МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Порушено справу проти "Газпрому"

10/22/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Федеральна антимонопольна служба (ФАС) Росії порушила справу щодо ВАТ «Газпром» за ознаками порушення закону про захист конкуренції при відмові в доступі до його газотранспортної системи (ГТС) і підозрює холдинг у зловживанні домінуючим становищем.

Про це УНІАН повідомили в прес-службі ФАС Росії.

Згідно з повідомленням, підставою для порушення справи послужила заява ТОВ «ГазЕнерго-Альянс». На думку заявника, «Газпром» необгрунтовано відмовив йому в доступі до його газотранспортної системи.

Відзначимо, ВАТ «Газпром» включено в Реєстр господарюючих суб`єктів, які мають на ринку певного товару частку більш як 35%, з товарної групи «транспортування газу трубопроводами» з часткою більш як 65% у межах Російської Федерації.

ФАС Росії вбачає в діях ВАТ «Газпром» ознаки порушення антимонопольного законодавства, які проявилися в затримці розгляду заявок ТОВ «ГазЕнерго-Альянс», на короткостроковий доступ до ГТС «Газпрому» й ухилення від укладення договору транспортування газу за наявності можливостей його транспортування.

ФАС Росії також підозрює компанію в створенні перешкод для доступу ТОВ «ГазЕнерго-Альянс» на ринок газу і послуг з його транспортування у Тверській, Ленінградській областях, Республіці Карелія, Санкт-Петербурзі, а також у створенні дискримінаційних умов, що ставлять ТОВ «ГазЕнерго-Альянс» у нерівне становище з іншими газопостачальними організаціями, зокрема афільованими з ВАТ «Газпром».

http://www.unian.net/ukr/news/news-342506.html

sean

Відповіді

 • 2009.10.22 | Almodovar

  Re: Порушено справу проти "Газпрому"

  Не понял!!!!! Атака на Газпром? В рашидии перемены? Или передел собственности? Медвед опупел?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.22 | Lexa62

   ні це просто створення преценденту

   Створюють прецендент у себе, щоб потім екстраполювати на Україну, на її ГТС.

   Якщо в Україні знайдуться чиновники, які зможуть прийняти цей пас, то це може виявитись іншим способом прибирання до рук ГТС.

   А наші, типу правителі, дуже чутливі в цьому плані. Згадати б заборону ігороного бізнесу.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua