарантією. Про це - тут: http://stop-x-files-ua.org/?p=2150 та тут: http://stop-x-files-ua.org/?p=2099

Олександр Северин

Відповіді

 • 2009.10.19 | Kulish

  Re: "Пісня "Яблучко" переможно шириться"

  Поясніть мені, недолугому, а в чому, власне, Яценюк неправий...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.19 | Sean

   Re: "Пісня "Яблучко" переможно шириться"

   Kulish пише:
   > Поясніть мені, недолугому, а в чому, власне, Яценюк неправий...
   Нащо Ви звете себе недолугим? Не нмд далеко не так :)

   Пояснюю: бо боротися проти лібералізму в Україні, звинувачувати в Україні ліберальну демократію і ліберальну економіку - це приблизно те саме, що боротися з вторгненням в Україну марсіян чи то полювати на відьом.

   Нмд звісно, але для того щоб було видно "нмд" я і підписую повідомлення в новинах

   Дякую за увагу до питання
 • 2009.10.19 | Микола Гудкович

  Це вже продовження, а ось, здається, дебют (л)


  Яценюк візьме опонентів за яйця і відкрутить їм голови

  Арсеній Яценюк росте на очах.
  Чи побачимо ми його на мітингах з різницькою сокирою в руках? Враховуючи нетривіальний перебіг президентської кампанії, я б не виключав таку можливість.

  http://maidan.org.ua/blogs/hudkovych/?p=4435
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.19 | Чучхе

   Я думаю, починати тре із з"яви бігморд "Арсеній"

   вже тоді йому маскалі порекомендували імідж жорсткого авторитариста - з цим Фронтом і мілітарними наметами

   Я не здивуюсь, якщо скоро Арсеній почне морду розмальовувати в оті брунатні смужки, подібно до гамериканських командос
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.19 | Микола Гудкович

    Точно!

   • 2009.10.19 | Cebularz

    Re: Я думаю, починати тре із з"яви бігморд "Арсеній"

    А ви не звернули увагу, що Арсеній на бігморді "нова індустріалізація" до болю схожий на актора П'єра Рішара? Ну чисто тобі "високий блондин в чорному черевику" по-українськи.
   • 2009.10.20 | GreyWraith

    ... і, згідно до першоджерела...

    ... по ночах вити під гітару туристських пісень, сичів лякаючи, запхати свою квадратну дупу в лосіни молодьожні і, головне, пацанчиків молоденьких хотіти? :lol:
 • 2009.10.19 | Lexa62

  Re: "Пісня "Яблучко" переможно шириться"

  Майдан-ІНФОРМ пише:

  > Отже, формально виборча кампанія розпочалася лише сьогодні, а ярмарок марнославства, гучномовства і демагогії - вже давно. Як казав сучасний класик "пісня "Яблучко" переможно щириться".
  >

  А пан Караванський стверрджує, що слова "марнославство" в українській мові не повинно бути. Правда я з ним розійшовся
 • 2009.10.20 | ziggy_freud

  чи відносить п.Яценюк себе до 1%, в якого є гроші?

  і що пропонує робити з недо-елітою, починаючи з самого себе. Хотілося б дізнатись... Найпоширеніший варіант - перерозподілити на користь іншого 1%. Хто бил нічєм, тот станєт всєм. Червоні прийдуть - пограбують, смугасті прийдуть - теж пограбують. Куди продуктивному селянину податись?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua