МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

При спробі втекти в Росію затримано чільного міліціонера

10/20/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні вночі під час перетину українсько-російського державного кордону затримано заступника начальника карного розшуку харківської міської міліції Олександра Кошеля, який підозрюється у причетності до торгівлі наркотиками.

Про це повідомив кореспонденту УНІАН прокурор Харкова Євген ПОПОВИЧ.

«Олександра КОШЕЛЯ затримали працівники прикордонної служби під час перетину кордону в ніч з 19 на 20 жовтня. Він вчинив опір працівнику служби при перевірці документів», - сказав Є.ПОПОВИЧ.

За його словами, О.КОШЕЛЬ «проходить у справі про торгівлю наркотиками».

Є.ПОПОВИЧ зазначив, що прокуратура займається встановленням процесуального статусу затриманого.

- за матерілами УНІАН

Майдан-Інформ 12 жовтня 2009 р. повідомляв про те, що правоохоронцями викрито і припинено діяльність міжрегіональної злочинної групи у сфері наркобізнесу, організаторами якої були діючі співробітники Головного управління МВС України в Харківській області з числа осіб старшого офіцерського складу. Див. http://maidanua.org/static/news/2009/1255341396.html

Тоді Майдан-Інформ наголошував на цікавому аспекті цієї справи:

У травні 2006 р. на Майдані було опубліковано відкрите звернення до Луценка, в якому називалися прізвища офіцерів харківської міліції, задіяних в наркобізнесі - див. http://maidanua.org/static/news/2006/1148493813.html

Цікаво, чи затримані зараз є тими самими людьми, про яких писалося 3,5 роки тому, чи іншими?


Тепер, коли вперше названо ім'я одного з міліціонерів-фігурантів цієї справи, маємо нагоду вперше співставити ім'я фігуранта з іменами, оприлюдненими Майданом у 2006 році, і нарешті відповісти на це питання - ствердно: як легко кожен може побачити, затриманий сьогодні Олександр Кошель згадувався серед офіцерів харківської міліції, яким закидалася участь у наркобізнесі, в оприлюднених ще 3,5 року тому матеріалах.

Отже, постає нове очевидне питання: як могло так статися, що людина, інформація про злочинну діяльність якої стала загальнодоступною (і, зокрема, відомою в тому числі і співробітникам МВС, спеціальна служба центрального апарату якого моніторить стрічку новин сайту "Майдан") 3,5 років тому, впродовж цього часу лишалася не просто на свободі, а на керівній посаді у службі, яка мала б наркоторговців ловити, а не очолювати?

Відповіді

  • 2009.10.20 | Almodovar

    Re: При спробі втекти в Росію затримано чільного міліціонера

    Ха-ха! так би вони завжди діяли! Що, шишка замала виявилася, можна і затримати? А з іншими, починаючи з 2004 року, всралися?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua