МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Міліція Кременчука поховала кримінальну справу? (/)

10/19/2009 | Відкрита Полтава
Декілька місяців тому у Кременчуці безслідно зникла кримінальна справа по факту крадіжки товару в особливо великих розмірах магазину торгової мережі «Фокстрот».

Крадіжку скоїв працівник охоронної фірми, мешканець Полтави громадянин В. Сума нанесених збитків складає майже 130 тис. гривень.

Керівництво кременчуцького «Фокстроту», нещодавно дізнавшись про скоєне, звернулося з заявою до місцевої міліції. Остання порушила кримінальну справу і проводила слідчі дії.

Але несподівано для заявників кримінальна справа зникла. При цьому, громадянин В., який скоїв злочин не притягнутий до відповідальності, нанесені збитки «Фокстроту» не відшкодовані.

Тож, як працює міліція Кременчука? Скільки коштує «поховання» кримінальних справ у наддніпрянському місті? На чиєму боці стоїть керівництво кременчуцьких правоохоронців?

Звертаємося до керівника МВС України Юрія Луценка та журналістів з проханням розібратися у вищезазначеному факті та оприлюднити результати своїх розслідувань. Результати розслідувань надіслати «Відкритій Полтаві» електронною поштою на скриньку: vidkrytapoltava@gmail.com

"Відкрита Полтава" (постійна адреса статті: http://vidkrytapoltava.blogspot.com/2009/10/blog-post_18.html)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua